Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
1. jún 2009

michel-takze Avion Fabia nepresvedcil 😉
ono to este podla mna trosku potrva,okolo toho 2.roka.
My ideme do MC poobede,doobeda nestihame.Maly spi.
Ja idem poobede kozmeticke,a konecne mam termin u mojej gynekologicky,som sa k tomu dokopala.
A potom Bash dojdeme do MC 😉
Klaudi,ked pojdeme von ozvem sa ti,a dohodneme ssa.Diky

csikike
1. jún 2009

baby, nemate niektora knihu od meyerovej? nov?

angellinka
1. jún 2009

csiki-tak sa vola kniha ze NOV?

csikike
1. jún 2009

ihi, je to pokracovanie sumraku...

angellinka
1. jún 2009

nemam csiki 😒

csikike
1. jún 2009

inac ten sumrak super knizka, ma sice 470 stran ale paradne citanie, tak ak by ste niekotra chceli pozicat, tak sa mi ozvite

klaudia74
1. jún 2009

Csiki, prezraď kedy máš čas čítať?! 😅

ria81
1. jún 2009

Csiki, ja ju mam, len ju prave citam, ak pockas, potom Ti ju poziciam 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ria81
1. jún 2009

ja mam asi 10 kniziek, ktore sa chystam uz rok precitat 😀 , ale ak ta nieco chyti tak ako Sumrak al. Nov, tak si cas najdes - po veceroch, ked mala spi a tak 🙂

csikike
1. jún 2009

ria mas pravdu, ja som ju cital po nociach a mozem povedat, ze tak dobru knihu som este necitala... ale ak sa mam priznat, tak odkedy som na rodicovskej tak som precitala asi 4 knihy dokopy 😕
micha, stihas si prist pre nu, ved oproti kauflandu mas blizko, kludne dojdi

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
1. jún 2009

misa, uzite si to 😵 a krasnu dovcu prajeme

angellinka
2. jún 2009

ja citam len ked som u nasich,a to musim povedat ze odkedy sa narodil maly tak som precitala len 3 knihy.
Csiki-tak by som si ju pozicala od teba,dnes,zajtra sme neni doma.Ale potom vo stvrtok poobede .by sme sa mohli nikede stretnut a by si mi ju pozicala.Diky
Krpaty spi a ideme k nasim,aspon si trochu oddychnem 😉

csikike
2. jún 2009

angel, jasne, vo stvrtok sa stretneme, budem ju mat so sebou 😉

csikike
2. jún 2009

bash, auticko az zajtra, isli sme s nim von teraz ale nedalo sa, lebo zaspaval v kociku, takze az zajtra vratime, snad nevadi 😅

bashka
2. jún 2009

csiki a my to vase uz odkedy mame...v pohode 😉

kisska
3. jún 2009

Ahojte babulky, kto mate zaujem, mam vsetky 4 Nov, Zatmenie, Stmievanie aj Svitanie (dufam, ze som ich prelozila aspon trochu zrozumitelne - saga Twilight)- v elektronickej pobobe. Nevyhoda akurat ze su v cestine... takze komu to nevadi, poslete mi maily do IP, poslem vam ich. Ja som ich inak teraz zacala citat a neviem sa odtrhnut...Jaaj a este som chcela, ze spolu maju 7,5MB, tak len dajte vediet, ci ich mozem poslat spolu alebo zvlast 😉

csikike
3. jún 2009

kiss, ja chcem, posli mi to prosim na csiki1@azet.sk
moooooooooooc dakujem 😵
doteraz sme mali pokaslany net, a dnes sme mali ist s drahym do skoly na skusku, teraz na 16tu a maly este drichme 😅 , on nam to robi snad nashcval, ale nevadi, aspon stihnem este palacinky upiect 😀

csikike
3. jún 2009

klaudi, uz mi prisli vsetky plienky, tak pridite pokukat 😉

klaudia74
3. jún 2009

Csiki, mne zas dnes volali, že posielajú tie separačné vložky - takže keď prídu, tak vám ich prinesieme. 🙂

csikike
3. jún 2009

jaaaaaaaaaaaj, parada, uz sa na ne tesim, teda aj na vas 😵
baby, normalne ma to chytilo a uz len skoda, ze som pri tomikovi nezacala skor 😔 , ale pri Hanuske urcite zacnem skor, sice este bude treba dopit ale uz to nebude taka suma 🤐

csikike
4. jún 2009

baby, akao je to na tych prednaskach, dnes je vzdor, nato som chcela ist ale nemam kam odlozit tomika... su tam aj deticky, ci radsej ani nie, aby aj nieco bolo rozumiet?

angellinka
4. jún 2009

csiki-tam budu urcite deticky s mamickami.No neviem si to predstavit,ze co z toho tie mamicky budu mat...
Tomika odloz vedla do jasliciek 😉

evitkamalicka
4. jún 2009

kocky o kolkej chodite von ked je taketo pocasie? nikdy neviem nikoho v meste stretnut

angellinka
4. jún 2009

My 3 krat denne. 😉 Prvy krat okolo 8,potom domov spat,druhy krat cca 11 a treti krat cca 16 hod 😝
Tolko k nasmu rezimu,vyhovuje,spava 2 krat,doma sme malo,nudi sa a rozbombarduje mi cely byt inac 😀 😀 😀

evitkamalicka
4. jún 2009

my chodime okolo 10tej a potom okolo 16tej

gween
4. jún 2009

Caute Baby- už mám štátnice za sebou! hurrá! 😵

klaudia74
4. jún 2009

Gween gratulujeme!!!!! 😵

angellinka
4. jún 2009

no teda gween ty sikovnica!!!Super,a blahozelame.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre