Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
13. jún 2008

Kisska, pozrela som...Adamko je zlatucky...akurat, ze povedz strykovi, ze Ja a ostatny je s makkym i 🙂 😉

bashka
14. jún 2008

Ajojte...Kisska, dalsie miesto je kostol 😀 Nuz ale co, vcera sme boli so Sonen vonku a malá tak spustila pred kostolom, ze inac sa nedalo. Vonku strasne fucalo, tak sme to vyriesili vo vnutri 🙂

A pekny weekend majte 😉

bashka
14. jún 2008

Kisska, ozik, dnes poobede ideme do Zihaaaarca, tak sa mozno uvidime...cinknem ti 🙂
Sonen, ty nejdes nahodou?

sonenschein
14. jún 2008

Ahoj baby, nie dnes nejdem bola by som tam sama manzelik nieje doma 😒

kisska ta stranka je uplne super, drobec je zlaty uz sa neviem dockat mojej krasavice 😵

evitkamalicka
14. jún 2008

ahojky kocky...ako sa mame?

sonenschein
16. jún 2008

Ahoj baby, co mate nove? Ivica kedy ides na matersku? Ozi bude to dievcatko ?

bashka v stredu prides? uz sa tesim, joj najradsej by som uz rodila to cakanie je hrozne. Neva manzelik aj tak este nieje doma 😅 este chvilku musi Lea pockat 😎

gween
16. jún 2008

No čauko Kisska! Uź som si myslela, že si sa nám stratila. Ani od sestry som nemala žiadne info o tebe. Som rada , že malý je zdravučký, peknučký...... ale mohli by ste sa zastaviť aj v Šali v jednom štúdiu, kde ste cvičili spolu s Adamkom / asi si už ani nepamatáš/. Však Žihárec nie je na konci sveta!!!!! A ak môžem, poprosila by som aj fotku malého na moju nástenku. Pekne ďakujem a majte sa pekne. Daj prosím ťa za mňa pusinku malému! E.

csikike
16. jún 2008

ahojte,
son, uz to mas len za par, teraz hlavne oddychuj a vytesuj sa, ze este je Lea tam kde je 😀 (aj ked zvedavost je asi silnejsia). Prave dnes som si spomenula, ze asi tak pred 5 orkmi ked sme boli na lyzovacke sme tam stretli jednu rodinku, kde maly asi 2 rocneho chlapceka a podla fotiek co som videla draheho, tak to bol cely on...este aj on sa zatvaril, ze ta podoba je neskutocna 😲 , tak som si vzdy predstavovala nasho tomika, ze bude vyzerat ako ten maly ale on je uuuuuuuuuuuuuuplne iny... 😀

sylvasik
16. jún 2008

ahoj sanny vidim ze si prave pridala album tak ta mozno este stihnem

bashka
16. jún 2008

Sonen, pojdem, rano ti zavolam. V stredu rano. Len neviem, ci si zajtra stihnem vybat kartu. Ale aj keby nie tak sa aspon prejdem a opytam, ci ma zoberie. Dnes ma babula 2 mesiaciky. Kupila som jej pukacku a urobila z nej fesandu, kuk album 🙂

sonenschein
17. jún 2008

no teda aka je podarena, tusim je kazdym dnom inaksia do tvaricky ako sa meni, pekne sa usmieva.
No ked ma 2 mesiace to by som uz mala rodit vlastne este 2 tyzdne medzi nami bol rozdiel 10 tyzdnov.

ozi neuvazovala si o plavani babetiek? V Galandii robia kurzi, mne by sa to aj celkom pacilo. Sice este mimco nemam ale je to dobra vec na vyvoj ci nie? Ja si teda este pockam 2400 sk stoji 8 kurzov, ale teraz na leto to moze byt fajn. No uvidime najskor nech sa mi Leuska narodi xixi

Csicike, kisska vy nechcete plavat? spravime spolocnu seansu 😀

bashka
17. jún 2008

Sonen, napad dobry, len ja tam nemam ako chodit, kedze neviem jazdit ( sice vodicak mam, ale radsej neriskujem 😀 ), no a hromadnou dopravou...neviem 😒 Moj muz robi do 5, tak keby to byvalo potom...ale neverim. A ozik, zajtra musim ist s malou k Dr. Ma nejake supiny, tak chcem nech jej na to nieco da...v sobotu mame krst tak nech je fesnaaa. Ale opytala by si sa, ci berie este nove zienky? To by bolo super. Dik

bashka
17. jún 2008

Jaj a dakujem za pochvalu princeznicky 😉

sonenschein
17. jún 2008

dobre opytam sa, ved potom sa mozeme stretnut. Dufam ze sa krcok skratil na 0 😀

ved to aj ja mam vodicak ale jazdit sa bojim ☹ ale mozno niekedy zacnem ..stale hovorim potom no hroza somnou.
Nahovorime este niekoho kto sa neboji soferovat 😵
baby hlaste sa 😀

sonenschein
17. jún 2008

jaj co som to tam napisala kurzy s mekkym i 😕 😨 😔

kisska
18. jún 2008

Sonen hlasim sa 😉 ked sa ty nebojis sadnut ku mne do auta. To na plavanie si niekde zozeniem mikrobus a budeme sa zvazat spolu. Som prave tento tyzden pisala a volala pani Bednarikovej, ale neozvala sa mi. Pred letom uz asi nestihame kurz ani my. Ale nevadi, pockam si na jesenny, to bude mat Adam skoro 6 mesiacov. Doma vo vani je najspokojnejsi na svete, tak dufam, ze aj bazen ho bude bavit...
Bashka praveze co som citala, tak plavanie je od 9-15,00 a to moj drahy povedal, ze nie je fer, ze aj on chce s nami chodit plavat... skoro nas nechce pustit bez neho 😉 😉 😉

Gweeeeeeeen - ako by som mohla na vas zabudnut 😎 , na jedine, ktore so mnou mali trpezlivost do poslednej chvile 😉 😉 😉 ... este stihnem par cviceni, kym pojdete na dovolenky? Kedy cvicite? Daj mi prosim casy a urcite maleho nejak naprogramujem, aby sme prisli. Inak uz ma vyse 6kg, takze uz je z neho riadna cinka.

sonenschein
18. jún 2008

kisska to by bolo super, len neviem ci na moje zlaticko pockate, v septembri bude mat ledva 3 mesiaciky
..ved uvidime ale bolo by to fajn 😵

majte sa ja idem do poradne 😎 dufam ze coskoro rodim 😵

bashka
18. jún 2008

Haloooo, aj ja som tu 🙂

evitkamalicka
18. jún 2008

aj ja som tu 😀

bashka
18. jún 2008

Hi, uz tu asi nie ste. Sonen, Kisska, tak dnes sa stretavame? Ale az poobede stiham. Hocikedy 🙂

bashka
18. jún 2008

Ahoj Evit, co robis?

evitkamalicka
18. jún 2008

bashka pijem kavu, kedze mam nizky tlak tak mi doky odporucil jednu denne a troska surfujem po nete ze co by sa mi este pacilo pre maleho...a vy sa ako mate?

bashka
18. jún 2008

My v pohodke, uz dost vychytavam malej stavy, takze uz viem ako na nu, uz poznam aj vsetky jej place...teda skoro vsetky...takze uz vacsinou nemusim skusat vsetko mozne aj nemozneeee. Len mi nechce cez den spavat doma...len v kociku a v pohybe, no a to ja zas doma toho vela neporobim. Aaaaaale co. Hlavne je nosit sa na rukach cely den...ze 😀 🙂

bashka
18. jún 2008

Kavickujem aj ja. Aj v tehu som pila kafco v poho, aj teraz. Nepijem nejake smrtaky, takze je to ok myslim

evitkamalicka
18. jún 2008

ved kaficko isto nezaskodi ak sa to neprehana...ja sa uz neviem dockat tych starosti co mas ty

bashka
18. jún 2008

Zvyknu baby hovorit, ze este si uzi zivota, kym je babo v brusku, ja ti to ale nepoviem, lebo sa strasne tesim, ze je tu, aj ked vstavame o 5 rano a cely svet sa toci okolo nej 24 hodin...nemam cas na nic...ale je to super

inac pisem jednou rukou...zato som taka pomalá...druhu mi okupuje Barbi

bashka
18. jún 2008

no a zda sa, ze zaspinkala, takze ju idem opatrne polozit a pozehlt co to...tych 10-15 minut si predsalen niekedy zdriemne...ahoooooooj. 🙂

sonenschein
18. jún 2008

Ahoj kocky, takto sme sa obisli no teda, tak poradnu mam zasebou uz len cakat na porod 😀

bashka
18. jún 2008

Ivica, tesi ma, ze sme sa stretli, len som musela utekat a tou holkou, cakala na mna...ved sa uvidime 🙂

csikike
18. jún 2008

kocky, to dnesne neplanovane stretko bolo super 😵 , som rada, ze som vas spoznala osobne a aj vase deticky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre