Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
27. dec 2008

dobre ranko 😎
baby to lezenie vam zavidim Leuska sa zatial len pretaca a liezt sa jej nechce 😔

bashka
27. dec 2008

Sonen, ani Barbi nelozi...a ani myslim, ze nebude, nelubi byt na brusku...akurat tak spat 🙂 A Lea ma este kopu casu
Inac Barborka po dvotyzdnovych hnackach chuda tak zoslabla, ze aj chodit zabudla 😒 Ale uz je dobre druhy den, tak sa pomaly rozbieha. Normalne sa chudatko nevedela udrzat na nozkach 😨
Angel, noci aj my klasika...ale po nasom...to znamena 10-15, mala take obdobie asi tyzden, ze sa to zlepsovalo, ale ako ju usko bolelo sa to vratilo do starych kolaji a aj zostalo 😀 Tak dobre nakupte...aj ja chcem ist sakris niekde na vypredaje, len tie cudzie reci neovladam a anglictinou ci spaielcinou by som asi u susedov neuspela, ze 😝

sonenschein
27. dec 2008

ahojky Barborka bola taka chora? To ma mrzi hnacka je zakerna vec. Drzim palec nech je rychlo fit 😉
Ja asi pojdem k neurologicke odporucila ma zastupujuca doktorka a tiez aj kardiologička v GA, inak ten selest je o.k.

bashka
27. dec 2008

a naco sonen? 😕
No Barbi mala hnacky asi tyzden, ked som bola na poradni som to hovorila a Dr. mi povedsla, ze to je OK, pokial tam nie su hlieny, alebo krv...nic take tam nebolo...ale kazdym dnom redsie a vodovejsie 😒...akurat dosli sviatky, tak som jej este skusila naordinovat smektu a ryzovy odvar, vylucila ovocko, okrem babanu a obmedzila mlieko...no a asi po troch dnoch to postupne preslo. Bolo to tazsie, bo papat nechcela nic, len mliecko pit tak som jej ho potom zarabala do tej ryzovej vody aspon. Zo zubkov to nebolo, lebo nikde nic...nastastie ona vela vela pije tak sa aspon nedehydrovala

bashka
28. dec 2008

v tom predchadzajucom prispevku ju brusko bolelo, nie usko...este to by nam chybalo 😝 Usko boli mna, este stale, aj prave plece uz a az po laket niekedy, dobry zapal tam mam urcite ☹ Tak len vydrzat 😨

bashka
28. dec 2008

...a vobec, kde ste uzzzzzzzz...si pisem sama so sebou 😀
Kedy chodievate teraz von? Mne Barbi pekne spi doma doobeda 1,5 hod, potom ideme von, to je okolo 11 a potom spi okolo 2 do pol 4 az 4 a von teda az potom...Lebo uz som vas dlho nevidela...
Buduci tyzden idem mangel malovat svokrovcom, takze budem sama, dojdite s drobcami ked sa budete nudit. To uz od zajtra vlastne 🙂

csikike
28. dec 2008

ahojte, my chodime von pravidelne 2x za den ked nie sme alebo nemame navstevu, teraz sa chystame do NR, lebo drobec potrebuje papuce a tak
bash, moja zubarka uz neberie ludi ale skusim zistit ci draheho hej

sonenschein
28. dec 2008

Ahojky
ved ani ja neviem naco neurologicke este sa poradim s nasou pediatrickou a uvidime to nas poslala zastupujuca 😨

Ja mam teraz doma manzelika tak chodime vseliako ale skor poobede doobeda nieco kuchtime hlavne pre Leu 😀 (mam novy parny hrniec) je super a poobede je stale nejaky program. Dnes sme boli v Nedede u svokra. A potom sa venujem aj starej mame 😉
Lea spinka doma max hodinu a poobede ju po 16.00 alebo aj 15.00 musim nechat hore inak neskoro zaspava.

angellinka
29. dec 2008

No m\ chodime tiez von,pekne 2 krat denne.
Sedacku sme nekupili,lebo v Gyori ju nemali,ale sme ju objednali z Budapesti a tento tyzden skocim pre nu.Ale aspon som si ja nieco pokupila,a odreagovala sa v obchodoch 😀
Vcera sme boli plavat s Klaudi,a dufam,ze si to tento tyzden este zopakujeme 😉

klaudia74
29. dec 2008

Sonnen, Maťko sa naučil všetko týždeň pred svojimi prvými narodinami - posadiť sa, štvornožkovať, postaviť sa a chodiť (treba ho ešte samozrejme držať za ruky). Dovtedy sa hral posediačky... on je (resp. bol 😵 ) jednoducho taký kľudný typ. A ver mi, nič sme nepremeškali, aj teraz mám čo robiť, aby som za ním stíhala utekať. 😀 Takže ak je ináč Leuška v pohode, podľa mňa sa zatiaľ vôbec nemusíš obávať.

csikike
29. dec 2008

ahojte, tak klaudi, uz mozeme dat preteky s barbi, tomim a norbim 😵

gween
31. dec 2008

No cafte baby moje! Len by som Vám chcela zaželať všetko dobré do nového roka, zdravie, šťastie, peniaze, ale hlavne vždy spokojné a usmiate detičky!

kisska
31. dec 2008

ahoj gweeeen - aj tebe vsetko dobre, vela zdravia, spokojnosti a same prijemne skusky 😉 a samozrejme len spokojne a usmiate deticky a mamicky 😉 😀

csiki - aj my ideme pretekat, obavam sa, ze Adamca na 4och popredbieha deti na 2och nohach... nasho psa predbieha 😉
Inak zazrak, vcera sme sa boli kupat v Galandii a maly sa zobudil v noci len jeden kraaat (alebo som dalsie kojenia absolvovala v namesacnosti... ale aj tak dobre 😉 ) o pol tretej a potom pamatam az osem rano...
sonen - neni co zavidiet, akurt vyutierane dlazky 😉 Adam ten si to poprehadzoval - najprv sa dlho plazil len na bruchu a sedel len ked som ho ja posadila. Najprv sa zacal stavat na nohy, potom si sam sadol, potom zacal behat za ruky a nakoniec stvornozkovanie.... 😉 😉
Dievcata prajem krasneho Silvestra a vsetko dobre v Novom roku, aby bol lepsi ako bude 😉

csikike
31. dec 2008

kocky, prajeme vsetkym len to naj a hlavne zdrave a spokojne deticky 😵

klaudia74
1. jan 2009

Čaute, aj my sa pripájame a želáme veľa-veľa lásky, dobrej nálady a pre tie ktoré to máte už naplánované, malilinké bábätká do bruška! 😵

evitkamalicka
1. jan 2009

stastny novy rok prajeme

kisska
1. jan 2009

klaudi ako hovoris - dnes nam teta zelala, aby tento rok bol aspon taky dobry ako minuly a drahy na to, ze to by sa musel narodit este jeden krpec a ona, ze nic nie je vylucene 😉 jaaaaaaj, ja mam staaale dilemu...csiki ako pokracujete?

csikike
1. jan 2009

kiss, my uz sme zacali 😵 tak hor sa do roboty 😀

evitkamalicka
1. jan 2009

csiki drzim palce aby sa co najskor zadarilo 😉

csikike
1. jan 2009

evit, diky, ja tiez dufam, ze sa podari co najskor 😵

bashka
1. jan 2009

Caaaaaavte babizne, tak stastny novy! Co deticky, nebali sa o polnoci? Nasu Babulu uz 2 dni pred Silvestrom budili hoci aj male petardiky co praskal decka na sidlisku, tak som mala obavy...no a ona prosim pekne sice do 23 bola hore zopar krat, ale potom uz spala a delobuchy a ohnostroje s nou ani nepohli 😎 😎 😎

Drzkam palce vam, ktore tento rok planujete priviest na svet noveho cloveka 😉

csikike
1. jan 2009

bash, uz som vas davno nevidela, ako sa dari? A co baublka, laka ju stromcek? Tomi ma zase ciaru cez celo, asi ho omotam do polystyrenu, ved furt vyzera ako by sme ho bili

bashka
1. jan 2009

Stromcek sme museli dat na stol a miesto stolu sme mali tento rok dosku 80x80 polozenu na taburetke 😀
No ved Tomi je riadny expert, to neustriehnes, toho sa aj ja obavam ako poznam svoje dieta. No a v takejto kose chodime von len 2x tak na 15minut, to ja viac nevydrzim...dneska sme zobrali malu len tak bez kocika smykat sa na lade, ako sa tesila 🙂 Vsak buduci tyzden uz je pracovny, mangelia fuc tak sa mozeme stretavat

csikike
1. jan 2009

bash, v ndelu odchadzame lyzovat, ale vraciame sa uz v stredu a moj si este pobudne doma cely januar, ale stretat sa mozeme

sonenschein
1. jan 2009

Ahoj kocky pripajam sa k novorocnčnému prianiu 😉 vela stastia lasky zdravia a € 😀

csikike
1. jan 2009

jeej, son vitaj, ozi a to uz leuska ma zubky?

sonenschein
1. jan 2009

ahojky aj ty si tu 😉
ano ma dva 😎

sonenschein
1. jan 2009

kuk do albumu

sonenschein
1. jan 2009

..vlastne to si uz asi videla 😅

csikike
1. jan 2009

jo, videla ale ani som verit nechcela 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre