Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
30. sep 2009

michel-no jak to dopadlo,urcite fajn,Fabio sa odreagoval 😉 a mamina spokojna,tam si dovolovat urcite nebude 😀 😀

ja by som ho na tvojom mieste skusila po par dnoch nechat aj tam spat,keby bolo naozaj zle,prisla by si.Je to na tebe.
Baby,zima dneska co?Jaaaj uz ide jesen,neznasam sa obliekat 😠

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
30. sep 2009

Michel, no super! 😉

angellinka
30. sep 2009

jasne ze mu bolo super,nove hracky ,kopec detiiii.... 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
1. okt 2009

bodaj by mal kazdy taketo bezbolestne zaradenie sa do jasli/skolky...mozes byt rada, michel. Som zvedava ako bude u nas...a hlavne na to, ako sa ona bude drzat spagatu na prechadzke a pojde pekne dobrym smerom 😀

evitkamalicka
1. okt 2009

ahojky...ako sa mate s detickami? my dnes mame 1 rok, ale to zbehlo

klaudia74
1. okt 2009

Evitka, všetko najlepšie Adamkovi k narodeninám! 🙂

Bashka, na tú prechádzku so špagátom som aj ja zvedavá... 😅
Náš malý je najnovšie zamilovaný do traktorov, psy ho už vôbec nezaujímajú, celý čas len ukazuje na cestu a vykrikuje "traktó, traktó", aj susedia z nás musia mať radosť, lebo chodí aj na balkón vykrikovať... 😅

csikike
1. okt 2009

evit, vsetko naj adamkovi 😉
ozi baby, nemate niekto pozicat na 3 mesiace monitor dychu za rozumnu cenu?
mala rada spi na brusku, ale ja sa trocha bojim...
dnes sme boli opat vonku a bolo super, poobede ideme upratat pred vchodom, lebo mame sluzbu a uz sa hlasia aj navstevy, tak budeme musiet byt doma

angellinka
1. okt 2009

evitka vsetko naj..Adamkovi 😉

Csiki-nemame,my sme ani nemali,podla mna zbytocne by ma to doma stresovalo.Norbi lubil odjkaziva spavat na brusku,len ja som na to neskoro prisla a bol hned spokojny 🙂 a spava tka doteraz.

csikike
1. okt 2009

angel, aj tomi tak spaval, ale az od mesiaca, a teraz mi lepi este davat tak hanku na celu noc... 😕

evitkamalicka
1. okt 2009

dakujeme....Adamko tiez spava stale na brusku

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
1. okt 2009

csiki, my sme mali z poistovne zadarmo na pol roka, potom si pre to prisli..ale super vecicka, to som vzdy len pozrela, ze blika a spala som spokojne dalej 🙂

evit, vsetko naj Adamkovi

angellinka
2. okt 2009

nevravim ze je to zle mat doma,ale pokial je dieta donosene a zdrave,neviem...myslim,ze netreba.
michel IP 😉

angellinka
2. okt 2009

ALE JASNE POKIAL spava na brusku a je taka malinka,to by som sa aj ja bala.Norbi tusim od 3 mesiacov ,teda ja so zistila ze sa mu lepsie spi na brusku 😉 a ako spavate v noci?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
3. okt 2009

michaela, super, evidentne mu to prospieva 😉

angellinka
3. okt 2009

super michel 🙂 fabio sa nema problem zaradit do kolektivu,urcite sa mu tam paci...
aj na buduci tyzden bude chodit?

My ideme s babami na koncert do NR na Risa Mullera,sa tesim.25.10. 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
5. okt 2009

michel-hnackujete?radsej nasad hned dietu,a ziadne mlieko 😉

csikike
7. okt 2009

caute, dnes vsetky yamahujete, co?

angellinka
7. okt 2009

😉 csiki yamahovali sme 😉
Norbimu sa pacilo,staci ked ma deti okolo seba.A aspon bude progrm v zime,stale sa len motat niekde,mi niekedy ide na nervy.Uz spi,ho to unavilo,som zvedava dokedy 😨

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
7. okt 2009

michaela, mame sa fajne, ale nastastie hanka dost pomaha, ze vela spinka, lebo neviem neviem ako by som lietala s kocikom za tomim na pesej, takto ju odstavim a ona si drichme, tak mozem veselo behat.
Dnes poobede pojdeme iba k bille, neche sa mi trepat do mesta, vcera sme isli domov ako cigani, maly v buggypode, mala revala, tak som ju stiredavo mala v kociku a na rukach...
inac tiez som zvedava co budem robit v zime?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
7. okt 2009

michaela, treba skusit, mozno by sa zmenil, a ked od septembra aj tak pojdu do skolky tak to bude ovela lahsie, najma ak ma Fabio uz prax z jasliciek 😉

angellinka
7. okt 2009

csiki-od septembra ide Tomi do skolky? 😉 to kam?

csikike
7. okt 2009

angel, zatial je nahlaseny do tej medzi okruznou a partizanskou, ja len dufam, ze ho zoberu...
pripadne keby bola cisto anglicka skolka tak by som ho urcite dala tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre