Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudia74
23. sep 2010

Tiež sa pripájame, všetko najlepšie Hanka! 🙂

csikike
24. sep 2010

baby, dakujeme 😵

ria81
24. sep 2010

Aj my sa pripájame a Hanke - veľkej babe 😀 prajeme len to najlepšie, nech ju rodičia a braček poslúchajú 😵 😵 😵

angellinka
24. sep 2010

michel-ako sa mas?byva ti zle?
Ozaj,od okt prestupujeme do skolky tuto pri nas,na doobedie 😉 dufam,ze sa bude Norbimu pacit viacej,lebo doteraz nula bodov ☹

csikike
24. sep 2010

angel, a nechodil norbi tam pri vas? ja som si myslela, ze chodi tam, na 8ho maja

csikike
24. sep 2010

ria, a dakujeme 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetluska4
28. sep 2010

maminky, dali ste deticky zaockovat proti ovcim kiahnam? Kolko sa plati za toto ockovanie?
vyzera to tak ze budeme musiet zaockovat lebo nas tatino pravdepodobne ovcie kiahne nemal ☹

klaudia74
30. sep 2010

@svetluska4 Ak chceš, opýtaj sa na názor tu: https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/nesuhlas-s-povinnym-ockovanim/
Píšu tam ľudia, ktorí sa dosť intenzívne venujú téme očkovania a ich argumenty majú úroveň...

csikike
30. sep 2010

ahojte, ktore ste proti znizeniu rodicovskeho prispevku? dajte vediet, dame stretko a podpisete sa na peticiu 😵 , mam uz par podpisov a treba to do 6.10 odoslat, kedze mam obe detiska soplave navstevy sa snazim obmedzit, ale skocim aj von zbierat, asi zajtra, budem len rada, ak sa pridate

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
30. sep 2010

@michaelamaranesi hej, tvoj pripad je blby, ale nemyslim, ze by to malo byt tak, ze kto vobec nepracoval ma dostat presne tolko co taky kto odpracoval par rokov a statu len daval

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika1977
30. sep 2010

@csikike tak to teda nemalo...mas pravdu 🙂 ja cakam 3babo a od 18ky makam!!!!8rokov v samsungu...aj ja by som si mohla povedat..akam dam deti nemozem ist do roboty atd...ako ine mamicky co maju viac deti,ked dokazem popri vychovavaniu deti aj do roboty chodit ja,tak preco to pre ine nieje mozne?lebo vadsina snich si zvykli na pohodlny zivot a to ze muzikovia sa o nich postaraju...je to pre mna ponizenie hrubeho zrna 😠 😠 😠 😠 ze nas pracujuce stat hadze do vreca s takymi co nikdy nic nerobili!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to podraz

csikike
1. okt 2010

takze baby, dnes okolo 17tej pred kauflandom vas cakam podpisat peticiu

csikike
1. okt 2010

takze komu sa nechce chodit von, tak kuknite:
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573

csikike
1. okt 2010

pre diakovcanov, od zajtra v kvetinarsve na obecnom urade 😉

leanela
1. okt 2010

Pripajame sa Hanke vsetko naj 😵
Csiki uz som ti jeden harok zaplnila 😀

csikike
1. okt 2010

@leanela dakujem,
super, len tak dalej 😵

sonenschein
1. okt 2010

ahoj, ozik bola si pri Kaufalnde bola som kuk pred 17.00 ale videla som tam len jednu pani z dotaznikom

csikike
1. okt 2010

son, prisla som asi 17.10, po ceste tam som este stopovala ludi 😉
zajtra este obehnem cinziak

sonenschein
1. okt 2010

angeli to je super ze idete do tejto skolky nebudes to mat daleko, v predchadzajucej sa Norbimu nepacilo?

sonenschein
1. okt 2010

to ako po kazdom susedovi?

sonenschein
1. okt 2010

aka si akcna kolko mas uz zaplnene?

csikike
1. okt 2010

luci, mam 6 harkov plne 😉

sonenschein
1. okt 2010

fiiiiha super sikula, pojdes aj strajkovat? super dobre ze ta tu mame zastupujes Salu

csikike
1. okt 2010

son, jasne, ze pojdem, ved mi idu zobrat 66€ mesacne, teda nie mne, ale mojim detom, a to si nedam 😠

sonenschein
1. okt 2010

dobre ked bude drahy doma pridame sa 😵

emkaa
2. okt 2010

@csikike ja som to tu nesledovala, kedy budes este zbierat podpisy? alebo ak podporim na nete, berie sa to rovnako do uvahy ako normalny podpis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre