Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
26. apr 2011

@michaelamaranesi jeej, tak uz ste doma? parada
tak nech to matteovi vydrzi co najdlhsie 😵
a fabiovi je uz lepsie?

angellinka
26. apr 2011

@michaelamaranesi tak ta vitame Matteo na svete 😉
mamina,ty oddychuj a vela mliecka zelame 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
icokoo
1. máj 2011

no mi sme sa sem pristahovali pred 7rokmi ale som velmi spokojna byva sa nam tu dobre aj ludia su tu ovela milsi ako u nas v Seredi. je tu sice iba Tesco ale zozeniem tam vsetko a este je tu mnoho mensich obchodikov ako pekaren, predaj cerstveho mesa, Jednota, pizzeria-bageteria, ale 10 detskych ihrisk aj podniky kam sa da ist aj s detmi. ja si velmi chvalim asi iba jedna vec mi tu chyba a to obchod s detskymi potrebami ale ten je v šali takze prejdem cez most a som v meste a tam uz je vsetko ale zakladne potreby su aj tu na Veči.

desszi
27. máj 2011

Ahojte maminky zo Sale,
chcem sa opytat, ake je byvat v Sali-Veci resp. Sali ako takej? Mam na mysli hlavne moznosti - skolky, skoly, zdravotnictvo, obchody, nejaka kultura a moznosti pre deti.
Dostali sme ponuku byvania vo Veci a mame nejaky cas na rozmyslenie. Ja som uz zacinala v mnohych mestach, aj v zahranici, ale po par rokoch som sa musela z nejakeho dovodu, vacsinou pracovneho, odstahovat. Tak ma zaujima ako to u vas chodi. Kedze mame malinkeho synceka, tak to musime zvazit. Budem vdacna za kazdy nazor.

eminka2510
27. máj 2011

@desszi Ahooj ja som sa na do Sale konkretne na Vecu pristahovala pred 4 rokmi ... vlastne obaja s priatelom koli praci ... kupili sme si tu byt a kedze obaja pochadzame od PD tak sme tu skoro nikoho nepoznali ... Bolo to spociatku dost tazke ale ja som si tu velmi zvykla a velmi sa mi tu paci ... vo vchode mame vacsinu male deti a za bytovkou mame celkom pekne detske ihrisko ... chcelo by to sice trochu uz opravit ale snad aj k tomu dojde 🙂 Co som zistovala a viem tak tu na Veci je pekna skolka a aj skola, detsky lekar a tesco. Do Sale je to kusok cez most a tam je viac moznosti ... celkom pekna pesia zona kde sa stretavaju mamicky s detmi 🙂 neviem este co by som ti napisala ... ked nieco tak sa kludne ozvi 🙂

desszi
27. máj 2011

@eminka2510 dakujem, ani som nedufala, ze sa niekto takto rychlo ozve 🙂 ak mam byt uprimna tak trochu sa obavam tej Sale, hlavne neskor kvoli moznosti sa zamestnat. Manzel ma blizko pracu, takze on by to mal praveze vyhodnejsie, ale co sa udeje so mnou, neviem. Ako je to so zelenou? Parky, fontanky? Ja som rodena novozamcanka a teda ked porovnam NZ a LV, tak LV jednoznacne vedie, cize ta zelen by mi chybala.

eminka2510
27. máj 2011

@desszi No s pracou je to tu dost asi tazsie podla toho co by si chcela asi robit ... Manzel kde pracuje ak sa mozem opytat ??? No a tej zelene je tu trocha pomenej ... ale tak da sa ist k Vahu a tak 🙂

icokoo
30. máj 2011

@desszi je tu slovenska materska skoka a dve slovenske zakladne skoly je tu po ruke tesco,jednota a este mensie potraviny viacej, je tu detska lekarka, ocna, gynekolog, neurolog, je tu cukraren aj kopu miesta kam sa da chodit s detmi vom plno ihrisk mne osobne sa tu velmi paci 😀

icokoo
30. máj 2011

@desszi a co sa tyka zelene je tu na veci jeden park a pri Vahu tam je aj taky vybeh na hranie

desszi
30. máj 2011

@icokoo dakujem za info, trosku ma to nakoplo 😉

icokoo
30. máj 2011

@desszi neni zac mne je tu fak ok aj detom 😀 😀 😀

evitkamalicka
1. jún 2011

ahojte,
my tu bývame tiež cca 4 roky a cítime sa tu dobre

desszi
1. jún 2011

A neovplyvnuje Duslo nejako ovzdusie? Myslim tym, ci tam nie je nejaky zapach, lebo co sa tyka niektorych clenov mojej rodiny, tak uz frflu, ze co vymyslame, ze ved tam je sama chemia a bla, bla. Aj ked som sa stahovala do LV, tak bola sama radiacia 😀

laura28
6. jún 2011

ahojte, maminky poradte nejaku dobru detsku lekarku v Sali ??? Vraj uz musim v nemocke nahlasit u koho mala bude? Neviem, ci ste to tu uz nepreberali, ale nechce sa mi listovat, dakujem za kazde info. Tiez som pristahovalec, byvam tu 8 rok. Inak ak by ste niektora potrebovala urobit plienkovu tortu alebo nalicit na nejaku prilezitost, tak sa ozvite alebo kludne napiste do IP - po porode samozrejme 🙂

icokoo
14. jún 2011

@desszi nie aspon ja tu nic zvlastne necitim smrad je tu ako vsade inde 😀

desszi
14. jún 2011

@icokoo 😀 😀 😀 vdaka 😉 smrad citim aj ja, ale momentalne je jeho zdrojom plienka 😀 😵

icokoo
14. jún 2011

@desszi 😀 😀 😀 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
5. júl 2011

@michaelamaranesi Ahoj, ešte ste tu v Šali? Niekedy na budúci týždeň by sme sa mohli stretnúť... možno by sa chalani spolu zahrali. My sme dnes zobrali malého k našim, lebo tiež nestíham. Aj my ho je chudáka ľúto, on by sa chcel so mnou celý deň hrať, snažím sa to tak nejako zadeliť, ale musím aj pracovať... Očividne mu chýba škôlka. 😒

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dida84
7. júl 2011

Ahojte maminy, práve som tu objavila túto diskusiu... Som rada, že tu vidím aj známe tváre...
@michaelamaranesi
@klaudia74
Ako sa máte?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
25. aug 2011

@michaelamaranesi chodim,ale pomenej 😉 jezis jak rastu chalani,krasni su!!
kam idete k moru?Aj my ideme do Rakuska,uz sa nevieme dockat 😉

dida84
26. aug 2011

@michaelamaranesi díky Miši... ak budeme v stredu ok... ideme do centra... neprídete za nami? mala by to byť už posledná streda a potom opäť do škôlky... 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre