Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
3. sep 2008

baby, tak ja sa ozvem ked mani zajtra skonci a mozeme vybehnut, navarene mam 😵

kisska
5. sep 2008

jaaaaaj bashka - sorac, mala som frmoly a potom som zabudla ☹ , veeeelmi sa ospravedlnujem. Kokos babule, maly je jak sto certov. Vo stvrtok sme boli prvykrat plavat - teta hovorila, ze deticky zvyknu potom spavat ako zarezane... no neviem, maly bol akurat tak plny zazitkov, ze sa divocil este o desiatej... Inak bolo super 😉 boli sme v trnavskej kvapke.
A dnes som prvy krat nechala dieta revat 2,5 hodiny. Kua este raz mi niekto povie, ze decko treba nechat vyrevat, tak ho nakopem doprdele. Po 2 a pol hodine mam nervy nadranc, maly tiez, vobec som neprisla na to, ze preco plakal a aj tak zaspal az na prse (zacal plakat asi 10 minut po papani). Idem si asi lahnut, lebo ma klepne...

bashka
7. sep 2008

jooooj, kisska, tak to by som nezvladla...sice aj Barbi je taky placko, ale nenecham ju plakat len tak...vzdy sa snazim urobit vsetko preto, aby prestala...niekedy sa to taha j pol hodinu, ale neviem si predstavit, ze by som ju nechala len tak v postielke...ci na deke...niekedy sa fakt potrebuje len pritulit a ja vyskusam pred tym vselico mozne co nezafunguje 😒 Alebo ked je strasne unavena , ze nievie zaspinkat...tak to nic velmi nenarobim, akurat ze 20 krat za minutu jej podam vypadnutu dudku a nakoniec zalomi...ale viem, ze vzdy KVOLI NIECOMU place...takze to nechanie vyrevat je podla mna dost velka hlupost. A od jedneho pobytu vonku uz nosim vzdy aj papat bo to moje dietatko si zmysli hocikedy hocikde...darmo jej ponukam pred odchodom z domu...potom spusti na pol Sale, ze ona je hladnAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😝

No vsak sa teda ozvi ty, ked budes mat cestu do Sale...my sme tu furt 😉

evitkamalicka
9. sep 2008

halooooooooo kocky, nejake je to tu mrtve

csikike
9. sep 2008

no jo, evit, snazime sa vychutnat si posledny dni slnka 😉
a ja ked som tu tak si vacsinou pisem sama so sebou 😕
a vidim, ze uz mas 40tt parada, tak gratulujem a nech mas co najskor svojho adamka v naruci

csikike
11. sep 2008

evit, zase si prehodila tt? adamkovi sa asi paci tam kde je

evitkamalicka
11. sep 2008

csiki no asi tak nejak, vcera som bola v poradni a zatial sa mu von nechce ☹

csikike
14. sep 2008

evi, neboj, nebude tam na veky 😉

csikike
15. sep 2008

kocky, co robite v tomto super pocku? my sme boli vonku, ale okrem nas boal iba 1 sialena mamicka 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

ja som donedavna spala, som zvedava co budem robit v noci 😅

csikike
15. sep 2008

evi, trenujes nocny rezim? 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

csiki no tak nejako

klaudia74
15. sep 2008

Evitka len spi, kým môžeš... 😀

bashka
17. sep 2008

Som napisala toho tooooolko a neodoslalo... 😠 😠 😠 A uz sa mi nechce odznova 😠
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bashka
17. sep 2008

🙂

evitkamalicka
17. sep 2008

ja tu budem strasit asi este do Vianoc, som dnes bola v poradni a furt ziadna zmena 😠

csikike
17. sep 2008

bash, zial je to pravda, nasa dokina zomrela ☹ , uz ma aj oznamko vycapene 😢

bashka
17. sep 2008

Hmmmmmm...to je ale smutne. Cely den ju mam pred ocami. Tak som si ju oblubila. Pred tyzdnom sme tam boli a taka bola usmievavaaa ☹ ☹ ☹

bashka
17. sep 2008

Evit, uz to je nuda, ze? No musis povedat Ludovi, nech tomu trosku pomozete. Treba Adamka trosku postuchat 😀 U nas to zafungovalo. O 5 minut po tom mi odisla voda a mohlo sa ist 🙂
Inac minule som ho strela v tescu, som ta dala pozdravovat 🙂

evitkamalicka
17. sep 2008

bash hej viem, mi hovoril 😉 ...no stuchanie skusame, ale zatial bez vysledku ☹

klaudia74
18. sep 2008

Evit, ale ved je taka zima, cudujes sa mu, ze sa mu nechce ist von? 😀

evitkamalicka
18. sep 2008

klaudi ja mam zimu rada a toto mi ako zima nepripada, keby bolo tak -10 az -20 by bola parada, ja neznasam teplo a dufam ze maly bude v tomto po mne

csikike
18. sep 2008

klaudi, matyi je strasne krasny smejko 😉

bashka
18. sep 2008

csiki, nenapisala si, ale mohla si, ze Barbi je strasne strasny placko 😀 Ale je. ☹
A vy ste sa prvy raz videli, ze?
Tak. Uz som ju zaspala...o chvilu idem za nou. Uz sa zas vidim polku noci hore v obyvacke 😝 .

klaudia74
18. sep 2008

csiki, dakujem, aj tomasko je strasne zlaty 🙂

klaudia74
18. sep 2008

evit, mna potom napadlo, ze ja si tu robim srandu, ale ja som to nezazila - moj maly sa narodil o 3 tyzdne skor a uz predtym som si stale hovorila, ze ja uz by som isla rodit... takze drzim palce, aby si malickeho cim skor drzala v rukach 🙂

csikike
19. sep 2008

bash, barbi, vobec nie je az taky placko, vonku je vzdy super 😉

sonenschein
19. sep 2008

Ahoj kocky malu mam v satke tak tu len chvilku pobudnem 😅
Nepojdete sa niekedy pozriet do materskeho centra v Sali?
http://www.mamymamam.szm.sk/

csikike
21. sep 2008

son, mna to moc nelaka...
ale uvazujem nad plavanim niekde

bashka
22. sep 2008

Ja som tam bola par krat, ked chceli, aby som tam ucila anglictinu...mozno ked su deticky vacsie a este nechodia do skolky tak na hodinku v zime...ked sa neda na pesej 😀 ...nech sa socializuju trosku...maju tam hracky, deti sa hrajkaju a maminy keckaju...ale ked bude bazar tak sa chystam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre