Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evitkamalicka
22. sep 2008

ahojky...tak my sme stale kinderko a uz ma to nebavi

bashka
22. sep 2008

neboj, uz nie dlho...hmmmm asi som ta velmi nepotesila...ale hadam nerozcertila 🙂 Evit, vsetko je tak ako ma byt 😉

csikike
22. sep 2008

ahojte, no ved uvidime, mna to tam moc nelaka, teda podla netu to nie je bohvieco...teda oproti inym MC co som aj od kolegov pocula...
evit, pockaj, trpezlivost Adamka prinasa 😀 , ale nie, ja som bola riadne agresivna ked mi vsetci volali tamer viackrat denne ci uz... 😝 😝 😝 a potom som vyhalsila, ze ak sa ma este niekto spyta tak mu vynadam, preto som telefon nebral okrem nasich, brachovi a drahemu...tak potom vsetci otravovali draheho 😅

evitkamalicka
22. sep 2008

csiki ved prave ze kazdy den ma niekto otravuje ze ci uz a lezie mi to na nervy

csikike
22. sep 2008

evit, nedvihaj 😉 , nic ucinnejsie nepoznam 🙂 , poved si, ze budes dvihat len vasim a Ludovi a hotovo

bashka
22. sep 2008

Jasne evit, nedvihaj...normalny clovek musi vediet, ze to je otravneeeee 😝 😝 😝 Alebo kazdemu este raz zdvihni a povedz, ze sa ozves teraz ty, ked uz...ja som to tak urobila...ze teraz vela spis a nechces byt zobudena... 🙂

bashka
22. sep 2008

Ozaj Evit...este nic????? 😀 😀 😀

bashka
22. sep 2008

🤐

csikike
22. sep 2008

bash, si riadna provokaterka 😀
dnes je krasne pojdete von?

bashka
22. sep 2008

pojdeme, poobede ked sa suska zobudi. Okolo 3 ratam. Uz sme boli doobeda a total naobliekane...v satke este k tomu...tak sme sli domov sa povyzliekat...zavolam ti, ked pojdeme? Ze kde ste?

bashka
22. sep 2008

No idem Barburku ulozit hajaja

evitkamalicka
22. sep 2008

aj ja uz chcem kocarovat 😢

bashka
22. sep 2008

mi napadlo csiki, ze vam asi uz o pol 4 dojde tatino, ze...

csikike
22. sep 2008

evit, dockas sa 😉
tak mne spal dnes 35 min. super co? ale doobeda sme boli vonku bez kocika, maly sa naslapal za ruky... som myslela, ze bude ako zarezany... no nic, snad zaspi este

bashka
26. sep 2008

Evitka, snivalo sa mi, ze som cakala u zubara a ty si dosla, uz s bolestami, ze este musis stihnut toho zubara...tak som ta pustila pred seba 😀

evitkamalicka
26. sep 2008

bashka hehe, dobry sen

csikike
26. sep 2008

bash, ty nevies spavat? 😀
ja sa k netu teraz nedostanem, tomik ma drezuru, ucime ho zaspavat sameho, a uz ma postielku v detskej a zatial je tam aj PC, ale dnes idem pre prepojovaci a predlzovaci kabel a PC sa stahuje do spalne... takze budem mat koooooooooopec casu, dufam 😀

bashka
26. sep 2008

Noc bola hrozna u nas. O 8 zaspala a od polnoci do rana kazdu polhodinu nieco...pit...papat, dudel 😝
No a o 6 rano velke oci...budicek
A teraz lady cele doobedie dospava...ale samozrejme onku v kocari...hmmmmmm
Ale ja viem, to mam za to, ze som si dovolila vcera poobede hodku pospat. Mangel ju zobral na prechadzku...a som sa tesila ako som si oddychla 😀

Csiki a podla knizky idete?
Barbi zaspava sama celkom v pohodke, len sa vela budi, to je problemos

kisska
29. sep 2008

Ahojte babulky, uz som vas dlho nevidela, necitala, co mate nove? My stale po starom 😉

csiki - akurat som zazrela, ze hladas bazen. My chodime s krpcom do Trnavy a je to super, plavame raz do tyzdna a mavame kurz dokonca tak, ze to stiha aj tatino z roboty (inak by som sa nebola trepala tak daleko 😉 ) a mavaju kurzy aj v sobotu doobeda. Inak sa plave s drobcami aj v Galandii, ale nepoznam nikoho, kto tam bol. Inak zaspavaciu drezuru som uz skusala aj ja aj ked neplanovane... po 2,5 hodine mi rupli nervy, zobrala som krpca k sebe a bolo zase vsetko po starom. NIe zeby spaval so mnou, ale stale sa budi kazde 2-3 hodky na papanie. Zacala som mu teraz davat vecer aj kasu, ale vobec to nema ucinok. Akurat netaha prska hodinu ale len 3/4. Vcera prvy krat zjedol celu davku 120ml, ale po 10minutach pitia mojho mliecka sa zacal brat zo mna dole a za dalsie 2 sekundy sa tak povracal, ze vysiel aj obed 😒 tak neviem, ci mu nesadol este ten(skusali sme ruzickovy kel), alebo sa prezral ineho... kurnik ale zacina byt jak bezodna jama. Dnes som mu na obed uvarila "lahku" mrkvu so zemiakom, ze davka na dva dni... prdlajs, zlupol to vsetko naraz a za hodinu zase tahal mliecko... kto bude zivit tuto pyranu neviem...

csikike
1. okt 2008

ahojte kocky, evitke sa dnes narodil Adamko s 3900g a 51 cm, gratulujeme

klaudia74
2. okt 2008

super, gratulujeme! 🙂

bashka
2. okt 2008

No uz som sa isla spytat, ze kto ma news. Gratulation 🙂

Babule, akurat som pristihla Barbi, ako mi z choditka obhryza kvety...teda dufam, ze nestihla nic...to len za tu chvilku, co som napisala tu prvu vetu...no to je horor ustrazit 😀 😀 😀

sylvasik
4. okt 2008

Adamkovi vsetko dobre do zivota aby bol stale zdravy

pizzamati
5. okt 2008

Ahojte... ja som do tejto temy vobec nepisala ale vzdy som vas čitala 🙂 Ja som s Bratislavy ale moj manžel je zo šali... Aj ja Evitke gratulujem..... a aj malemu všetko najlepšie 😀 😀 😉

evitkamalicka
5. okt 2008

ahoj kocky, dakujem za gratulacie...dala som nejake fotos do albumu,...zajtra by sme mali ist domkov

kisska
5. okt 2008

evitka - gratulujem k dalsiemu Adamkovi v okoli 😀 😀 😀 , prajem vela, vela zdravicka a maminke kopec pohody, mliecka a prespane noci 😉

pizzamati
9. okt 2008

Ahoj Evi ten tvoj malý je rozkošný celý tatko. 😀 😀 Prajeme aj my hlavne veľa mliečka a zdravíčka. 😵

csikike
10. okt 2008

kocky, dnes bolo na pesej extremne vela deticiek, vazne ako skolka 😵 , rozkosne boli, a vsetko okolo 1,5-2roky, dnes som na podned sonen sledovala skolky a vazne sa neviem rozhodnut...vyzeraju asi vsetky na rovnakej urovni, iba v ten na 8. maja je mozny aj plavecky vycvik....

csikike
14. okt 2008

ahojte kocky, tak uz sme boli riadne hlboko, co sem nikto nechodi... ani vonku vas nestretnem 😔 , je vam zima?

evitkamalicka
14. okt 2008

ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre