Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
26. aug 2011

@michaelamaranesi aj my vam peknu dovolenku 😉 a vykupte sa aj za mna

svetluska4
29. aug 2011

maminky, poradite mi, kto robi v Sali alebo v okoli pekne torticky? Viem ze je tu par bab co si takto doma privyrabaju ale neviem ktora. Dakujeeem

zanin
7. sep 2011

Ahojte. Chcela som sa spytat na skolku v Sali. Ktora je podla vas dobra?
Uvitam akekolvek hodnotenia. Ja som maleho prihlasila na Druzstevnu ale neviem ci som urobila dobre.

ladyka8
9. sep 2011

boože ja som z tejto stránky jeleň :(

ladyka8
9. sep 2011

Ahojte, vie mi niekto povedať či MUDr. Laluha pýta nejaký poplatok za to že so sebou beriete niekoho dnu na ultrazvuk? díky 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dida84
10. sep 2011

@ladyka8 ja som chodila k Laluhovi a tiež nič nepýtal, keď som bola s manželom

ladyka8
13. sep 2011

@dida84 ďakujem 🙂 našťastie ani ja som nič nemusela 😉

ladyka8
13. sep 2011

@michaelamaranesi No ja viem, len on bol práve na dovolenke a ja som sa mu nemohla dovolať 🙂 ale už je po a všetko bolo v poho, akurát môj drobec sa mi nechcel v plnej kráse ukázať takže ešte si budem musieť počkať kým sa dozviem či budeme mať dievčatko alebo chlapčeka 🙂

ladyka8
13. sep 2011

Zdravím Šaľanky, ako sa máme? 🙂

kaatkaa
14. sep 2011

@zanin jeej ahoj no podla tvojej foto mam taky pocit ze nase deti chodia spolu do triedy v skolke 😉

laura28
23. sep 2011

@svetluska4 velmi dobre a pekne torty robia pri kruhaci na Veci,v novej cukrarni, teraz som tam davala na krstiny detom robit, urobia ti na zelanie aku chces. Maju aj nejake fotky, pripadne ked donesies z netu, tak ti urobia, vyskusaj.

laura28
23. sep 2011

@zanin moj syn tam tiez chodil do skolky a bola som spokojna. Teraz uz maju aj ihrisko vynovene 🙂

laura28
14. okt 2011

to sem nikto nechodi????

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peteese
8. nov 2011

Ahojte snazilky som tu nova 🙂

peteese
8. nov 2011

@zab_ka daaakujem 🙂 veru po svadbe len babo sa k nam nehrnie 😢

laura28
12. nov 2011

@peteese ahoj, neboj aj babo pride, len netreba na to mysliet 😀

laura28
12. nov 2011

@michaelamaranesi nie, len okrem nas dvoch tu nikto nejako nechodi, v pondelok sa chystam s malou na babyplavanie do Nitri, nebola si nahodou s malinkym?

laura28
12. nov 2011

@ svetluska4 my mame rovnako stare dievcatka, rodila si v Galante, mozno sme sa aj videli ? Torty sa ti nakoniec podarilo dat urobit na krstiny?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dida84
25. nov 2011

Ahojte maminy... Ako sa máte?

annmarie
2. feb 2012

Ahojte maminky 🙂 je tu niektora z vas ktora má alebo sa chysta dat svoju ratolest do niektorych zo šalskych jaslí?viem ze su dvoje, ale ktore su podla vas lepsie?ci uz ked je moznost tak mam dat radsej malu opatrovat? dakujem za akukolvek odpoved 🙂

laura28
8. feb 2012

@annmarie ja som syna do jasli nedavala, ani malu neplanujem, tak v tomto ti nepomozem a na tejto stranke je strasne ticho :(
@dida84 ahoj

annmarie
8. feb 2012

@laura28 vsimla som si 🙂 dakujem aj tak za nazor a hlavne teda reakciu 🙂

dida84
8. feb 2012

@annmarie ja som tiež nedávala malého do jasiel... ale švagriná dávala aj staršieho a teraz aj toho mladšieho dala... Vybrala si tie štátne... Aspoň myslím, že sú ešte teda štátne (za Murgašovou ZŠ). Ona je s nimi spokojná. Vraj sú tam lepšie tie vychovávateľky ako v tých súkromných a platí sa menej. Takže neviem. Ale malý je dosť často chorý. Skôr by som asi riešila opatrovateľku, ak už sa inak nedá. 😉
@laura28 🙂

annmarie
9. feb 2012

@dida84 dakujem pekne 🙂 z jednej stranky je maly mozno teraz chory dost casto ale zasa podla mna si to asi teraz odbije a potom ked budu v skolke ostatne deti chorlaviet on bude zdravy...tak mi to aj detsky lekar spominal ze v podstate si tymi chorobami deti prejdu ci v jasliach,v skolke alebo neskor v skole...aj ja som pocula teda ze tie statne su lepsie aj ked je to teda dost paradox ze uz len sukromne jasle ako samo o sebe evokuju lepsiu starostlivost...ale no kazdemu ine vyhovuje...a co sa tyka opatrovatelky,nikoho nepoznam a no ani poriadne neviem kolko si zvyknu pytat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre