Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sylvasik
25. jan 2008

nie si nahodou lucia?

sanny
25. jan 2008

nie som adriana, ale asi sa nepozname

maaja
25. jan 2008

aj moja sestra byva v TnV 😀

sanny
25. jan 2008

maaja - sa prizenila? 😀 alebo odjakziva?
no ja tu byvam odjakziva, aj viidam nejake maminy s kocikmi, ale som robila dost dlho v trnave tak tu uz nikoho nepoznam

sylvasik
25. jan 2008

ale teraz uz viem,ja byvam v novej bytovke vedla zdravotneho strediska ked si tam raz bola tak som sa prave pozrela von oknom,volam sa sylvia,spoznala si?

maaja
25. jan 2008

no, my sme povodne zo Sale, teda z Vece ... cize kusok ... a prividala sa tam ... myslim ze tam byva uz tri roky alebo kolko ... inak obcas kocarujeme spolu ked k nej pridem ... ja mam marcove babo 2007 a ona februarove babo 2007

sylvasik
25. jan 2008

maja mozno viem ktora je tvoja sestra ale nie som si ista, ona ma dievcatko?

maaja
25. jan 2008

ne, moja sestra ma dvoch chlapcov a byva tiez v bytovke - take styri su vedla seba, stare ... a teraz tam pred nimi postavili dva alebo tri nove bytovkove domy ... vlastne skoro pri skolke to je

sylvasik
25. jan 2008

ano viem kde to je ale myslela som niekoho ineho

sanny
25. jan 2008

sylvasik na jasneee, som tam bola u tety a mala tam behala vonku 🙂 taka mala dzedzina a musim sa tu s trnovcankami stretnut cez net

sylvasik
25. jan 2008

ano som to ja som ta stretavala aj pred par rokmi v autobuse rano a teraz ked si bola u tety som ta vobec nespoznala

maaja
25. jan 2008

vy ste obe povodne Trnovčanky ???

maaja
25. jan 2008

sanny, a tvoj Max sa vola Maximilian ??? lebo este jedna trnovčanka ma Maximiliana a rodila vo februari 2007 😀

sylvasik
25. jan 2008

ano ja som ale manzela mam zo sa

sanny
25. jan 2008

sylva - asi som opeknela 😀 ...alebo zostarla 😎

maaja - ja som povodna, uz tu trcim 33 rokov ,a krpec sa vola len Max, a vidim ze mas lepsi prehlad ako ja povodny obyvatel 😀

maaja
25. jan 2008

xi, som sa zasmiala ... este jednu babu poznam z TnV, ona ma dceru, ale uz starsiu ... asi 3 roky ... no a to je vsetko ... teda este asi aj viac 🙂 ale s babetkami uz e e ...

sylvasik a kolko rokov ma mužík ? že ci nahodou sme neboli spoluziaci 😀 ja mam 28

sylvasik
25. jan 2008

nezostarla len som ta dost dlho nevidela a ked si tu bola tak som ta vobec nespoznala...
maja moj manzel ma 33 ale jeho brat ma 28 a tych trnovcaniek co maju 3 rocnu dceru poznam viacej 🙂

sanny
25. jan 2008

no pekne ja fest nikoho nepoznam a ked nahodou tak sa s nikym nezdravim, ale ked mi je take blbe len tak k niekomu prist a dat sa do reci

a pomaly si mozme zalozit aj trnovecke forum 😀

sylvasik
25. jan 2008

no tak ked sa stretneme tak ta uz urcite pozdravim a ked sa podari tak sa mozeme dat aj do reci
ak sa najde este trnovcanka tak mozeme preberat udalosti nasej krasnej dedinky

sanny
25. jan 2008

tak sme dohodnute 😀
a co ze si este tu tak neskoro ?

sylvasik
25. jan 2008

jasne dohodnute 😉 este malinka zatial neplakala tak si nemusim ist s nou lahnut a ked uz som vydrzala tak pockam muza kym sa vrati z roboty, horsie to bude ked budu v noci cirkusy ze nebude chciet spat

sanny
25. jan 2008

ja tu tiez strasim po nociach ked krpec konecne zaspi lebo cely den si vyzaduje maximalnu pozornost 🙂 a to zaspavanie je des, pekne pochodujeme po izbe na rukach a natriasame
vasa mala je zlata, aktivna, aspon co som ju videla, tak ake cirkusy, sa unavi lahne a spii 😀

sylvasik
25. jan 2008

tak a uz to zacalo najprv som ju prelozila z postielky do manzelskej a ked som odisla zliezla z postele a prisla za mnou, tak ja musim koncit ved sa teda porozpravame ked sa stretneme, dobru noc

bashka
28. jan 2008

aha aka debata nocna sa tu strhla...a kde ste vsetky teraz? V robote zas nudaaaaaaaaaaaaaaaa

sonenschein
29. jan 2008

Ahoj baby, ako sa dnes mate?

csikike
29. jan 2008

ahojte, tak ako sa dari? vidim, ze vam cisielka rastu pekne rychlo 😉

bashka
29. jan 2008

haloooo, nejak sa tu nikdy nestretneme pokope 😉

evitkamalicka
29. jan 2008

ahoj krasavicky 😀 ako sa dnes mame?

csikike
29. jan 2008

evi, uz ste oznamovali svetu tu krasnu spravu?

evitkamalicka
29. jan 2008

fredi, ete nie, 5.2. idem na ultrazvuk tak ked bude vsetko ok, tak potom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre