Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
18. jún 2009

Bash-ved capice tam maju pekne,v tom raji,aspon chalanske sa mi lubili,dobry material na leto 🙂
Idem zajtra aj ja pokukat,nejake jesenne veci.Aj ked my sa chystame do Rakuska na vypredaje,tam je to vyhodnejsie ked daju zlacnenia,a to si aj ja vzdy nieco nakupim 🙂

No teda michaela ☹ to ti teda drzime palce,a daj si to cim skor do poriadku 😨

klaudia74
18. jún 2009

Baby, toto som najnovšie objavila: 😵 http://primisima.sk/
Najviac sa mi páčia tie Ladycup, len si neviem vybrať farbu... som typická ženská, toto by asi žiadny chlap nepochopil... 😀
Keby ste niekto chceli, dajte vedieť, môžeme objednať spolu.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
19. jún 2009

pocula som aj ja o tom,ale nie som o tom presvedcena ,ze by som to pouzivala 😉

teda,neviem si predstavit to cistit 😝
idem zehlit 😠

csikike
19. jún 2009

ahojte, leuske vsetko naj k prvemu rociku, nech je zdrava a nech ju rodicia posluchaju a maju z nej iba radost 😵

bashka
19. jún 2009

Leuske gratulujeme k prvem rocku, hlavne zdravicko prajeme, vela lassssky a kaaaamosov

No ten poharik pre mna ee, ja by som sa bala, ze mi to vypadne ( teda nie ze by som to tam mala take velke 😀 ) Ale som tu citala v teme, ze to aj dost boli, no neviem, vyskusaj. Ale toto este skor ako latkove vlozky, tak to je uz fakt brutaaaaal.
Klaudi tu pekne vyskusa za nas vsetky vymysly a uvidime 😉

klaudia74
19. jún 2009

Bashka, to si dobre napísala. 😅 No asi na tom niečo bude, ja musím stále niečo vymýšľať... 😉
Tak ale napr. látkovky skúša Csiki, jasle vyskúšala Michaela, znakovanie Sonnen... takže zas nemusím všetko len ja. 😀

Leuške želáme aj my všetko najlepšie! 🙂

angellinka
19. jún 2009

zabudla som Lei prajeme vsetko naj k prvemu rocku 🙂
Ja som bola v tom ze vy ste mladsi,keby baby neupozornili.
Asi preto ,ze stale sdi len v kociku jak babatko 😉

bashka
19. jún 2009

ale ja nie v zlom som myslela, klaudi, dufam, ze to tak neberies, ved to je fasa, ze skusas nove...no mne akurat vtedy prisli na rozum tie vase topanocky, mydlove orechy, co este...tie latkovky si tu s csiki tiez preberala, teraz zas ten kalich...ale som zvedava, ci to je dobreee, tak potom podaj report 😉 Ja som verna papieru, ale to zato, ze to je pohodlne 😉 A ty si neskusila na Matovi latkovky? Ci iba predavas?

Akurat som zrusila male cigane, uz pol hodinu si vykrikuju zdola na 6. poschodie- vyhod mi hento a vyhod mi tamto, zavolaj hentu a potom tamtu... 😠 😠 😠 Zobudili mi malú 😠 😠 😠

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
19. jún 2009

nedostavam od mirky maily, neviem preco...misa, preposles mi to, please? dik

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
19. jún 2009

Bashka-ja som sa zabudla aj podakovat za tu clonu do kelu 😠
tak dakujeme 😉

baby aj vy stale periete?Lebo ja skoro kazdy den
michel.to je super,ze sa moze otvorit ked sa dohodneme,lebo ked bude byvat takto horuco,alebo skarede pocasie.
To dobre padne..

bashka
19. jún 2009

dik misa...napis mirke prosim ta, ze dojdem aj ja, pozriet sa, ale neviem, ci tam budeme chodit, Barbi nejak nie je na taketo organizovane veci...inac my sme taka dost muzikalna rodina, takze doma ma o to postarane, na yamahe hrava od 4 mesiacov 😀 Aj tato jej na gitarke hrava casto, sama vie piskat na pistalke, tesi sa tomu a ja jej. Ale je to super vec, ak to nema niekto doma. Ja som taketo music hodiny robila v skolke kde som ucila...tie decka boli take stastne a uzivali si to a rodicia ked sa prisli pozriet tak tiez. Lebo sami nehrali na nicom a uz vobec nemali cas. Maximalne im pustili nejake CD-cko, takze toto bolo super

A to vazne sme v SS? Minuly mesiac nas tato teraz my 😀 Musim kuknut

sonenschein
19. jún 2009

Ahoj kocky taku uz mame rocik 😵 pridala som jedno foto.
Ja by som sa sla pozriet na prvu hodinu yamaha my sme zial nemuzikanti 😀 neviem ani spievat ani hrat ☹ to budeme asi ta CDckova rodinka 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
20. jún 2009

misel a to aj v lete plati to MC? Ci len teraz do prazdnin a potom zas v septembri? Lebo v lete by sa nam to hodilo...kde budem s malou chodit ked bude prazit? Aspon tak do 4 v tieni to by bolo super.

No s tym pranim podobne, kolkokrat aj 4 krat za den sa prezliekame, vcera som 2 pracky prala a vsetko bolo len malej, aaaale co, hlavne ze sa zahraju, zachrontosia a su stastne 😵

klaudia74
20. jún 2009

Bashka, jasné že som to nebrala v zlom, dobre som sa zasmiala. 🙂
Plienky nepoužívame jedine z finančného dôvodu - nejako neskoro mi došlo, že by som ich skúsila a teraz by sa do nich oplatilo investovať, keby som vedela, že budú pre druhé bábo... stále pozerám aj na bazári, ale vždy predávajú iba 1-2 ks a nie celú sadu, no nejako sa do toho neviem nanútiť, aby som teraz investovala 20 x 20 eur... 😒 Ale máme plienkové plavky a tie sú super, síce ich už malý vyrástol (sú do 12 kg 😅 ), ale také idem kúpiť znova.

O pračke ani nehovorte... ja najnovšie zisťujem aj to, že malý má málo oblečenia - a teraz má toho 2x toľko ako v zime, no ale vtedy pekne sedel v kočíku a nechodili sme domov ako z bane. 😀

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
21. jún 2009

aby rec nestala, co by ste povedali na takehoto suseda? 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=68hl5sH5Rbs
klaudia74
21. jún 2009

😀 😀 😀

angellinka
21. jún 2009

A je to 😀 😀 😀

angellinka
21. jún 2009

Michaela-to Fabiovi tiez dobre rstu nohy 😉 24?No nezda sa.Aj u nas to tak vidim
A co porabate dnes?Maly vstane a ideme do Nitry do toho parku,pospacirujeme,dame kavicku niekde.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
21. jún 2009

michel, asi na viacere, vela deti je teraz inych ako pred par rokmi, no uvidime, co sa z tych nasich vykluje, kazde jedno je special...Barbi ma teraz celkom kludne obdobie, no nech to nezakriknem 🤐

Juuu, no chudak Fabio, nech sa mu skoro polepsi 😵 😵 😵

Ja som dnes zazila prekvapko riadne, prebalujem malú a co nevidim-modra kakacka, normalne modra-modrosiva a ja ze to co jeeeeeeeee 😕 Potom som si spomenula, ze mala na ranajky cucoriedkovy jogurt 😀

A my mame furt este asi 19-ky ci co, nosi 20, ale citim, ze este ma rezervu a mame aj 21 sandale jedny tak tie asi neponosi...no darmo chlapi su chlapi a ked budu po tych vasich velkych 🙂

angellinka
21. jún 2009

Fabiovi skore uzdravenie.co mu neklesala teplota?Ked ste boli na injekcii?
Mozno su to naozaj len zuby 😉

My sme boli v tom krasnom parku v Nitre,no super je to tam 🙂
Norbi nevedel kam sa ma skor rozbehnut,velmi tu chyba take nieco.
A to detske ihrisko,to by mal vidiet nas primator,a nie co tu 'akoze' vybudovali!!!! 😠 😠

bashka
21. jún 2009

angel a nevies kde? Ved tu sa musia stavat budovy, shopping centra, cinziaky...ze park pre deti? To je teda napad 😝
Nabuduce uz aj my tam chceme ist, potom mi vysvetlis ako sa tam dostaneme

Jaaaaj, som chcela predat kocik, poznasala som vsetky veci k tomu, oprala co sa dalo, umyla, poskladala a teraz ma uz dopredu srdco boli, no nepredam ho...stoji mi v spalni a ja sa vytesujem aky je kraaasny. Ta nova strecha co mi dali na hlboky je este lepsia ako ta prva, tak ja si ho teda necham, ako sme tak kalkulovali, ani sa neoplati predavat a zas kupovat novy, no a tento ako je cisty tak je v super stave, ani tie kolesa nie su take zle 😵

sonenschein
22. jún 2009

vobec nikto si nespomenul na Leuskine narodky? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre