Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
2. sep 2009

michaela, keby ste prisli skor na ihrisko, tak tam bola cela banda... 😵 , ale bolo super na tom ihrisku... teraz to uz bude trocha prazdnejsie, kedze zacina skola, skolka

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
2. sep 2009

misa, akurat som vravela drahemu, ze ci ich nepojde dotiahnut 😵
inac kupili sme botasky v H-sporte, zase maju super ceny a predstav si, ze hned sme zobrali 24ky 😲 , su mu trocha velke, ale myslim, ze do mesiaca mu budu akurat
teraz maju zase super ceny na sandale...len keby clovek vedel co za cislo bude potrebovat na leto 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
2. sep 2009

michaela, ved prave, tie penove su mu este tak ltt a tieto co ma 24 su mu trolinka vacsie, tak vobec netusim aku ma realne nohu
a zase tie hnede co som ti ukazovala vcera, to su tiez 21 a ked som porovnala s tymi 24 tak je tam 1cm rozdiel...tak neviem

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
2. sep 2009

michaela, ja by som aj prisla, ale zajtra idem konecne k dokine do GA a mam tam byt medzi 9.30-10.00 a neviem kolko to bude trvat...
ohlas sa potom zajtra kedy pojdes najblizsie a ked mi to bude pasovat tak rada pridem, pripadne aj s drahym a ten by mohol deti postrazit

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
3. sep 2009

ahojte, tak uz som spat, mala je OK, ale pojdem pre istotu na SC, zatial sme sa este nedohodli na termine, ale niekedy okolo 21.9.
inac ma cca 3100g, tak som zvedava kolko bude mat ked sa narodi 😲

ria81
3. sep 2009

Csiki, veď to je už hneď tu 😕 😕 😕 Ozaj a ako si to vyriešila s tým lekárom?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
5. sep 2009

ahojte, ako vikendujete?
angel, vitajte doma, ako bolo?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
5. sep 2009

no caute!!!Tak uz sme doma 🙂 a bolo super,dovolenka ako sa patri,na ranajky sa pilo sampanske 😀 😀
aj cesta v pohode,Norbimu sa pacilo.
a je tu tvrda realita,skoda....ale hotel bol super,pre deti od vymyslu sveta.Odporucam pre vsetky rodinky s detmi 😉
a pracka ide v jednom kus
v tomto hoteli sme boli

http://www.falkensteiner.com/de/hotel/diadora

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
6. sep 2009

angel, mne to uz od rana nejde otvorit, ale verim, ze ste sa mali super, tak vitaj v Sali, uz tu bola bez vas nuda 😵

angellinka
6. sep 2009

Bash uz sme tady,a mozme sa stretnut.....Norbi spava teraz halabala,ked vstane skor tak 2 krat za den,
a ked neskor tak raz ale to je potom o drzku,lebo je veeeelmi mrzuty.
Nejde ti to otvorit?
No nechapem preco,akurat som bola dnes kupit pancusky Norbimu,lebo rano bola jaka zima 😠 😠

csikike
6. sep 2009

angel a kde si ich kupila? ja som mala vlani take super z CandA s protismykovymi packami na spodku, bez vselijakych vysiviek... a boli super, ale teraz uz neviem kde zozeniem take obycajne, ale aby sa z nich neskriabal... tie vysivane su hnusne, lebo maju tie cverny zvnutra 😝 😝 😝

angellinka
6. sep 2009

csiki-tieto su uplne obycajne,ale nemaju protismykovu,skoda....
ale nevadi,lebo je to dvojbalenie a stalo to len nejake 2 eura.V tescu 😉

csikike
6. sep 2009

angel, asi aj ja upustim od protismykovych, ved tie som nasla za 178.-Sk 😲 + postovne

klaudia74
6. sep 2009

Angel, perfektný hotel - trošku iná kvalita ako ponúkajú naše CK v Chorvátsku... 😉

bashka
6. sep 2009

angel, no uz mi to otvorilo 🙂 Mame co zavidiet 😵 Zajtra cinkni, dufam, ze nejak zosuladime tie nase deti, moja teraz spava do 9 najnovsie, ale aj vecer chodi neskoro. Zobudim ju rano? Co ja viem, ked si mozem pospat 😵
Aj my uz pancuskujeme, vsak to je brutaaaal, dufam, ze o tyzden bude zas 30 😝

angellinka
7. sep 2009

Dala som na FB fots,tak ked chcete kuknite 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
8. sep 2009

michel IP 😉

csikike
10. sep 2009

ahojte, tak sa podelim aj s vami s dobrou spravou, 23.9. budeme mat hanku
inac vysledky z krvi mam priserne
mam aj streptokoka a som chudokrvna, taktiez toxoplazmozu... a vsetky hodnoty mam uplne mimo rozsah 😅

angellinka
10. sep 2009

Csiki-to je zachvilu 😉
no a k tym vysledkom-nech vsetko dobre dopadne,drzime palce a sme uz zvedevi na Hanku 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
10. sep 2009

a kde si to vsetko stihla nachytat, csiki? 😕 V pohode to bude, neboj, drzkame palce a tesime sa

michel a vy sa majte pekne, aj na vas sa tesime 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre