Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

elenita
18. feb 2010

no tak uz dospali obaja 😅
mame o zabavu do vecera postarane 😀
Na bud, utorok ideme s malym na alergologiu, skoda, tak asi az na ten dalsi.....

klaudia74
18. feb 2010

Bashka, veru presne na to som myslela, že nebyť teba, kto by tie stretka v MC organizoval? 😀

Elenita, keď sa takto dohodneme, tak tam chodievame poobede keď sa deti zobudia, otvorené je tuším od 15,00. Program tam vyslovene nie je, je veľa hračiek, veľké miesto, deti sa zahrajú, mamičky si (keď sa dá) aj pokecajú. Chodia väčšinou mamičky, až na jedného tatina, ktorý je potom vždy obklopený deťmi. 😉

bashka
18. feb 2010

elenita, my chodime poobede od 15-tej do siestej, neboj, tam ti nemaju kam utiect velmi 😀 Mozes kludne priniest aj mangela, uz som tam viac krat videla tatkov...Ked je program tak to maju na stranke...napr. divadielko, karneval...atd, ale vacsinou len tak na volno 🙂
na facebooku neviem, nechodim tam, nelubi sa mi tam, ale skus pohladat, urcite tam su.
Inak my sa chystame chodit v stredu, len bud. tyzden este pojdeme v utorok...ale poobede mozno stihas, daj vediet
klaudi, takze aj vy dojdite 😵

skrutka11
18. feb 2010

Ahoojte baby,

nestihavam normalne docitavat

tu som našla fajn link na detsku jedalensku stolicku schiccccccc o. To je moj favorit, ale drahyyyy. Ake stolicky pouzivate vy? Dajte tip dajaky, prave vyberame 😉

elenita
19. feb 2010

No super, ten cas poobede by nam aj vyhovoval......musim este zavolat na tu alergo, ze kedy vlastne sme tam mali ist 😅 (pamatam si len datum, ale cas nie a neviem to najst 😅 ), ale na tu 15:00 hadam stihame.....bolo by to super...... 😉
Uz sa dlho odhodlavam, tak snad k tomu konecne pride 🙂
Inak ja na FB tiez nechodim, ani nemam cas a tiez sa mi to moc nepaci......
skrutka, sice sa nepozname, ale stolicky mame, tak mozno poradim 🙂
My sme kupovali Babypoint Pinta, su velmi dobre, aj cenovo usli, ale moc ich nevyuzijeme, mali my v tom moc nechcu sediet....ale dost som ich vyuzila od toho obdobia, ked sami sedeli, od takych 7-8 mesiacov mozno do roka...

bashka
19. feb 2010

elenita, tak vas budeme cakat, najdete to?
FB je teraz IN tak tam kazdy trci, ale akoze o-ni-com 😝
skrutka, my mame BABYPOINT FABULA a sme velmi spoko, malá dokonca do nej aj sama vlieza a vylieza 😀 😀 😀

elenita
19. feb 2010

jeeeda, az teraz pozeram, aku hrubku som spravila.my.....ospravedlnujem sa 😀
bashka, manzel mi ukazoval, kde to je, SA pozna, dufam, ze to vie dobre 🙂 tak preto by som ho tam prvykrat chcela dotiahnut, lebo ja by som mala stresy uz len z toho, ze mam sama s malymi odsoferovat 20 km........lebo su zvyknuti, ze pocas jazdy sa im stale niekto venuje.....no ale raz sa uz konecne treba osamostatnit 😅

pizzamati
19. feb 2010

Ahojte dievčatá. 😅

Už som sem pár krát napísala čo to, ale moc sem nestiham chodiť pretože naša malá je ako čert.
Preto by som sa Vás chcela spýtať na to MC. Ako sa tam treba prihlásiť alebo len tak tam teba prísť? Ved ja ani vôbec neviem kde sa to nachádza bývame tu len pol roka na Veči a Šalu poznám len pešiu zona a okolie. ☹
Rada by som sa konečne aj zoznámila s nejakou z Vás nech ta moja malá si zvyka aj na iné deti a na kolektív.
Tak poradte. 😲

pizzamati
19. feb 2010

Jeej teraz čítam že ste už preberali túto tému tak idem čitať a niekedy prideme. Aj elenita bude nová tak nebudem sama trapošiť v novom prostredí. 😖

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
22. feb 2010

Ahojte maminky.
Tak neviem, co bude s tym MC..jednak som od piatka chora, zapchaty nos a boli ma hrdlo, tak ked tam nemozu ist chore deticky, tak asi ani maminky ☹ . A potom, prislo to nahle, ale mam momntalne velmi vazne rodinne problemy ☹
Ale velmi som sa na to tesila dufam, ze v blizkom case pridem, aj ja potrebujem byt medzi ludmi...

ivica.
22. feb 2010

Ahojte baby,
keď ste sa bavili o tých škôlkách, tak prispejem aj ja do tejto témy :
akési "poradovníky" ešte pred oficiálnym zápisom sú protizákonné, takže ani nemá význam sa tam dopredu prihlasovať... tiež som počula o tom, že 8.mája je protekčná škôlka, dokonca pani riaditeľka údajne niekomu povedala. že berú len deti rodičov, ktorí majú VŠ titul ??? ale to beriem s rezervou...
Nám by bola táto najbližšia, takže keď budú zápisy budúci rok, tak tam pôjdem po prihlášku a keď nás nepríjmu, tak si vypýtam od pani riaditeľky zoznam detí, ktoré prijali, a keď tam budú deti zo vzdialenejších ulíc, tak sa tam budem vadiť, som na to pripravená 🙂
ináč mestská administratíva tvrdí, že kapacita v škôlkach v celom meste je dostatočná tomu, koľko detí sa narodí, takže by sa malo dostať na každého 😎

bashka
22. feb 2010

cav ivica, aj teba vidiet? 🙂
Ale preco sa vsetci se.u na tu 8.maja a potom ti, co tam byvaju nemaju sancu, ja neviem, niektori rodicia su schopni prejst (samozrejme autom) pol Sale len aby mali dieta v tejto skolke. Ale zas, aj k doktorom sme boli porozdelovani podla ulic a kazdy ma pravo rozhodnut sa kam...keby ja som chodila k tej, co ma dali neviem ci by som este bola medzi zivymi 😀 😝 ...tak ked budeme pocut o velkej bitke na buduci rok, vieme kto to bude 😀. Nedaj sa!

pizzamati, kludne dojdi zajtra

elenita, tak nabuduce. To ale uz nemusi byt utorok 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
22. feb 2010

Ahojte kobilky 😀 (už ked sme na tom konikovi nie?)

čítam Vas nebojte. 😎

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
23. feb 2010

michel, uz ti prisiel papier? a okruzna je kde? pri dopravnom ihrisku?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
23. feb 2010

michela, trocha si to zle opisala, lebo na skole je aj skolka, tak to bashka mohla tak pochopit, ze si ho dala tam
a okruzna je hned za kulturakom, je to medzi partizanskou a okruznou
a nepocakas na vyrozumenie? lebo moze byt, ze ho zoberu a na prihlaske sa pytaju ci je zapisane aj inde...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
24. feb 2010

no zeny, vy mate cas...myslim sonen, michel...atd, ze popri detoch stihate robit penaaaaze. No ale co, niekto robi penaze, niekto deti...ze 😀
csiki aj tak neviem , lebo hned za kulturakom je cinziak, za nim ihrisko a potom je ta skolka? inac len tak ma to zaujima.
Mimichodom my sme mali na prihlaske, ze cestne prehlasujem, ze nemam dieta zahlasene do inej ako tejto skolky... 😕 No ale inde by som ju aj tak nedavala...

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivica.
24. feb 2010

bashka, čo to vidim 31tt ????????? čo som bola slepá doteraz? a kde máš brucho??? a druhá baba?????
no to sú mi novinky!!!! (teraz vyzerám byť dosť mimo, že?) 🙂

gratulujem a držíme palčeky!

bashka
24. feb 2010

ivica, mam aj brucho, take mini...ale staci...babulda sa zmesti...dakujem 🙂

evitkamalicka
24. feb 2010

ahoj kocky, ja mam za sebou strasne dva dni, mali sme s muzom crevnu chripku, tak sme takmer nonstop 2 dni zvracali a hnackovali, sa citim jak vyzmykana, ved som aj za ten cas schudla 4kg, ale uz je fajn, nastastie Adamkovi nic nie je

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. feb 2010

ale Bash,brucho mas take akurat,ja som si vsimla 😀 😀 😀 inac ja som mala termin maleho na 2.5.a nakoniec az 6.teho vykukol na svet.
michel-my budeme chodit na druzstevnu,dnes som bola za riaditelkou,zlata zena 😉 ani so stravou nie je problem,mozem mu nosit na cely den..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre