Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
20. máj 2010

Mišela, tak to máš teda ťažké. 😉
A hlavne dobre únavné pre teba... celý víkend sa starať o hostí a v pondelok svadba... nezávidím ti.

klaudia74
20. máj 2010

Rozmýšľam, čo ti poradiť ale potrebujem vedieť, na koľko dní a aké veľké deti. Potom napíšem. 😅

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
20. máj 2010

micha, ved nevesta by mala mat nieco modre 😉
a jednodnovy? a co tak zoo ba? je tam aj dinopark

skrutka11
20. máj 2010

Miška, ja doporučujem Piešťany, alebo Trenčín 😵 neviem ci csikike niečo z toho ponukala už, ale to je blizučko a je tam pekne.

skrutka11
20. máj 2010

ozaj, odfot set a ukaz nam ho 😉

klaudia74
20. máj 2010

Ja som tiež chcela napísať ZOO v Budapešti, ale keď len na 1 deň, tak súhlasím s BA. 😉
A potom im ukážete aj staré mesto, trošku sa poprechádzate, dáte si kávičku... podľa mňa by sa im mohlo páčiť.

ivica.
20. máj 2010

Čaute baby, tak kukám Miška, že sa Ti to blíži...kedy vlastne? ....a na farmu v za Kráľovou by si ich mohla zobrať, ak nie sú veľmi noblesní, to sa deťom bude určite páčiť...aj zajazdiť na koníkoch tam môžu...
a ZOO v Blave odporúčam tiež, minulý týždeň sme tam boli, je tam super - výlet na celý deň 🙂

klaudia74
21. máj 2010

Csiki, podarilo sa vám predať kočík? Ja viem, že to bolo už dávno, asi hej že?
Aj ja som vyprala ten náš, teraz je ako nový... 🙂 idem ho dať do bazáru. Keby ste o niekom vedeli, kto by mal záujem, dajte vedieť. 😉 Je to Peg Pérego Centro, farba soleo...

csikike
21. máj 2010

klaudi, nie, nepredali sme ho, teda, stiahla som ho z bazaru a teraz sa neviem dokopat k tomu, ze ho mam znova nafotit, lebo medzitym sa nam pokazil PC 😖
len teraz sa neviem rozhodnut ktory si mam nechat 😀

klaudia74
21. máj 2010

A nechceš ten náš? 😀 😀 😀

csikike
21. máj 2010

klaudi, myslis, ze mi 2 nestacia 😀 😀 😀
nepojdete k bille?

klaudia74
21. máj 2010

Malý bol 3 dni u našich, večer sme boli preňho... Ale budúci týždeň sa môžeme niekedy stretnúť pri Bille. 😉

angellinka
22. máj 2010

My ideme dnes k Bille,tam si mozem aj sadnut 😀 😝
Michel,rozmyslala som co s tym programom,ale asi Ba je najlepsia.Prejdete sa po Starom meste,je tam aj to kortzo pri Dunaji,date nikede kavu a mas postarane...

tamka84
22. máj 2010

baby skúsim sa ešte vás spýtať, už som skúšala na iných témach, ale nič. Zháňam pre malú topánočky celokožené, Santé značka. Kde v Šali by sa dali kúpiť, alebo v okolí? Nitra, Galanta alebo poprípade Blava. Vo všetkých sa jej potia nôžky a som počula že tieto sú dobré. Inak ich predávajú v zdravotníckych predajniach väčšinou, alebo v lekárňach vybraných, ale tu v Šali zdravotnícke nie sú a ani v jednej lekárni som nevidela topánočky....Neviete poradiť?

csikike
22. máj 2010

tamka, gratulujem k tehu, a maju pobocku v ziline, tak skus zavolat tam, ze kde maju obderatela
http://www.sante-sk.sk/gallery/download_free/ka...

tamka84
22. máj 2010

dakujem csikike

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
23. máj 2010

tamka aj my sa pripájame ku gratulácii 😵

tamka84
23. máj 2010

jej baby, díky ste zlaté 🙂

csikike
23. máj 2010

tamka, v GA pri nemocnici je aj vydajna zdravotnicky potrieb, maju tam aj topanky, ale sa mi zda, ze hlavne protetiku

angellinka
23. máj 2010

ahoj tamka-blahozelame k babatku 😉
V Ga maju naozaj len protetiku,inac aj nam sa potia hrozne nohy,nam sa osvedcili Geox-su horzne drahe ale naozaj dobre.Ale cakame kedy sa uz zacnu nosit sandale,lebo aj v papuckach doma ma butalne spotene nohy,tak nosime protismykove ponozky 😵

tamka84
24. máj 2010

no akurát včera mi jedna známa odporučila práve protetiku, tak som pozerala tu v Šali v obuvi a všade na mňa pozerali že čo chcem, že už sú všetky sandálky dávno vypredané...tak skúsim ešte v GA.

tamka84
24. máj 2010

baby akurát pozerám na nete detskú obuv...a toto už čo sú za ceny??? 😨
http://www.topanocky.sk/?action=browse&catid=27&

klaudia74
24. máj 2010

tamka - dvojnásobné 😀

csikike
24. máj 2010

tamka, protetiky maju tu vedla jednoty smerom na trznicu a billu 😉
ale lepsie ceny by mali mat v GA v tej vydajni zdr. potrieb

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre