Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

tamka84
25. máj 2010

@csikike tu v Šali už nikde nemajú protetiká, všetko len chlapčenské, alebo nie naše číslo. A bola som včera v Ga, v stepe pod univerzálom a mali protetiká čo sa mi páčili a boli jej veľké ☹ a tá predajňa či výdajovňa v nemocnici je len do pol 4tej otvorená, a to nestíham, kým príde manžel s roboty ☹

csikike
26. máj 2010

baby, ak by ste chceli nieco z tejto stranky, tak sa ozvite, viem dodat bez postovneho 😉

ivica.
26. máj 2010

miška, nechce sa mi listovať v tom katalógu, ale tie papučky ma zaujali 🙂 na ktorej strane sú, prosím Ťa?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
27. máj 2010

micheala, ja by som chcela toto
http://www.dedra.cz/cz/produkty/drogerie-a-kosm...
a ak mas este tie papucky 24ky tak tie by som tiez odkupila

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
27. máj 2010

misa, diky 😉

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
28. máj 2010

kraaaaaasne 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
28. máj 2010

Miška peknučky ste. Tak nech Vám to vyjde.
Inak ako Vaše detičky? Dlho som nečitalanijake novinky. No my uz upratujeme byt o 106, uz urobi aj taky mostik, nie chrbtom naopak, al jasnacka tak ako by chcel robiť kľuky. Zubok nemame ani jeden, sam este nesedí, ale uz s mojou oporou paradne. Aj v kociku vie chvilu posediet, potom sa vzoprie a chce si ľahnuť. Papame skoro všetko. Zajtra to bude i zelená fazuľka, tak som zvedava, ze co to bude.

meriame 68 cm, 7820 gr naposledy, hlavicka 43 a živi je za troch 😀 a co vy?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
29. máj 2010

Michel, my sa bicyklujeme každý deň keď je pekne, často na násype - môžeme sa niekedy dohodnúť.
Len začiatkom budúceho týždňa hlásia dážď a ochladenie. ☹ Tak snáď potom...

angellinka
29. máj 2010

michel,klaudi-aj my mame bicykel-teda seacku,len uz si na to netrufnem,a aj tak tam dlho nevydrz.Zbada deti,a musi zosadnut a uteka k nim. 😀
na buduci tyzd veru hlasia ochladenie,to budem urcite v MC,pridite niekto,tam si mozem ako tak oddychnut a nema mi kam maly zdrhnut.
V pond idem prvy krat do poradne do Ba,tak som zvedava 🙂 mala uz nema miesto v bruchu a kzady pohyb -bolest 😝 ale co nevydrzime,ze? 😉

bashka
30. máj 2010

caute, michel pekne oznamko
v stredu chcem ist do MC, dojdete niekto?
kokso, Lucinda ma rezim, ze dovidenia...doobeda ako tak, poobede cele prespi az do nejakej 7-8 vecer, s prestavkami na papanie a hned zalomi naspat,potom do polnoci buntosi,, to ju treba hojdat a natriasat...okolo polnoci zalahneme a uz o pol 4-4 ze kukuc 😝 no hadam ju to prejde 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monchis
31. máj 2010

Caute, darujem kupony do DM platne do 30.6. na mliecne vyzivy Hami3, hipp2, beba3, sunar, kto ma zaujem nech napise IP. 😵

bashka
31. máj 2010

Xixi, kuknite na malú herecku, uz ma mesiac 🙂

bashka
31. máj 2010

inac dnes zmena rezimu, uz je hore od pol 12, je toto mozne? 3 hodiny a ani naznak, ze by zachrnela...som sa chystala pospat si po obede 😝

csikike
31. máj 2010

bash, L. je zlatucka 😵 a s nespavymi detmi ja mam veeeeeelmi dobre skusenosti, teraz sa to trocha upravilo, teda asi tak pred tyzdnom, ale poobede uz nespi do vecera

skrutka11
31. máj 2010

bashka, krasne babatko. 🙂 drží sa ako na reklamu 😉

inak aj ja mam bicykel, ale zatial bez sedacky 😀 nechcete ist len tak bez deticiek pod Orecha do Královej?

bashka
31. máj 2010

csiki, skrutka, dik...
skrutka, myslis tu krcmu v kralovej? Co tam je?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
2. jún 2010

michel.co nedojdete do Mc?Ked je taketo pocasie...my sme dnes boli aj s Bash....

Bash-toto som myslela,ale aj ty si nasla podobne

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8325473&tab=1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre