Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
24. sep 2009

bash-zajtra budu vysledky z tej stolice.a momenatalne tie teploty a sopliky-ja myslim ze zuby,slinta a pcha si rucicky ☹
michel-na tom sladkom nieco je,svagrinej mala z cokolady alebo keksikov robila jak besna,neskutocne vela energie,hlavne vecer chytala 😀 😀
my sme sedaliu neskusali ale Junior relax,nechces?To je taky sirup,cisto prirodne.U nas nezabralo 😉

bashka
24. sep 2009

no veru, ked som robila aupairku a maly dostal sladkost o 10 minut bol jak sarkan. A jeho matka mu specialne vzdy nieco doniesla ked dosla z roboty okolo 7 vecer. Potom s nim nebolo mozne. To uz ale nebola moja starost. Kocila som ked ona dosla. 😀 Hovorila som jej o tom, ale dlho neverila, ked uz s nim nevladala dala na mna. A zabralo. A ono k tomu cukru ked sa pridaju tie umele farbiva a ine pochutky tak nech sa paaaaci... 😀

Inak ten vas junior relax mame my angel, tak ho mozeme posunut michel 😉

moniq
24. sep 2009

krasky neviete nic o csiki ? nemala uz rodit? este mi neprisla ziadna spravicka 😕

chriss1
25. sep 2009

Caute baby. V téme porodnica Galanta som sa dočítala že csikike má Hanku,narodila sa predvčerom s mierami 3550g a 50cm.

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
26. sep 2009

csiki-tak blahozelame,vela energie a mliecka 😉

angellinka
26. sep 2009

A vyzera to tak,ze mame alergiu na mliecnu bielkovinu ☹ takze ziadne mleicne vyrobky a ziadny nutrilon.

Ozaj,neviete kto by kupil Nutrilon Junior,mame 2 dozy a Milupa-ochutena vanilkou.my to papat nemozme.
bash-nchcete?

bashka
26. sep 2009

angel, no teda...ale mozno nebudete musiet uplne vylucit vsetko mliecne, vsak doteraz bol v pohode a papal ti to, mozno je len citlivejsi a obcas moze...len nie privela. Teda to by som vam priala. A co doporucil Dr., sojove mliecko, ci co?
Zobrala by som na jednu davku ochutnat ked mozeme a ked vypije tak zoberiem. V podstate by mala vypit, teda kase, co jej davam do mliecka su furt ine a vypije, len vanilkove este nemala.

Csiki, tesime sa, nech ste zdravucke obidve 😉

Michel, nejaka zmena?

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonenschein
26. sep 2009

Csiki blahozelam, drzim palce a by si sa skoro zotavila tesime sa na Vás 😵

sonenschein
26. sep 2009

angeli ako ste na to prisli? boli ste u alergolociky? LEa je na zltok a bielok alergicka ale mlieko nam vyslo v pohode.

angellinka
27. sep 2009

sonnen-neboli sme u alergolo.Ale Norbi tym,ze zacal mat hnacky, a mal ich dlho,sa mu porusilo travenie.A mliecna bielkovina je tazko stravitelna a to mu to travenie este viac stazuje.ked mu dam Nutrilon,totalne ho prehana cely den,ci iny mliecny vyrobok.teraz sme 3 dni bez,a je to omnoho lepsie.Len dlhodobo prisna dieta,a ziadne mliecne vyrob.
dnes som dala sojove,fuj nevypil,tak kuknem zajtra nieco ine 🙂

csikike
27. sep 2009

ahojte, uz sme doma 😵

angellinka
27. sep 2009

no vitajte 😉 jjeeeej tak uz ste styria 😅

csikike
27. sep 2009

angel, heeeeeeeeeej, uz sme, bolo to rychle, ale uz som sa nevedela docakt toho mojho lotra 😀

evitkamalicka
27. sep 2009

jeeej csiki vitajte domka, gratulujem a tesim sa neskor na foto

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
27. sep 2009

baby, prichod bol super, mala spinkala, venovali sme sa tomikovi, on ju chodil pozerat,
potom isiel spat tomik, vstala Hanka, pekne pockala kym vstal aj toamik a nastalo zoznamovanie, to ste mali vidiet, tomikovi sa rozziarili ocka a hned, ze pusu, tak jej dal pusu na hlavicku, a stale vravel, juuuuuuuuuuuuuuuuuu Hanka, nestucone vela pusiniek dostala od neho, proste bol z nej uneseny, ked zacala plackat, tak sa trocha zlakol, ale drazl sa a zacal ju hladkat po hlavicke a vravel, ze jemne... proste uplne ma dojali, az nam slzy vyhrkli aki boli zlati tak spolu
vecer to uz bolo horsie, chceli sem okupat hanku, ale tomi ako zbada vodu hned sa chcel vtepat do vanicky, tak mu isiel drahy napustit vanu a kupal sa, ja uz som utierala hanku, lebo rez este hoooooooooooooooooodne boli
teraz sa tomi tak namahal kakat az sa povrackal, takze sme absolvovali dost dobry den...
inac uz banda spi, tak si idem aj ja lahnut, ktovie aka bude noc
a drahy to vsetko zvlada super, patri mu extra pochvala

klaudia74
27. sep 2009

Csiki, vitajte doma, tiež sa pridávame ku gratuláciam! 🙂
Dnes sme stretli Tomiho na Váhu, bol tam asi s dedom, bol taký úplne iný ako inokedy, zamyslený a tichučký, skoro nás ani nespoznal - asi už rozmýšľal, ako sa mu od dnes zmení život... 😅
Tak pekne si to napísala o svojich deťoch - aj ja chceeem druhé bábo! 😵

angellinka
28. sep 2009

jaaaj csiki,normalne si ma dojala...nech nam prejdu vsety choroby a aj ja chcem druhe 😉

evitkamalicka
28. sep 2009

csiki Hanicka je krasna 😵

ivica.
28. sep 2009

ahoj csiki, gratulujem k hanicke, drzim palceky a zelam veeeeela zdravicka 🙂

bashka
28. sep 2009

csiki, no malá nádhera 😵 😵 😵 Uz sa tesim, kedy vas uvidim zas.
😉

ria81
28. sep 2009

Csiki, maličká Hanka je krásna, prajeme jej veľa zdravia a nech robí rodičom a bračekovi radosť!!!

klaudia74
28. sep 2009

Sonnen, teraz čítam, že Lea je alergická na vajcia - tak pozor na MMR vakcínu, nemala by ju dostať, lebo je to kontraindikácia, určite o tom povedz pediatričke!

bashka
29. sep 2009

michaela, vsjo najlepsie k meninam dnesnym 🙂

Juuuj, na to MMR aj my uz musime ist 😨

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
30. sep 2009

michel-jasne!! 😉 treba skusit,dieta si vzdy dovoli k mame viac ako k ostatnym.Aj Norbi spal u nasich a bola tam aj cele doobedie bezomna.a bol uplne zlaty 😵 a ked som dosla,pistal a pistal,ale to je normalka.
Takze drzime palce a uvidis ze sa to zlepsi,len si nic nevycitaj,ze si ho niekam odlozila,prospeje to tebe aj jemu.
Aspon si oddychnes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre