Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
21. jan 2009

angelliiiiiiinu 😀 😀 😀
Ale prajem vam to vsetkym 😵

bashka
21. jan 2009

...to preto, ze neplanuje... 😀

angellinka
21. jan 2009

BASHKA!!!!Ty nic neprivolavaj,lebo som poverciva 😉
No neplanujem teda,veru este nie...Norbi je za 100 certov 😀 😀 a chcem si to poriadne uzit
My sme dnes boli cely den u nasich,Norbi chytil fazu,ze len mna by chcel ked ma vidi,tak som sa zasivala a nasi sa mu venovali a ja som si konecne nieco aj precitala.
Inac vcera sme boli kuknut gween,aj fotku vianocnu(skoda ze uz neaktualnu) sme jej darovali..
My do MC,az ked budeme uuuuplne fit

kisska
22. jan 2009

babule - je v MC este miesto na fit lopty? konecne som nasla stranky, tak som si to kukla. Adam sice stvrtky plava, ale mozem mu to urobit ako sportovy den - rano lopty, vecer bazen 😉 treba sa niekde hlasit?

bashka
22. jan 2009

kiss, netreba, prides a si tam...je tam miesta dost...o 10.00 je to, vies? Lebo sa to menilo...

bashka
22. jan 2009

...alebo vies co? Zavolaj Mirke 0905 627 241 a opytaj sa...nie ze bude na mna 😖 Ale ja tak viem, ze sa nenahlasuje...

csikike
23. jan 2009

ahojte kocice 😀
ako sa dnes mate?

evitkamalicka
23. jan 2009

ahojte

kisska
23. jan 2009

jeeej ahojte, hurikan konecne na chvilu zalomil, tak zavislacim a co vy? Myslite, ze to, co mavaju 8-mesacne deti (neviem ako sa to vola, ked sa nechcu pustit mamy), mozu mat aj 10? Maly dnes ohucal aj moj zachod, ani zuby nemam umyte od rana (asi na chvilu odbehnem), este aj cesto na halusky som zarabala s nim zavesenym na teplakoch 😠

csikike
23. jan 2009

kiss, aj nas to mal oneskorene 😉 a este aj teraz je obcas taky
evit, ahoj, ako sa ma adamko?

evitkamalicka
23. jan 2009

csiki Adamko sa ma super, uz spinka sam v detskej, len na noc zapiname vysielacky ale budi sa maximalne raz...a vy sa mate ako?

csikike
23. jan 2009

fu, to si rychlo pobavila, ale ked sa zlepsil spanok, to to je super... a my? no to je na dlho, tomik je neposedne dieta

angellinka
23. jan 2009

caute!Kiisska-moj maly to ma asi tyzden,len reve a reve.A ked vidi mna,tak koniec.Ale ked som tam neni,teda ked ma nevidi ,nepocuje,je jak med 😀

kisska
23. jan 2009

angel - to je asi signal, ze mas ist na dovolenku 😉 niekam poriadne daleko (aby si to nemohol rozmysliet) a aspon na tyzden 😎

bashka
23. jan 2009

juuuuu...ja som zas rada, ze u nas sa to zlepsilo...ovela. Normalne nechapem, ake dobrucke dietatko mam...do tych 8,5 mesiaca to bolo dost zaberak, a uz nejake 2-3 tyzdne je to super...alebo ju uz poznam a viem ako na nu... 😀 gumimaci, chodit a chodit a vela chodit...popripade teletubbies, alebo posadit do prazdnej vanicky v kupelni z hrackami...to u nas teraz dost frci...uz sa vie sama zahrat aj pol hodku, co je super...na ruky uz nechce...aaaaa a este vyhadzovat sufliky, to je nieco. Ma taky suflik kde ma pancusky a podbradniky...dojdeme, vsetko sa vyhadze a ide sa dalej...mama to len nahadze naspat, lebo to je zabavka niekolko krat denne...cez den spinka kedy ja chcem...tiez uz mam na nu svoje finty...a na to nocne budenie sa som si uz asi zvykla, neviem...nic s tym nenarobim, tak to neriesim...este furt je to tak 7-10 s dvomi papaniami 🙂

csikike
23. jan 2009

super, bash, tak sa mozes pridat na druhe kolo 😀

kisska
23. jan 2009

bashka - tak by som toho tvojho nocneho vtaka cez den ani nevyberala z postielky 😀 😀 😀

bashka
23. jan 2009

ako to myslis, kiss? 😕
csiki, nooooooooooooo...este musi tatko chciet 🙂

kisska
23. jan 2009

no ked uz nespi v noci, nech spinka aspon cez den a z teba sa tiez stane netopier 😉 , tatka ukecas 😀 jaaaaaj, uz vidim, ako prehovaras draheho, ze budete zit len v noci, cez den spat... ze to URCITE zvladnes 😎

angellinka
24. jan 2009

pocuvajte toto,lekarka nam predpisala sirup od kaslu.odkedy ho bral-hroza s nim!!Urevany,upistany,nic ho nebavilo,total nervy.(INAC MAL BYT Z NEHO MIERNE SPAVY) od vcera nedavame,a uz je to stary NORBI 😀
Chudak,nanho mal opacne ucinky ☹
Bashka,to je dobre-ze spinka cez den,kedy ja chcem!!Aj ja chcem take dieta,ze bude spat kedy ja chcem a kolko ja chcem.Moj spi malo,a to len vtedy ked on chce,samozrejme ked je ON unaveny.Ale zaspi sam v postielke,tak ja sa nestazujem,len by este moho potiahnut doobeda hodinu,poobede hodinu.A co by som potom este nchcela,mat idelane dieta?Ci co?
Juuuuuuj a loziiiiiii,vsade je.A vsade sa da podla neho postavit,sikovny je,a ako opatrne pada,nech si neudrie ritulu 😀 😀 😀
pekny vikend baby

bashka
24. jan 2009

angel, je super, ze ti vie padat...to moja mala bude mat este peknych par urazov, tym padom, ze sa naucila chodit takto divne padat voooobec nevie, kebyze ju nezadrzim tak rovno na hlavu... ☹ takze este sa za nou nachodim a nastrazim...sa mi lubi ako pomalicky Norbi pada, som si vsimla v MC.
Inac s tym spankom je to tak, ze ja vypocitam podla toho kedy vstane kedy ma ist spat a predlzim to o pol hodinu tak, ze sa total unavi, dam mlieko, to ju ukludni, lahnem si s nou a suskam jej pesnicky...do 10 min najneskor spi. Ale vychadza mi to len doma, ked idem von aby spala tak ani za svet, vsetko ju zaujima a spat ee.

A co novy sipupcek, uz som cakala, ze podas spravy 🙂

Kiss, nepochopila som, vies preco? Lebo Barbi cez den neni v postielke 🙂 Ona spi v nasej velkej, kedze ju uspavam. Aj vecer takto zaspava, pom ked ideme my spat tak ju prekladam...ale to len dovtedy, kym sa nenauci lozit, potom budem musiet vymysliet nieco ine absa mi nestrepala odtial 😒

angellinka
24. jan 2009

Bashka,sirup sme zatial nedali.Uz som si uuupne ista,ze ten sirup mu nerobil dobre a bol ,aky bol...
Chcem pockta,az kym bude uplne zdravy.A na buduci tyzden,uz ideme aj my do MC.Uvidime podla pocasia,ze v ktory den.

kisska
24. jan 2009

bashka - jaaaaaaj. No ja som musela maleho uz davno zrusit z nasej postele, hlavne odkedy uz s nim nespavam 😒 , prvy krat ked treskol, tak som aj sanitku volala - hysterka 😅 , druhykrat uz nie ale odvtedy sam v posteli nespal, lebo uz nepomaha ani oblozenie...
Ozaj a neskusala si nechat si malu v posteli aj na noc? Ci by predsa len nespala lepsie? Ja som to nutena takto s malym spat u maminy v NR, ale neznasam to, lebo maly v noci cestuje a uklada sa na mna a uuuuplne najradsej mne na hlavu 😠 , takze sa vobec nevyspim, lebo on meni polohu v 20minutovych intervaloch, takze ani prekladat ho nepomaha... ale aspon ze on spinka ako drevo 😉

bashka
24. jan 2009

kisska, to iste...skusala som, len ja sa este vtedy menej vyspim...

angellinka
25. jan 2009

Jaaaj baby,ja som zasa chora!!Uz treti krat za 4 mesiace.Proste nejake nachladnutie.Doteraz som bola mozno raz za 2 roky,nejaky sopel,kychanie a teraz mam pocit ,ze stale.Tie co kojite beriete aj nejake vitaminy?Ja beriem tiez,nemate nejake skusenosti?Ved toto uz neni normalne,ze sa na mna nieco hned nalepi.Maly bol cely tyzden,a teraz aby to dostal znovu odomna.No hroza 😠 😠 😠

bashka
25. jan 2009

angel, ja myslim, ze teraz ked vyzdravies ak si davaj to oscillo preventivne az do jari...na letaku je presne davkovanie ako je to pri prevencii...a hlavne skus oddychovat...to sa lahko povie, ja viem, sorry. Posielam vela energy 😵 😵 😵

ria81
26. jan 2009

Caute baby, aký ste mali víkend? Sonicke vysiel tretí zub(hore), chvalabohu, lebo sliny mala az po kolena 😀 Skúsame ju dávat na nocnik, niekedy sa jej aj zadari, ale potom zacne hrozne revat, lebo nocnik zacne hrat a ona sa toho asi boji 😵 budem musiet vybrat baterku.
Dnes konecne po dlhsom case prespala celu noc, zato ja som preventivne hore uz od pol piatej ☹
Pekny den!!!

bashka
26. jan 2009

gratulujeme sonicke 😵 Ktovie, mozno aj barbi ma, nechce mi ukazat 😵 Vidim len tie 2 dole zatial...
Ria, v stredu poobede MC? Uz by nam to mohlo vyjst 🙂
U nas od vcera cely den ma-ma. Ale mama nie som ja, mama je dudel, mama je ked sa jej nieco nepaci, mama je ked je hladna, ked je unavena, ked cikala do serblika...vsetko proste 😀 😀 😀

ria81
26. jan 2009

Mama je vsetko 😉
Zatial streda plati, ak by sa nieco zmenilo, ozvem sa - len dúfam, ze opat nebude zatvorene 😠 😠 😠

csikike
26. jan 2009

baby, kuknite toto dietatko:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
vyzera ako tomik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre