Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

kisska
24. apr 2009

Ahojte babulky,
pozeram, ze latkujete, kde objednavate plienky a ake? Csiki, len co som precitala tvoju uvahu nad nimi, tak som nasla adama spoteneho pod jednorazovkou a to najvacsie horucavy ani nezacali. A teraz som mala tyzden zavireny comp (alebo pokazeny z toho, ze ho casto Adam vypina tvrdym startom 😒 ) Ale tiez vazne uvazujem nad latkovkami, aj ked mam asi 50kusov klasickych plienok, zehlit ma nikto neprinuti 😒

csikike
24. apr 2009

kiss, tieto zehlit netreba a pozerala som vselijake, a tiez hlavne kvoli dopotenemu chrbatiku

kisska
24. apr 2009

no ved prave preto musim pozhanat nove... drahy ma nakope 😒 ale co uz... preto sa pytam, kde ste kupovali a ake? Kupovali ste nove, ci bazarove? Kolko ich treba takemuto corgonovi?

csikike
25. apr 2009

kiss, este som sa k tomu neodhodlala... ale uz mam co treba asi kupit, ak najdem zoznam preposlem ti to

kisska
25. apr 2009

csiki dakujem

klaudi nedala by sa zorganizovat nejaka ochutnavka? 😉

bashka
26. apr 2009

cafte babule, ako bolo dnes dobre, cele poobedie sme sa bicyklovali 🙂

Pocujte mam este tieto kupony do DM-ky platné do 30.6. 2009

Sport pro-15%
Quelle-119,-sk
Humana detský fen.čaj 200g -10,-sk
Humana čaj pre dojčiace matky 200g -10Sk
Hami detský čaj 200g, viac druhov 20,-
Alnatura čaj pre kojace matky -10sk
Babylove-ošetrujuci olej-15,-
Oli-detská kozmetika-30,-sk
Sunar detská mliečna výživa 800g alebo 600g - 100,- Sk
Hami následná mliečna výživa v prášku 600g – 40Sk
Beba dojčenska mliečna výživa 2x800g+mliečko s kašou zadarmo- 86,90sk
Humana mliečna kaša jahoda jogurt -10,-sk
Baby nova latex.cumel-19,90sk
Avent flasa+cumlik-80,-sk
Nuk cumlík-10,-sk
strážca detí Philips SCD 463 v NAY 350,-
zľava 10% pri nákupe nad 1500,- Sk na stránke predeti.sk
skladacia stolička Tea Time a cestovná postieľka Express v obchode predeti.sk 1860
Nuk mini cup hrnček na učenie 220ml -15sk
maa-maa hudobná hrazdička -200Sk
Disney podbradníček-20,-sk
Norit tekutý prací prostriedok 750 ml – 99,90Sk

...a chcela by som

babylove detske vlhcene utierky
hipp mliecne kase
nestle mliecne kase
hami kase
sunarek
detske ovocne prikrmy

tak ked sa vam volaco hodi a mate co sa vam nehodi, hop-sup na vymenu
😉

kisska
26. apr 2009

bashka bohuzial nemam nic z toho, co by si chcela.

Ozaj babule poradte - kde zozeniem detsku sedacku pre maleho? Najlepsia taka dopredu, aby som na maleho videla. Podla letaku by mali mat akciu v Kauflande, ale nemali ich 😒

bashka
26. apr 2009

kisska, my sme kupovali v Olympii v tom bicyklovom obchode, mame taku dopredu, taku tu velku, co kazdy nosieva vzadu, ale tato je na predok. Neviem si predstavit dat malú dozadu, co by tam vlastne videla? A som dost spoko, aj nozicky sa jej daju upevnit, aj chrbatik ma spevneny...

klaudia74
26. apr 2009

Kisska, zatiaľ plienky u seba doma nemám, ale práve na tom pracujem, potom by som vám dala vedieť a veľmi rada ukážem. 🙂
A kedže ste sa ma viaceré pýtali v meste na topánky, tak keby ste niekto chceli, tento týždeň ich budeme objednávať, napíšte mi cez IP aké a objednám. 😵 Myslím tieto:
http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=pr...

sonenschein
28. apr 2009

klaudi kde v madarsku ste sa boli s malym kupat?
Baby kam idete s drobcami na dovcu?

sonenschein
28. apr 2009

bash ako prilba sedi? 🙂

klaudia74
28. apr 2009

Sonnen, boli sme pri Balatóne v jednom wellness hoteli... k dovolenke sa zatiaľ neviem vyjadriť...

bashka
29. apr 2009

sonen, sedi, sedi...
klaudi, tak wellness, hmmmm...
my chceme chorvatsko, teda ja, ked uz tam kazdy bol len ja nie...oplati sa? Sa mi zda, ze tam je viac prirody, dost ma nebavia tie prazdne plaze a mrte turistickych obchodov 😝

csikike
29. apr 2009

son, leuske vsetko naj k meninam 😉

klaudia74
29. apr 2009

Bashka súhlasím, aj mne sa preto pozdáva Chorvátsko. Pred niekoľkými rokmi sme boli na Makarskej riviére, tam sa mi veľmi páčilo, len to je daleko, ak chcete ísť autom s malou...

bashka
29. apr 2009

Leuske vsetko naj aj od nas 🙂
klaudi, no ved to, ta cesta...ale este porozmyslame, dnes sme boli len v Galante a mala som dost 😝
inac u nas odpadavanie uz na dennom poriadku 😝 😝 😝 nedajboze nieco neni tak ako ona chce, dobreze sa nerozleje na kolomaz...kokos ale ake jedy vie dostat 😕 😨

ria81
29. apr 2009

Aj my prajeme Leuske vsetko naj k jej prvym meninam!!!

sonenschein
30. apr 2009

Ahojte dakujeme 🙂

sonenschein
30. apr 2009

bash to vazne, kukulienka no ma svoju hlavu ..pevne nervy.
kam do Chorvatska chcete ist, mna ta cesta odradza nakoniec nepojdeme nikam 😀

sonenschein
30. apr 2009

bash a necha si tu prilbu na hlave lebo Lea vobec

bashka
1. máj 2009

sonen, musi...chvilu protestuje, ale ja sa este bojim, ona beha po celom byte hore dole a na chodbe a kuchyni mame dlazbu...takze takto sa nauci padat bezbolestne (uz je to ovela lepsie musim povedat, niekedy ani raz nepadne, ale pre istotu ) Uz sa mi zda, ze na trave kde bola super sa potkyna teraz jedna radost. Aj v MC sme ju boli vyskusat, za 3 hodiny ani raz...no uvidim, este tak 2 tyzdne...

csikike
1. máj 2009

baby, tento tyzden ja tyzden latkovych plienok, takze maju -10% 😵 , tak som sa odhodlala a idem si spisat objednavku

bashka
2. máj 2009

ria, tu je nieco o tych konviciach, my mame tu ciernu, leda ten typ, len v bielom
http://www.intus.sk/Filtracne_kanvice.20.0.html

sonen, prilbu ti uz mozem doniest, pomohla, ale uz netreba...

csikike
2. máj 2009

kocky, tak objednala som prvu varku latkoviek, takze tomik bude mat coskor vzdusnu ale velku ritulku 😀

angellinka
3. máj 2009

Baby,nechodite na kaskady s detickami?
My teraz uz skoro pravidelne kazdy vikend,maly v kociku s tatom a ja korculujem.
Konecne,lebo ako som otehotnela som s tym skoncila,potom porod,minuly rok som sa nato este necitila...takze dost dlhu pauzu som mala,a teraz sa neviem nabazit. 😉
Norbi je tiez uplne v tranze,na vode same skutre,motorky,jaaaj je vo svojom zivle 😀 Super bolo!!!

csikike
5. máj 2009

angel, keby tam ten moj vydrzal bez toho aby som ho musela z vody tahat, tak urcite ideme, jemu staci aj fontana tu v SA a klaudi ti vie povedat co tam stvara 😅 , aj k vahu sa bojim ist s nim sama, ale mozno to skusime a prekvapi nas 😵

csikike
5. máj 2009

baby, nenasli ste niekde po ceste tomikov klobucik? stratili sme ho a mne je za nim luto... ak by ste nahdou videli potulovat sa svetlo hnedy klobucik HM, tak ho prosim nasmerujte domov 😀 ... dakujem

ria81
6. máj 2009

NORBIMU prajeme všetko najlepšie k 1. NARODENINÁÁÁM!!!!! S+S

csikike
6. máj 2009

tiez sa pridavame a vsetko naj norbimu, nech ho rodiacia posluchaju 😉

evitkamalicka
6. máj 2009

aj my sa pridavame ku gratulaciam...Norbimu vsetko najsamlepsie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre