Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
4. máj 2010

skrutka super foto 😵

angellinka
5. máj 2010

skrutka-paradne fotky!!!! 😉 no ja idem na buduce na poslednu pradnu a potom uz k svojmu porodnikovi 😕 neuveritelne rychlo to ubehlo,teda este ubieha 😎 a mozme zasa kocikovat,bude to otras s tymto mojim zivlom,neviem si to predstavit,za ruku ani za svet a vedla mna? 😀 😀 😀
csiki este satkujes?Ja budem mat ten baby vak,aj pri malom som ho mala.Dufam,ze v nom malinka bude chciet byt 😵

evitkamalicka
5. máj 2010

ahojte, my ideme dnes poobede na 3D tak dufam, ze uz budeme vediet co sa skryva v brusku, uz sa neviem dockat 😅

angellinka
5. máj 2010

tak evit drzime palce!!!nech sa pekne ukaze.Kam ides na 3D? 😉

csikike
5. máj 2010

angel, nie, uz mam nosic, satka je super na novorodenca, lebo je tam pekne schulene, ale zase nosic ma vyhodu, ze to netreba viazat, takze ked niekede ides autom a potom chces mat babo u seba, tak je lepsi nosic, ale ten az od 4m.
a kedy ti mozem doniest tie knihy?

evitkamalicka
5. máj 2010

angelinka do Galanty do medicinskeho centra co je blizko billy

evitkamalicka
5. máj 2010

tak som doma, je to troska zle naskenovane, lebo nam blbne tlaciaren, ale pohlavie uz vieme a teda vyhrali moje materinske pudy a teda sme Oliver 😀

csikike
5. máj 2010

evit, tak aj tu ti blahozelame 😵

evitkamalicka
5. máj 2010

dakujem 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
5. máj 2010

michel, no to je ine, ked ma niekto problemy take, ze nemoze rodit prirodzene, ale je strasne vela pripadov, kedy je prvy akutny cisarsky rez, teda vyskytnu sa komplikacie kedy je treba zasiahnut, ale pri druhom porode uz tieto komlikacie nemusia byt. Tak ako u mna, Barbi mala zle natocenu hlavicku a mohla som robit aj nemozne nepresla by. Len to je divne, ze vacsina lekarov, ak nie 95% uz automaticky planuje cis. rez ked je taky aj prvy porod. Ja som od zaciatku vravela mojmu dr., ze chcem rodit normalne, sice 2 tyzdne pred porodom to vyzeralo, ze ma aj prehovori na CS, lebo take a hentake rizika a uzka panva a tenka jazva...nakoniec sme sa dohodli takto a som mu za to vdacna.

csiki, no zatial je to celkom okish, je doma aj manzel takze ten sa jej snazi venovat co najviac ked ja som s malou, tesi sa jej, furt by ju bozkavala, chytala, davala papat keksiky a strkala jej dudle, len musim taky pozor davat, ona by ju kludne prisadla, oprela sa o nu rukou do bruska 😕 Od buduceho tyzdna uz budem sama, tak uvidime

na fotky zas nemam cas, treba zmensovat, ale zajtra uz isto iste, slubujem

skrutka, pekne fotosky 🙂

bashka
5. máj 2010

evitka, gratulujem k chlapciatku 🙂

evitkamalicka
6. máj 2010

dakujem kočky 🙂

skrutka11
6. máj 2010

dakujeme za pochvalu, pravidelne sa Vám ukážeme ked budeme mat nieco nove 😵

Evka, tak to budu u Vás muži v presilovke 😀 blahoželáme a nech je všetko ok

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
6. máj 2010

Norbimu vsetko naj k dnesnym 2 rokom, nech robi iba radost 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
6. máj 2010

dakujeme!!!Bude paaaarty cez vikend 😉
evitka blahozelame k chlapcovi,bash neboli ste dnes pri acku na pieskovisku?isli sme pred siestou na aute okolo,a tusim som tam videla vas kocik 😵

ria81
6. máj 2010

Aj my prajeme Norbimu všetko najlepšie a nech party dobre dopadne!!! 😉

bashka
6. máj 2010

angel, boli sme, aj by som ti volala, ale si hovorila, ze budete u vasich, zajtra ideme s malinkou k dr. doobeda tak ked budete nahodou v meste stretneme sa. Zavolam. Inak telefonicky uz sme gratulovali, teraz este pridavame konikovsku gratulku 😵 😵 😵

bashka
6. máj 2010

no...tak som dala 3 fotky, idem uz spat 😵

csikike
7. máj 2010

bash, mala je rozkosna a toooooooooooolko vlaskov 😵

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
9. máj 2010

Ahojte maminky, ako sa mate?
Evitka, gratulujem k chlapcekovi, to budete mat pomaly dvojicky, aspon ich potom po case mozete rovnako obliekat 😉
Ja sa ozvem, ked sa prestahujeme, len sa nam to nejako vlecie, deticky mame stale chore....

skrutka11
9. máj 2010

Ahojte maminy,

prajem nám všetko najlepšie ku dnu matiek 😀

zdrave deťúrence, dobrych mužov a vyššie materské a rodičovské príspevky 😎

elenita
10. máj 2010

skrutka dakujeme za krasne blahozelanie, podobne 😉

skrutka11
11. máj 2010

😉

elenita, ako sa maju deticky, co im je? Dufam, ze je im uz lepsie

elenita
11. máj 2010

Ahoj skrutka, no najprv som bola s petkom tyzden v nemocke - zapal oblicky, odkedy sme prisli, v kuse vracal asi 4 dni, potom mu zmenili atb, ma ich brat este asi 3 tyzdne, aspon raz denne sa kompletne povracia - asi z nich, obaja sopliky, Lucinka slabsie teploty....no uz aby to cele bolo za nami, lebo neviem, ako dlho to este vydrzim 🙂

skrutka11
11. máj 2010

elenita, maminy vydrzia vela, neboj 😉 všetko dobre dopadne.

bashka
12. máj 2010

csiki, michel, dakujeme za pochvalu, no fakt ake vlasane sa tie moje deti rodia...Barbi sme okosili strojcekom ked mala mesiac, lebo vsak ona este len lezala a take teplo bolo, ze vlasky mavala uplne mokre. Uvidime, ci aj malinka to bude potrebovat.

Elenita, no mate toho dost ako citam, ja mam tiez obidve soplave, Barbi chytila nieco no a ako Lucku ona straaaasne lubi a musi ju furt chytat a bozkavat tak uz je aj ta. Tak cely den beham s odsavackou raz jednej, raz druhej, v noci tiez, ale nic ine okrem toho sopla, chvalabohu. Posielam vela energy, nech sa z toho skoro dostanete.

No to je des, zase prsi 😠 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre