Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

sonenschein
4. jún 2008

no mamina tak si zvykaj 😅 mozno potrebuje o nieco menej spanku a zacina skumat svet. nemas taku hradzu s hrackami mozno by ju to zabavilo

mozme dat niekedy stretko ked budete vonku, ozi bola som vcera u dr. Gajdos.. Vcera som stretla Timeu s malym drobcom a vychvalila ju doneba tak som sa rozhodla ze pojdem knej. Bola celkom mila tak uvidime 😉

evitkamalicka
4. jún 2008

ahojky, uz som doma, vsetko v najlepsom poriadku a v albume mam dokaz co cakame 😀

sonenschein
4. jún 2008

Evitka blahozelam konecne nejaky chlap 😉

evitkamalicka
4. jún 2008

sonen dakujem 😀

evitkamalicka
4. jún 2008

kde ste vsetky? 😲

csikike
4. jún 2008

ahojte, tak sonn, to by si mala pocut moju dokinu, dnes sme tam boli a ona, ze z 20 deticiek co ma, tak ma len 3 baby, takze by privitala dake kocice 😀
evit a gratulujeme k adamkovi

evitkamalicka
4. jún 2008

fredi dakujeme 😉

sonenschein
4. jún 2008

Csikike, ved som zanou bola 😀 potesila sa ze to bude dievcatko 😵

csikike
4. jún 2008

aha, no, tak to je super, je vazne mila, len by som uvitala castejsie poradne a vysetrenia, vzdy mam kopec otazok a uz som si povedala, ze si ich budem pisat, lebo vzdy na nieco zabudnem 😅

sonenschein
4. jún 2008

ako sa mate rodinka? Drobec poslucha?

Aj mne sa zdala mila 🙂 je zlata ved uvidime len nech uz pride laura na svet 😎

sonenschein
4. jún 2008

mne asi sibe pozeram telku a pisem voloviny 😀
prepac Leuska ty niesi Laura 😅

csikike
4. jún 2008

😲 son, uz som sa zlakla, ze ci ste si rozmysleli meno 😀

ivica.
5. jún 2008

sonen - hehe, potom sa nepomýľ keď budeš na príjme do pôrodnice zapisovať meno 😉

sonenschein
5. jún 2008

😲 veru veru Lea ma mala riadne kopnut 😀
kamoska ma Lauru neviem preco sa mi to pletie
ivica tak co bude to baba?

evitkamalicka
9. jún 2008

ahojte kocky 🙂

kisska
10. jún 2008

Ahojte babulky, kooooonecne som sa k vam dostala. Adamko spi uz tyzden aj v noci aspon 3-4 hodiny v kuse, tak sa vytesujem.
Bashka - ani som ti nestihla este zagratulovat. Tesim, tesim, dufam, ze ste ok. Keby cokolvek, tak sa ozvy, rada by som vas aj videla.
Sonen - aj ty to uz mas za par, tak sa drz. Lea je krasne meno. Kde budes nakoniec rodit?
Dievcata vedzte, ze aj ked sa vam nevenujem, myslim na vas casto... Aj ked na organizaciu stretka potrebujem aspon 2-3 dni vediet dopredu, ale cas sa da naozaj len orientacne ☹ . Inak, keby vam niekto rozpraval, ze nejaka blazniva baba koji na verejnosti (ako cukraren, restika, v aute na parkovisku, v cakarni u doktorky), tak to som ja. Maly papa kazde dve hodiny a to znamena, ze vzdy je to v strede cohokolvek 🙄 🙄 🙄

Evitka - pozeram, ze uspesne tahas. Gratulujem a tiez drzim palce, nech ide vsetko tak, ako ma 😉

csikike
11. jún 2008

Ahojte,
kisska, nic si z toho nerob, my ked ideme do NR tak tiez kojim v aute, najcastejsie na parkovisku nad centrom 😀 , ale maly nastastie vydrzi dost aj bez jedla.

evitkamalicka
11. jún 2008

csiki ahojky...ako sa mate?

csikike
11. jún 2008

Ahoj evi, celkom sa da, len to teplo moc nemusim, tak chodime na prechadzku po veceroch 😅 , a maly si uz zvykol, ze je dlhsie hore...
a co vy? ako sa dari?

sonenschein
11. jún 2008

Ahoj baby, aka paradicka cellkom sa to tu rozbehlo 😵

Kisska na teba som uz tolko myslela aj so bashkou ze ci zijes, nemala si cas ked si sem prestala chodit? Mas nejake nove foto? hned sa pozriem.
Bashka poctivo satkuje malicku kupila si si nakoniec aj ty babysatku?
dufam ze sa tu uz objavis viacej..
..veru uz sa mi to blizi, dnes som sa zbalila do nemocnice 😉 vcera som mala rusny den zmenila som gynekologa, a bola som v GA na pohovor o Epiduralke. Tak uz len rodit xixixi
asi pojdem do Galanty

vcera nu doki povedal ze mala ma 2990 g riadna zenska 😀
papa

evitkamalicka
11. jún 2008

csiki nam fajn, len to teplo je desne, ja teplo velmi nemusim

sonen a koho mas gynekologa teraz? Salska porodnica vlastne este bude fungovat alebo nie?

moniq
11. jún 2008

Caute krasky
No konecne vas tu vidiet - kde sa vsetky zasivate? - ja mam o vas nfo len akurat z konika - tak piste :@)
Uplne vam zavidim to teplo - tu nam sice neprsi - konecne - no od horucav to je dooost daleko.
Buduci tyzden vsak prideme domka - tak sa snad uvidime...

sonenschein
11. jún 2008

teraz som u nestatneho na Veci, u starostliveho medvedika 😀

podla mna salska uz dlho nebude ale to asi nikto presne nevie

sonenschein
11. jún 2008

aho Moni vitaj, tak sa uz urcite tesis domov ze?

siwike24
11. jún 2008

sonenschein ajoj komu si začala chodit do ga?

evitkamalicka
11. jún 2008

sonen no ja som velmi zvedava co bude s tou Salskpu porodnicou, ale asi planujem tiez rodit v GA

bashka
11. jún 2008

Cavte...no v Sali sa rodi len do konca tohto mesiaca. Nie vsetko s vraj rusi, ale gynekologicko-porodnicke ano.

Kisska, sa vellllllmi tesim, ze si zavitala. Ked stihneme este so Sonen zorganizovat kaficko tak super...ak nie tak uz potom s baaaabami. Volakedy ti zavolam. Inac ja sa tiez nestaram kde som akurat, ked mi je malinka hladna. Sice az tak, ze na pesej nekojim, ale v klude si najdem nejaku lavicku a ide sa na vec. Nebude mi dieta hladne kvoli tomu, ze sa niekto pozera. Nic vynimocne tam nemam 😀 Najcastejsie v nemocnicnom parku, lebo to je vsade dost blizko ked som vonku...

Evitka...fiiiiiha, uz 27? Jedine co ti nezavidim je cele leto s brusiskom...ale urcite to stoji za to...drzim palec. To v lete sa robia babatka 😀 😀 😀 Aby sa na jar rodili 😀 Aj my mame malu Bulharku 😀

Csikike, tebe sa Tomiho Dr. zda v pohode? Ja som sa dala k nej nahovorit, ale pripada mi ako z inej planety...

sonenschein
12. jún 2008

bashka tak ja mam potom Leu z Rajeckych teplic zo svadobnej cesty 😵 asi jej mineraly prospeli xixi

dufam ze ta doki bude v pohode aj ja som sa pre nu rozhodla, Timea ma namotala 😎

prave som prisla z cvicenia, trenovala som aj tlacenie 😵 ..no len akoze

sonenschein
12. jún 2008

siwicke zatial nechodim k nikomu, neplanovala som sa s nikim dohodnut ale este uvidim ..ak dovtedy neporodim 😅
ale dohodnuta som na Epiduralku tak to dufam vyde 😕

kisska
13. jún 2008

Bashkaaaaaa - ten parcik je fajn napad:o))) Nas to vacsinou chyta na parkovisku pred Tescom. Uz mam takmer vyhradene parkovanie vzadu pod bilboardom (robi vecer tien).

Sonen - mam aj ja satku. Nakoniec som si vybrala Hoppediz - Stockholm. Je celkom fajn, len je na leto trochu tepla, tak musim velmi hladat cas kedy ju skusat. Zatial sme ju mali len 2x. Prave dnes v nej maly vydrzal asi 15 minut. Tak som sa vytesovala. Jediny problem je, ze on uz chce vidiet okolo, ale v krizi s kapsou vonku sa to celkom da. Tak dufam, ze teraz ked sa trochen ochladilo, ze potrenujeme, lebo maly ma uz vyse 6kg, tak potrebujem nabrat kondicku 😝 . aaaa brasko spravil svojmu synovcovi stranku - www.adamkoeisner.borec.cz - celkom sa mu podarila a pravidelne ju aktualizuje 😎

Csiki - ja som sa uz minule smiala - sme sa prechadzali po pesej o pol jedenastej vecer. Ked bude mat maly 12 rokov a pride mi domov o jedenastej, asi ho nakopem, ale teraz ho ja vlacim po vonku... Lebo cez den sa da vydrzat akurat v jaskyni 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre