Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

klaudia74
10. jan 2010

Ahoj Michaela, už ste tu? 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudia74
11. jan 2010

Michel, tak by sme sa mali stretnúť, nech si naše deti vymenia skúsenosti. 😉
Náš malý denne minimálne 10x rozoberie a poskladá tento traktor (samozrejme mu treba trošku pomôcť, ale za chvíľu to bude vedieť určite aj úplne sám). A že pre deti od 3 rokov... 😀
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

kisska
11. jan 2010

Ahojte babulky,

klaudi - skocila som si na tvoj obchodik a medzi satky, len neviem ci vies, ale ked si chces pozriet navody, tak sa sice otvori, ale ked chces prejst na druhu stranu, tak sa zatvari ako virus a zostane len cista strana.

U nas teraz tiez fici hlavne lego duplo a drevena vlacikova draha z tesca. To uz sme zaviedli ritual, ze ked chce postavit jednu drahu, druhu musi uprata... dokaze ich za den vymenit kazdu aspon 3x... 🙄

angellinka
12. jan 2010

klaudi-super!!!sikovny je🙂) neviem ci by uz aj Norbi mal uz taku zalubu 😀 😀 u nas ficia auta 😎
a ako kisska tiez spomenula drevenna vlacikova draha ale z Ikei 😀
vcera sme boli aj s Bash v MC...kisska chodis aj k Eme?

klaudia74
12. jan 2010

kisska, dik za upozornenie, ale u nas to ide dobre... 😕 poviem MM, nech sa na to ešte pozrie...

bashka
12. jan 2010

caute babuldy, tak uz mozem aj ja konovat...no a ozik, uz som vas davno nevidela, takze by sme mohli dat stretko v MC. Ale vsetky!!! Buduci tyzden, komu ako vyhovuje? Asi poobede najlepsie, nie? Utorok? Stvrtok? Mne je jedno. Pondelok neviem ako bude otvorene, v stredu je yamaha a v piatok zatvorene. Tak dajte vediet. Inak byva sa nam super, ved dojdite kuki. Akurat vcera som pokrstila nas novy dom...vytopila som nas az skoro von 😀 no hadica od pracky akosi nebola vo vani 😒 Esteze nemame susedov...v pivnici som nebola pozriet 😀 Ale uz je aspon hadica v stene kde ma byt, chybal nam nejaky ventil tak sme to mali docasne len tak 😵

angellinka
12. jan 2010

Bash-my sa pridavame,a tesime sa na stretko 😉
a cakame aj na ostatnych 😵

angellinka
12. jan 2010

ozik,Bash cez co mate net?Tento salamon mi uz ide na nervy,pomaly,vypadava... 😠 😠 😠
baby,ktore byvate v rodinnom dome,nemate nejake tipy na detske smykalky?chceme kupit malemu a neviem ze odkial a hlavne nech je kvalitna..diky 🙂

bashka
12. jan 2010

angel, taku umelu ako v MC myslis? Ci taku riadnu velku na dvor?
net mame cez ppnet, tu salamon neni, akurat orange a t-mobile, ale mne sa zase zda, ze salamon bol rychlejsi, no ako kedy...niekdy vytacal aj mna, tento sa mi zdal pomaly, ale uz som si za dve hodiny zvykla asi 😀
no a vam je jedno ci UTO, al. ŠTV? Asi hej, ze

angellinka
12. jan 2010

taku velku na dvor myslim,taka mala je len na chvilku a uz nema problem ani na velkej sa smyknut 😀 😝
nam je jedno ci Uto.alebo Stv,len nech sa popridavaju 😉
my sme boli aj dnes......

bashka
13. jan 2010

no pekne...tak uz s náma nigdo nekamarádí...neva, my s angel ideme v utorok poobede tak dojdite kto chcete

angel, aj my sa chystame malej nieco vymysliet na jar, nejake ihrisko...aj smykala je v plane, no uvidime na co bude cas, lebo tolko toho planujeme 😀 a zahrada je velkaaa...esteze starat sa o nu planuje moja mama, inak tam mame coskoro prales 😀

bashka
13. jan 2010

xixixi...toto ste zazili niektora? Ze 4 hodiny sa toto dietatko dokazalo takto pekne zahrat...moje asi tak 4 minuty 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=8vNxjwt2AqY
angellinka
14. jan 2010

bash- 😨 😨 tak toto je dobre!!!!!!!!!!!moje sa dokazalo asi 5 min a uz krical 😀 😀 😝
utorok plati!!!tesime sa 😉

klaudia74
14. jan 2010

4 hodiny sa nehrajú ani moje krstné deti, čo majú 11 a 8 rokov... 😀
Ak nám to v utorok vyjde, prídeme aj my. 😉

sonenschein
14. jan 2010

to babo je fakt zlate 😀

sonenschein
14. jan 2010

ako sa ti dari bash? davno sme vas nevideli do centra chodime len na hudobnu ozik Angeli uz nebudete chodit? Mimco rastie? papa idem nieco ukuchtit

bashka
14. jan 2010

sonen, dari sa...dakujem. Volakedy na jar urobime stretko aj u nas, ked sa uz bude dat byt na dvore a v zahrade, mozno malej Birthday Party 😵
Klaudi, tesime sa, Sonen aj vy dojdite 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skrutka11
14. jan 2010

ahojte kocky, tak ak sa bude dat, aj my prideme, kedy to vlastne v utorok buduci tyzden a o kolkej poobede?

Inac kuk sem, ak to este nepoznate, je tu super 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ikTxfIDYx6Q
skrutka11
14. jan 2010
skrutka11
14. jan 2010

škoda, ze nenapisali znacku plienok

bashka
14. jan 2010

misa, citala som, no nastastie nepouzivame, zatial vsetko sme riesili homeopatikami...no tusim raz sme dali panadol a niekde stvrdol v skrini, lebo to aj tak nechcela 😒
S kocikom som bola naposledy pred mesiacom este v Sali, tu byvame v centre takze mam vsade blizko, aj do dzedziny, aj na Vah, tak uz som ho odlozila. Aj do Sale ked ideme sa mi ho nechce busom trepat. Ale vy to mate do MC asi daleko trosku...Dojdite michel aj skrutka, v utorok od 15.00 je otvorene, nam sa asi podari az pred stvrtou...aj to ked bude bus stat pri vecierke, ak nie tak hadam do siestej sme tam pri nasom tempe 😀 Ale nie, pozriem taky aby nas vyhodil tam 🙂

skrutka11
14. jan 2010

baby a hlavne miska

tak ja vam spim spim a naraz ma trkne, ze ja mam nejaky ten jahodovy liek doma. Musela som vstat a spadol mi kamen zo srdca, ze ja mam doma paralen SUS jahoda. Aj to som davala iba lyzicku.

Miska, pojdeme spolu? Na Fabia budeme traja 😉

angellinka
15. jan 2010

michel-pouzivame,ale nema tu istu sarzu,takze mozme dalej davat 😉 my mame teploty totizto pri kazdom zube,coby teploty ale horucky 😝 😝 😝
sonnen-malinke rastie,aj ja s nim 😀 😀 .Na Yamahu chodit nebudeme,maly potrebuje ine aktivity pri ktorych vybije enrgiu a toto by bola prenho nuda 😉 tak zacneme znovu plavat,amli sme pauzu chvilu-sopliky.tesim sa aj.My mame vodu radi 😵
skrutka-jasne pridaj sa,v utorok budeme v MC,a dufam ze vsetci 😉

skrutka11
15. jan 2010

jupiii tesim sa, ja dobehnem len tak na skok, drobec je este drobček, ale aspon vas uvidim. Este musim kuknut tu stranku MC

sonenschein
15. jan 2010

ahoj kocky tak kedy? V utorok? v MC mozno sa pridame 😵

skrutka11
16. jan 2010

soneschein jasne, v utorok o 15:00 tam baby uz budu

kisska
18. jan 2010

Ahojte babulky,
baaaash, no super, ze ste vykrabicovany... Tak hovorite, ze zajtra o 15,00? No ked bude maly spat ako dnes, ze uz o druhej bude na mna hulakat, tak by som to mohla stihnut 😉

angell viem, ze si sa pytala uz davno - ale nie, nechodim k Eme, vlastne stale sa chystam, ale nemam kam dat maleho, takze som este nebola ani raz... Ale Emka je zlata, ked cvicko nie je, tak mi posle smsku. Neviem, ci sa s nou nedohodnem na indi-vindi pripravu, lebo skolenie by sa mi zislo ako sol, len neviem, ci sa stihnem dohodnut. Ale inspirovala si ma, urcite jej zavolam 😉

sonen ako zijete? Uz som vas davno ani tu necitala. Malinka ako? Ved uz vlastne ani nie je malinka, uz to musi byt velka slecna 😉

angellinka
19. jan 2010

my neprideme na 15,hod.asi skor na tu stvrtu.Lebo maly uz zaspal,dnes bol skorsie hore a nevydrzal by do obeda.Takze pojde este raz spinkat.
Kisska-ja by som chcela zacat,uz som sa aj s Emi dohodla.Skolenie nepotrebujem 😉 ,len sa nejak rozhybat,a konecne som aj plavat zacala,takze som v starych kolajach 😵 😵 😵 a ponahlaj sa,ved kazdu chvilu moze byt malinka na svete 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre