Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
16. mar 2009

klaudi, ten tvoj maly je rozkosny smejko 😵

kisska
16. mar 2009

ahojte babulky - csiki mas IP, ozaj ma ten vas ujo masiar aj nejaky obchodik? Neviem, ci nebude musiet vyvazat aj do BA 😀 ked ma vsetko take ako kolena....
Drahy dnes zo mna skoro odpadol... sedim uz vecer za konom a dostala som straaasnu, ale straaaasnu chut na vikendove koleno... a doma uz nic, vsetko sa pojedlo. Vcera este moja mama dorazala posledne kusky 😉

jeeezis danove 😲 😲 😲 ,

bashka
17. mar 2009

csiki, dik za vcerajsiu gratulation...az teraz som sa sem zase dostala...uz aby som rozmyslala co na narodky...co ste kupovali malym vy? My chceme taku tu trojkolku ci co to je s ruckou, nech nemusim trajdat furt cely kocik von, aj tak ho potom len prazdny tlacim...alebo od rodiny co ste si ,,rozkazali,,? Fakt nechcem peniaze co mi nukaju 😝

csikike
17. mar 2009

bash, nevies spavat, ze tak skoro pises? 😵
kiss, idem to spravit a poslem ti to a ten ujo ma doma taku "dielnu" takze sa da vzdy, len mu treba dopredu nahlasit co chces
bash, my sme malemu kupili aj teraz stol a stolicky a policku do izby, nasi mu kupili tu 3kolku, bracho tigra (hoda sa a je to aj odrazadlo) a tak, ale uz som povedala, ze ked mu niekto donesie daku hracku tak ho ani cez dvere nepustime 😀 ved to tu vyzera ako v hrackarstve zameranom na chlapca... ale knihy uvitame, tie ma tomik velmi rad, ukazuje a cely den by vydrzal keby sa mu citalo

evitkamalicka
17. mar 2009

ahoj kocky
co noveho? nam sa uz prerezal zubok a Adamko sa mi uz ani ten raz v noci co sa budil nebudi, prespi od 19:00-6:30

csikike
17. mar 2009

evit, tak to je neco, tisko zavidim, sice teraz uz aj tomik dobre spava a gratulujeme k zubku, bodaj by kazdy vysiel tak bezbolestne a hladko 😉

kisska
17. mar 2009

Ahojte
stani - my sme dostali prave trojkolku (inak v BA som nasla velkosklad, kde mali krasne 3kolky za cca 35€) odfotim Adama a dam do albumu, jedine, ze by si sa prisla kuk 😉
Inak ked velmi chcu davat peniaze, tak nech malej zalozia stavebne sporenie 😉. Adam dostal aj odrazadlo, hracky do vane, ale najviac ho bavili baloniki a bublifuk 😉

csiki - kde ste kupovali stolicku so stolom? To sme cheli tiez, ale boli sme len v Ikei a tam nic podobne nemali... tak na buduci rok 😉 U nas to ako v hrackarsvte uz vyzera 😉

csikike
17. mar 2009

kiss, v ikei sme kupovali, ale nie sadu, ale to co mali teraz zlacnene, ten modry stolik lack (okolo 5E) a stolicky tie mamut s operadlom tiez modre.
ozi, boli ste plavat v nedelu?

bashka
17. mar 2009

kiss, odfot co mate a do BA sa mi nechce, ale daj link, alebo address, kuknem
csiki, no my dnes od pol 6 ficime 😝 A zase s 11 zobudeniami 😝 ...neviem co sa deje
Inac ja som kazdemu povedala, ze knihu malej na narodky...vsetko ostatne ma
kiss, bublifuk ju moc nebavi, ona tie gulicky chce chytat a ony vzdy zmiznuuuu, tak sa jeduje 😀 ...balonov sa bojim ja...fakt, ked praskaju 😨
A sporit nechceme, lebo tie peniaze nebudu mat nijaku hodnotu kym bude velkaaaaa. A byt uz pre nu mame 😉

A najnovsie sa nelubime kupat...no toko plac pre nic za nic 😨 Takze hop-sup dnu a von...vasi to nemali? To len tak zrazu

ria81
17. mar 2009

Ahojte! Bashka, Sonička vo vani už asi mesiac iba stojí, ani za nič na svete si nesadne, takže sa iba sprchujeme. A neviem, či nám nejde ďalší zub, lebo dnes kakala asi 100krát a je hroooooooooooooozne umrnčaná 😖
Tiež nevieme, čo na narodeniny, ale snáď dovtedy niečo vymyslíme.

bashka
17. mar 2009

Kunite do albumu akeho psika som usila babulke 🙂

csikike
18. mar 2009

bash, to si ty sila? kokso, mas talent 😵

bashka
18. mar 2009

no jo, csiki...aj ja sama sa vytesujem...to namiesto sedenia pred compom furt 🙂 Ale nebol tazky...a chystam sa aj na báby, ked bashu zacnu bavit...lebo zatial len kolesá 😀 Babikam zatial len pichnut do oka a zahodit 😀

kisska
18. mar 2009

stani kraaasny, idem nafotit tu 3kolku. Inak vcera vecer mi volala kamoska, ze boli na nakupy v Madarsku (neviem ako sa vola to najblizsie mesteco k BA (mos... nieco) a tam maju vraj 3-kolky za 500,-Sk v galerii pri tescu...

kisska
18. mar 2009

stani mam fotky, misiak hybe udami, vyplzuje jazyk a hybe usami a ma aj tlacitka so zvukmi, ale ja som uz vybrala baterky... nemusi cela dedina vediet, kde prave som 😎

bashka
18. mar 2009

jeeej, krasna je, kiss, ja mam vyhliadnutu podobnu, len ruzovu a ma aj striesku...ale 60 eur je troska moc 😒 Asi zajdem do tej Magyarie 🙂

bashka
18. mar 2009

...a z MC sme si priniesli velke bobo dnes. To bude zajtra hruuuuza na cele 😕 ☹ A to som jej bola furt v patach...len som vyskusala bez popruhov...no nic, popruhy naordinovane az dokym si nebudem nou ista...len tak tak ze to nema rozbite ☹ ☹ ☹ Aj mamina plakala ☹

kisska
18. mar 2009

mali aj ruzovu mysu 😉

ivica.
19. mar 2009

caute maminy 🙂

Stani, už som si to opravila 🙂

bashka
19. mar 2009

ivica, super...a mohla by si chodit aj castejsie 😉

bashka
19. mar 2009

aby som to objasnla...ivica bola este vcera v 66tt...teda podla pasu. Ale uz je v pohode...aj tak by jej to nikto neuveril 😀 A kdeze ste?

sonenschein
19. mar 2009

ahoj kocky ako sa mate, ozik Leuska zacala lozit 😵 vlastne neviem co to je ale hybe sa dopredu 😀

sonenschein
19. mar 2009

Adamko je uz aky velky 🙂 krasna trojkolka

sonenschein
19. mar 2009

no bash ty sa nezdas, aj ja chcem takeho 😉

sonenschein
19. mar 2009

..tak dobru noc 😀

sonenschein
20. mar 2009

jej to tu vobec nik nebol 😕

opravujem infosku Lea nelozi ona sa plazi tak na lozenie si este pockam 😅

bashka
21. mar 2009

sonen, tak uz je na dobrej ceste 😉

bashka
21. mar 2009

...a uz som sa ta pytala, aj znakujete? Ide to?

csikike
21. mar 2009

bash, zase mas rannu sichtu? 😕 😀

angellinka
21. mar 2009

No tak nam sa posunul budicek na pol 6 😢
Hotova som... ☹
Ale co uz,vzdy sa utesujem,ze bud rada,ked spi celu noc.Ale takto neprejdeme na jeden spanok,a to som myslela ze v lete budeme spat okolo obeda nejake 2 hodky,a potom niekam k vode.
Ved uvidime..
Csiki,ale ti to leti.....paraaada 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre