Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
15. apr 2009

kto je dryh? Drahy? A co je čibedrôt? 😀

csikike
15. apr 2009

hej, pochopila si, drahy a cibedrot je take oplotenie na kuriatka aby sa nerozliezali 😀

bashka
15. apr 2009

no, po dnesku objednavam aj pre Barbi...no ved ti poviem, ked sa stretneme 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹

bashka
15. apr 2009

alebo klietka by bola asi najlepsia 😖

csikike
15. apr 2009

bash, ja dnes toho mojho nekomentujem, doobeda sa vykotil z trojkolky...na obrubnik hlavou
a ostatne uz nebudem zverejnovat 😝

bashka
15. apr 2009

maaame si co povedat 😉

klaudia74
15. apr 2009

Csiki, vlastné skúsenosti s látkovkami tiež nemám, ale už som nad tým tiež rozmýšlala... Skús sa pozrieť na nosime.sk, tam nájdeš info a predávajú tam baby plienky aj v bazári...
Ja som dostala od kamošky na vyskúšanie mydlové orechy, o tom ste už počuli? Dala mi k tomu aj leták, po troch týždňoch som sa dostala aj k tomu, že som to prečítala... 😀 No ale vyskúšala som ich a mňa presvedčili. Prádlo je čisté ako má byť a je tuším ešte mäkšie, ako keď som prala klasicky aj s avivážou. Akurát sa mi míňa prášok, tak už kúpim tie orechy...

sonenschein
15. apr 2009

ahojte, v damskom magazine raz rozpravali o latkovani
..vraj stym nieje vela prace hodina tyzdenne len dlhsie schnu, zehlit ich netreba, a treba si kupit asi 20 plienok. Vyhodou je ze tie potom vydrzia po cele plienkove obdobie a neobsahuju chemicke sacie jadro ako jednorazovky

bashka
16. apr 2009

klaudi, my pouzivame ten sliz na pranie...ale nie na biele, lebo neostane take biele uz, na ostatne je ale OK...

sonen, no jasne, hodina tyzdenne, ale cely ten tyzden tie plienky musis niekde uskladnovat, ci nie? Potom ich raz za tyzden vyperies...ale uz sa to mozno robi inac, neviem, zakazdym prat pocikanu-pokakanu plienku sa asi nechce nikomu prat rucne a v prackeby to bolo asi dost drahe...

evitkamalicka
16. apr 2009

Dobre ranko 🙂

bashka
16. apr 2009

evit, videla som ta vcera na pesej 😉

csikike
16. apr 2009

bash, malej bee prajeme vsetko naj k prvym narodkam a zelame jej iba to najlepsie, nech ju rodicvia posluchaju a nech je stale zdrava a vysmiata 😵

csikike
16. apr 2009

ja uz mam prilbizne popisanu vybavu co treba kupit, aj som o tom dost precitala... len akosi sa neviem k tomu dostat aby som objednala a zacala s tym
klaudi a kde zohnala tie orechy, ja nad tym tiez uvazujem, ze by som skusila...
mna hlavne presviedca to, ze ide leto a v tych latkovkach sa nepoti ritka...

ria81
16. apr 2009

Aj my so Soničkou prajeme Barborke všetko naljepšie!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Nech je stále taká milá a šikovná ako doteraz. 😉

bashka
16. apr 2009

dakujeme babule, mam teraz trochu fofry, idem s malu k Dr...tak vopred dik vsetkym 😉

angellinka
16. apr 2009

csiki-vela o tom teraz pocut-latkovani.Neviem ja osobne ci by sa mi chcelo,hlavne tie prve tyzdne s babatkom.
Ale mozno uz keby som sa nato odhodlala,bolo by to ok 😉
alebo len mozno moja pohodlnost?
My mame na flaky z DM,je to dost drahe ale vyjde s tym vsetko!
Bashka-malej Barborke prajeme vsetko len to naj s Norbim!!
A ten piknik je super napad!My sa urcite pridame!!

evitkamalicka
16. apr 2009

bash mna tazko, vcera som v Sali nebola, teda nebola som tam uz cca 2 tyzdne

evitkamalicka
16. apr 2009

a Barborke vsetko najsamlepsie

csikike
16. apr 2009

angel, ako sa to vola?
ozaj, nepouzivate niektora tekuty calgon do pracky? moj drahy je nato alergicky a mam este polovicu, a nechcem to vyhodit

angellinka
16. apr 2009

Csiki-teraz mi mama povedala,ze jej sa to neosvedcilo.Ono su na rozne flaky,napr.ona ma na mastne- a ze jej to nevyslo.
Mne sa to celkom lubilo-na kecup,krv,ovocie.A vola sa to Mr.Flecken.V takej malej flasticke.
A potom je este jedna znacka DM-ale to mozem naliat toho tonu,a nevyjde s tym nic 😠

bashka
16. apr 2009

evit, tak ale tvojho magela s nejakou zenskou s babom v kociku a podobala sa na teba...dufam, ze som nieco nepo.rala 😀 😕 Mozno to ani nebol on nakoniec...

Dakujeme aj za dalsie gratulacie, my sme narodeninove predpoludnie stravili u dr. a neurologii, malá mala vcera taku dost blbu nehodu, este sme neskoncili, este nas cakaju dalsie vysetrenia...no ale esteze zije 😨

evitkamalicka
16. apr 2009

bash ani mojho muza si nemohla vidiet, ten poctivo pracuje 😉

bashka
16. apr 2009

evit, si si ista? 😀 Ale nie, srandujem. Stali sme pri kafetefke a jedna holka hovori, ze aha evitka a ja ze, noooo moze byt, ale len tvojho muza som videla, ty si bola chrbtom. No ale tak asi teda ani jeden vas to nebol, tak nic, ja viem, ze by si dala dopredu vediet kedy sa chystas do Sale, ze?

csikike
16. apr 2009

bash, tak ked uz mate ten rok tak uz ste namyslene... 😀 si si nas ani nevsimla na pesej 😉 a kym som nasla mobil,t ak ste zdrhli
mne sa na mastne flaky najviac osvedcil jar normalny na riad co je tak nakvapkat... a to vyjdu aj olejove skrvny

bashka
16. apr 2009

dneska ste tam boli? Jaaaaaj, tak som sa uz ponahlali domov, jedna holka utekala za mnou tiez od pesej, az v polke budovatelskej nas dobehla 😀 Aaaale uz som mala dost od rana, mala nervozna, tak sme sli dom, pjepaaaaaac...ale keby si cinkla dosli by sme naspat nachvilku

babule, nedal vam dr. NATRIUM FLUORATUM? Mne to navrhla nasa Dr. na prevenciu zubneho kazu, ale nie som si ista ci jej to chcem davat...ale mozno hej, nech nema zuby jak ja a cely zivot trpiet

csikike
16. apr 2009

bash, mne to tiez navrhla, ale ja som to moc nechcela, ved esteani zuby nema poriadne 😅

bashka
16. apr 2009

no ved uvidim, precitam pribalovy letak a nieco na nete a rozhodnem sa...no baaaba akurat zalomila konecne tak sa ide papat, mnamky aky dobry salatik som si urobila, mnaaaaaaaaam

evitkamalicka
16. apr 2009

bash urcite by som dala vediet, v sobotu mozno doobedu pojdeme, potrebujem ist do DM-ky

sonenschein
16. apr 2009

Ahojte, pripajame sa ku Gratulaciam 😉 Barborka vsetko najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵

sonenschein
16. apr 2009

bash to si snou bola uz u zubara? Je to na predpis len tak? Ja mam tiez hrozne zuby a ak to pomaha ale nieje skoro je to vhodne pre take male deti?
cistis jej zubky kazdy den?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre