Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

kisska
26. nov 2008

😀 😀 😀 tak preto mame take male rodicovske, aby sme si po ne mohli chodit na postu kedykolvek 😀 😀 😀 ak to plati aj opacne.

Ozaj dievcata, nepoznate nahodou v nasom okoli nejaku sikovnu babenku, ktora usije aj bez strihu? Idem vo februari na Donovaly a musim zobrat aj psa a potrebujem pre nu kabat. Ja viem, ja viem, je to ulet, ale ta moja fiflena ma hole brucho a nerada by som ju nechat odmrznut a na taku velku obludu sa nepredavaju (a aj keby sa, nedam 2 litre psovi na kabat...) Mam predstavu aj obrazky toho, co chcem...

gween
27. nov 2008

Caute baby! Vy ešte žijete? 😖 Však sme sa 100 rokov nevideli! 😠 Ja už som zmagorená zo skúšok, stále sa len učím, pracujem....furt dookola! 😝 8.a9. decembra musím absolvovať 4 skúšky a potom by som už konečne mala začať písať záverečnú prácu. Asi sa zbláznim! 😅
kisska- o Adamkovi vždy mám tie najčerstvejšie správy od sestry / asi ho má strašne rada/, len o tebe nič neviem. Bashka tiež kašle na mňa- alebo to bolo opačne? Už ani neviem! musíme si spraviť pred Vianocami nejaké " nostalgické " stretko aj s deťmi. Caute a cmuk- cmuk!!! 😉

gween
27. nov 2008

csikike- tá pozvánka na " első buli" je fakt perfektná! 🙂

csikike
27. nov 2008

gween, diky...
kiss, akurat minule som v meste videla inzerat ze siju pre chlpacov bundy, tak ked pojdem mesta tak kuknem 😉

kisska
27. nov 2008

jeeeeej Emi, ty aj zijes? ale myslim na teba v poslednej dobe, stale intenzivne. Kedy zacne to cvicenie s babami? Adam ma uz skoro 8 kilov, uz ho za chvilu nezdvihnem 😉 Pani doktorka je straaaasne zlata, aj Adam ju ma velmi rad, skoro nikdy u nej neplace (ani ked ho picha 😕 ). Akurat sme trochen chorlavi, tak za nou zbehneme aj na buduci tyzden... ale uz dufam, ze len na kontrolu 😉

csiki si moj poklad, hned som aj tete volala. Je velmi mila, dohodneme sa aj ceny ma normalne 😉 , takze mozno tento rok aj hafina bude mat Vianoce 😉

bashka
27. nov 2008

Ahoj Emusik, ja by som cas aj mala, aj chut, ale ked to ty si taka straaaasne zaneprazdnena, takze si porob co mas a uz sa tesim na stretko...teraz rozmyslam, kto z nas dvoch ma horsie noci, ci ty, ze stavas o 4-tej, alebo ja, ze vstavam 15 krat 😀 Ale uz sa mi zda, ze je to lepsie, vacsina no je s prestavkami tak do 10 krat, takze sa tesi-tesim. Barbora ma uz 8,5, ak nie viac, a uz ju ledva nosim, neviem si predstavit s nou stvarat nejake zdvihaky 😝 . Ale uz mame 2 zuby...xixi

sonenschein
28. nov 2008

ahoj kocky o tyzden by mi mal dorazit novy PC tak sa tesim konecne budem na chate aj ja 😀
Ahoj Emi mne sa dnes v noci normalne o tebe snivalo 🙂
zatial papa a vsetkym pekny dnik

bashka
28. nov 2008

iiiiha sonen, no vitaj po dlhom case
este stale cakame aj andreu, vsakzeaaaaaaano 😉 No uz nam nieco pekne napis 🙂

angellinka
28. nov 2008

noooooo tak vas zdravim!!! 😀
kukam tie topanky, a som z toho jelen,lebo neviem ci 17.tku ci 19.tku???
inac maly uz spi!!Od pol 3 bol hore,a medzi tym zaspal len na 20 min,som zvedava na noc 😉

angellinka
28. nov 2008

inac tieto temy,som nikdy ani necitala.Len ked som mala ist rodit,tak som citala TEHOTENSTVO a POROD o Antolskej.Kto vedel ze aj vy ste tu 😀

bashka
28. nov 2008

No sevas...aj ja som uz odoslala Bambulu do snickov, normalne ju uspavam tak, ze si s nou lahnem, uz nikdy ju nechcem pocut vrieskat tak ako pondelok a utorok...uaaaaaaaa...neviem co si to zas vymyslela, ale nechce zaspavat sama...a rucala by do rana, kebyze ju neuspim nakoniec na rukach...nevadi, takto s nou polezkam 10-15 minut a bez placu zaspinka. Strasne lubi ked jej hladkam prstom dlan...Inac bodaj by ti to vyslo s tym Norbikovym spankom, potom sa budes peckovat, ze si na to mohla prist pred 7 mesiacmi 😀
Cez weekend tu neni nikoho, keby si sa cudovala kde sme... 🙂

Dnes som stretla evitku v tescu aj s malinkym, taky bol zababuseny, ani vidiet ho nebolo 🙂

gween
29. nov 2008

Jaaj, baby moje! Už sa veeeeeľmi teším na vás ! 🙂 🙂 🙂 No, ešte som zaneprázdnená, ale prídu aj iné časy. 😝 A potom sa už konečne stretneme! 😅 Inak , teraz ma najviac zamestnáva moja mama / akože skúšky môžu ísť bokom/, pretože bude mať 80 rokov a chystá veeeeľkú žúrku, ktorú / samozrejme/ vybavujem ja. 🙄 Normálne v reštike a asi 18 ľudí. Hrúza! takže naďalej vstávam o 3.-4. , potom celý deň fungujem a večer odpadnem. 😝 No ale na to stretko sa pripravte! 😉
Jeeej Andrejka, aj ty si tu?! len teraz som prišla na to, že Norbi môže byť iba tvoj! 🙂 Caute!

angellinka
29. nov 2008

no ahooooj gween!!a toooolko na teba myslime s Norbim 😉 vcera sme aj isli okolo 15 hod okolo a nevideli sme auto,inac by sme nakukli.Drzime palce na skuskach a hlavne nech sa zuuurka vydari,no nechaj mamu nech sa tesi 🙂
Tak Bashka,ked ze Norbi mal v noci zmenenu polohu(ja ze bude lepsie aj spat) no nic moc!!!Dnes sa ide otocit postel,lebo toto neni mozne.....

bashka
29. nov 2008

VSETKO NAJSAMLEPSEJSIE TOMASKOVI K 1. ROCKU 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bashka
29. nov 2008

gween, pocuj, uz si to urob vsetko nech aj oddychujes a hlavne v noci spis 😉 Uz sme sa vazne dlo nevideli, aspon predvianocnu zurku musime spraskat. Mam uz ma dobru nohu?
Angel ( to som ti vymyslela takuto skratku teraz 😀 ) tak teda nic...skus este pootacat,ste mas 2 moznosti 😀 .
My dnes 9 krat. Ale to nic. Horsie bolo, ze ako nam zateplovali tak nam povymienali parapety umele za plechove a ten dazd...no riadne pecky robil, so kvoli tomu nespala zas pol noci, musim to dat vymenit 😝

bashka
29. nov 2008

babule a ozik, v utorok idem cvicit, dufam, ze idete 😉

angellinka
29. nov 2008

no ideme cvicit!!JA urcite!!!Taku fajinovu svalovku som mala....
tak idem pootacat postel a hotovo!!! 😝 My asi 6 krat hore,ale to ma clovek pocit ze furt

gween
29. nov 2008

No supiš, v utorok už konečne idem aj ja!!!! Hurrrrrrá, tak sa stretneme!
Len pekne otáčajte postele! Pošlem na vás môjho manžela , ten sa v tom vyzná!
A Tomáškovi blahoželám aj ja!

sonenschein
29. nov 2008

Pripajam sa k Bashke:
Vsetko najlepsie Tomi, vela zdravicka stasticka 😵

evitkamalicka
29. nov 2008

vsetko najlepsie Tomaskovi

csikike
29. nov 2008

kocky, dakujeme, ste zlate, ze ste si spomenuli 😵 , sice den zacal divne, tomik narazil hlavou do stolicke ked padal, takze ma tiplik a krasnu modrinku ale zvladol to dnes super (teda 13 ludi)

kisska
1. dec 2008

csiki - sice neskor,ale aj ja sa pripajam ku gratulantom - posielam veeeeeeelku pusinku Tominkovi...
Baby, co robite zajtra? Idem s Adamcom na kontrolu, tak budem mobilna 😉

kisska
1. dec 2008

Ahoj Angel (myslim, ze sa este nepozname 😉 , tesi ma) malemu odmeraj nozku (od paticky po najdlhsi prstek) a pridaj si 1-1,5cm. Napr. nas Adam ma csongalku 11,5cm + 1,5cm =13cm - tak sme mu kupili krasne zimne 19ky. No a treba premeriavat kazdy mesiac, lebo rastu jak z vody 😉 . Uz sa ti stavia na nozicky? Ale v zime by som dala topanocky aj tak, hlavne kvoli chladu, capacky tolko nezahreju...

csikike
1. dec 2008

kiss, tomimaci ma tak isto velku labku 😉
dnes sme mali poradnu a ma 73 cm a 8,570 kg a angelin Nobri by len chodil, zlaty je , mozu sa s babulkou nahanat 😉 😀

klaudia74
1. dec 2008

Dúfam, že je to inšpirácia pre ostatných, že nás musíte navštíviť. 🙂

angellinka
1. dec 2008

kisska-no ja som zistila ze sa pozname 😉 chodili sme spolu cvicit,ale len par krat.A minule som sa ta zahliadla na cviceni v exedre a nebola som si ista ze si to ty,ale Bashka potvrdila 😀 .Tak som malemu zmerala nozicku a ma 11,5 cm ako tvoj Adamko.Takze 19.mozu by podla mna.On ma take teple cizmicky do kocika,len po byte ked beha v choditku(byvame na prizemi,takze mame kosu)a on uz sa stavia na nozicky,tak nech nema nejake problemy.No kuknem volaco.....
jeeeej Klaudia,kraaasne fotky a Matko ma kraaasnu stranku zalozenu,sikovna mamina🙂)
musime sa stretnut,dohdonem sa s Bashkou a prideme zasa na chvilocku!!!
Bashka,dufam ze cvicenie zajtra plati,ja uz sa taaak tesim.A v stredu idem plavat...to mi hrozne chyba,ako tehoska som plavala 3 krat do tyzdna a teraz uz pol roka nist 🙄

bashka
1. dec 2008

Jeeeejda, klaudi, aka tam je babula malinka este, to este ani sama nesedela, ale aj tie dalsie...ako sa tie nase babatka menia...xi, ze babatka 😀 . Stretka musia byt, aj u nas, hocikedy...aj celu stranku chvalim, sice som tam zabludila, ale fotkam som rozumela 😉 Mozno sa nakoniec aj celkom naucim, dusko furt pozera madarske kanaly a a na minimaxe obcas volaco zapocujem. Ze most kovetkezik 😀 😀 😀

Angel, jasne, dufam, ze nezabudnem. Este si musim odzmolkovat teplaky 😀 ked uz mam ten odzmolkovac...cely vecer odzmolkovavam dnes...

Kisska, vsak sa ozvi clovecina, ingni...vybehneme, do cafeterky, alebo len tak na prechu 🙂

bashka
1. dec 2008

kisska, cingni 😀 ...ale mozes aj ingat ked vies 😉

csikike
1. dec 2008

klaudi, super stranka, sa divim, ze mas nato cas 😵
a kludne mozeme take hromadne stretko dat 😉 , aspon bude sranda, az nato, ze sa to asi nebude dat odfotit ked sa deticky rozlezu na vsetky strany 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre