Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
26. mar 2010

fuuuha ,sikovny tato 😉 piesok kupime niekde v stavebninach,asi Baumax? chceme smykalku s rebrikom,baby dajte tipy 😵

tamka84
27. mar 2010

no aj my by sme chceli šmykalku s rebríkom...k babke na dvor , tiež by som prijala nejaké tipy

bashka
27. mar 2010

ja chcem len taku malu plastovu, nech moze byt mala aj sama na dvore, urcite mi to pomoze a ked sa strepe tak aspon nie z vysky, ale neskor poriesime aj taku vacsejsiu

no inak super to vymyslel ten nas tato, uz len 600 litrov piesku nam chyba do toho

tamka84
28. mar 2010

bashka 🙂, a ty už nebývaš v Šali že? lebo naši bývajú na dedine a tam bola na obecnom a doniesli nám kubík piesku za par korún vlani, takže nebol problém s pieskom. sme vtedy dávali pod bazén.
a také malé šmýkalky majú teraz v Nitre vo veľkom tescu, za 20 eur. aj také malé umelohmotné pieskoviská, ktoré sú síce krásne, ale vlani brat kúpil malej a zničilo sa to. mali aj plno hračiek do piesku.

bashka
28. mar 2010

tamka, vidis, super napad, pojdem sa spytat, no tie male pieskoviska mali aj na Veci, ale to o nicom, idem kuknut niekde ze ake su tie smykalky a poslem niekoho do Nitry

bashka
28. mar 2010

no uz som aj nasla, ale ta je len 72cm vysoka, taku okolo 1 metra asi poriesim, vsak na tomto by postála v strede smykania... 😀 ...ale pre mensie deticky v poho

tamka84
28. mar 2010

no ved to že sú dosť malé, preto som aj ja nekúpila malej, 3 schodíky a keby si malá sadla hore, už by jej aj nohy viseli po celej šmýkalke 🙂, a teraz som pozerala na nete veľké šmýkalky a sú dosť drahé...cca 160 euro a viac.
A dnes aj môj oco vyrobil malej pieskovisko 2x2 metre, veľmi pekné z dreva. Teším sa aj za malú 🙂))

elenita
28. mar 2010

Ahojte maminky, neviem, ci tu niekto je, ale skusim, aj ked trosku od veci - surne by som potrebovala jednu radu - neviete mi povedat, ako sa tvori obsah v Open Office? Ked mam nazvy kapitol, nejako automaticky si viem vytvorit obsah, ale uz som zabudla ako...dik

monchis
28. mar 2010

Maminy pozrite smykalky i tu http://www.prenasedeti.sk/obchod/cid/129/catego... - da sa ist i pozriet do Mocenku 😀

csikike
28. mar 2010

elenita, skus vlozit-odkaz-register a zoznamy-obsah

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
29. mar 2010

Csikike, dakujem, si poklad, skusim.
Miska, to vazne, to je Tvoja sestra?? 😀 Ja tu ich predajnu sledujem uz dlho. Tak to je ta, co si mi minule spominala? Sranda 😉

tamka84
29. mar 2010

monchis, super stránka, samé dobré veci tam majú. 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monchis
29. mar 2010

Vdaka Tamka, aj mne sa paci aj som uz nakupovala na zaciatku zopar veci 😀 .
takze Michel pozdravuj sestru a nech sa jej dari 🙂)

elenita
30. mar 2010

Ozaj maminky, ked sa uz bavite o tych smyklavkach, co ste kupovali Vasim detom alebo im planujete dat na 2. narodeniny? Mne sa celkom pozdava ta smyklavka (len to by u nas asi bola v kuse bitka, kto na nu pojde a kto je na rade), alebo som rozmyslala aj nad tym zahradnym domcekom na hranie....aj odrazadla mi napadli, lebo som videla kopu drobcov priblizne vo veku mojich, ako sa na pesej v sa po nich prehanaju......ale to neviem, ci uz na to nie je neskoro...hoci, moji na tom este ani nevedia ist.

leanela
31. mar 2010

Ahoj Elenita, cez vikend sme sa videli pri skolke 😵 aj som rozmyslala ci to niesi ty a predsa 😵

elenita
1. apr 2010

Jeeej, ahoj, ja som hned aj hovorila manzelovi, ze taku strasne milu mamicku som stretla, ze som hned mala pocit, ze sme si sadli. A to si bola Ty? 🙂

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashka
5. apr 2010

Kurnik sopa, naprsalo nam do pieskoviska, uz konecne vyschol piesok a mohli sme sa hrat 😠 No pekny polievaci pondelok, co budete zienky robit? My sme sa chystali na Kaskady, aj sme dosli
Na narodeniny nic moc neriesime, priebezne jej robime na dvore ihrisko, asi tu smykalku, alebo hojdacku? Uvidime podla toho co podostava 😵

angellinka
5. apr 2010

U nas je odrazadlo naj,uz na jesen sa mu to zalubilo.A teraz s tym chodievame stale von,mame taku motorku.Najprv to mal v byte a jeho to hned chytilo a ide na tom super 😉 unavi sa a hlavne ho to bavi.
My kupujeme k narodkam tuto smykalku
http://www.perinbaba.sk/hracky/do-zahrady-do-vo...

Maju ju aj v draciku.Pieskovisko mame,aj hojdacku,tak uz nam len deti na dvor chybaju 😀 😀
Inac strasne pocasie 😠 aj sme vam chceli Bash volat,ze co budete poobede,ze dojdeme alebo vy dojdite k nam.Ale nakoniec sme sa rozhodli ze pojdeme do Mlynov do detskeho kutika,nech sa maly vyvenci.

bashka
5. apr 2010

angel, najlepsia na tej smykalke je ta zlava...ze 60 centov 😀

bashka
5. apr 2010

no a my asi prechadzka po Tescu, dufam, ze cely april bude takyto 😝

skrutka11
6. apr 2010

baska, este ste stale 2v1? 😉

bashka
6. apr 2010

no jo, asi 28.4. uz nebudem. Zajtra sa ide do MC, kto ide?

elenita
7. apr 2010

Jeeej, tak to je uz o chvilku. Ako vies, maju Ti robit SC?
Inak babulky, my sa asi budeme stahovat do SA....(teraz byvame cca 20 km odtial....)
Myslite si, ze aj Veca sa da? Lebo tam sa nam crta taky pekny bytik....

elenita
7. apr 2010

Jaj, ta prva veta bola bashke 🙂
No neviem, do MC sa my asi nechystame, ja mam zajtra poobede zubara....ale taka 10 perc. sanca, ze to stihneme, tam je🙂

bashka
7. apr 2010

elenita, podla mna Veca je horsia ako hocijaka dedina bars aj 30 km od Sale, vsak tam neni nic, len Tesco a kopa psich hovien...sorry, su tu nejake Vecanky? Mozno ony to vidia inak. Inak v tom MC sme boli len my, angelinkovcom do toho nieco doslo. No a ano, SC, aj prva bola tak a doki mi neodporuca prirodzene, aj ked velmi som chcela, no este sa s nim bud. tyzden naposledy porozpravam nech viem

evitkamalicka
8. apr 2010

ja byvam na Veci a podla mna sa da

elenita
8. apr 2010

Jeeej, evitka, dakujem za pozitivnu reakciu 🙂. My sa totiz do dnes mame rozhodnut, uz som aj bola rozhodnuta, ze to vezmeme, ale potom som dostala same neg, reakcie, aj od kamosiekl...a da sa tam ist aj niekde s detmi, je tam nejake ihrisko? Alebo chodite do Sale?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre