Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zuz11
2. okt 2006

veron, no lahko vymnite za vacsi casom, aj tak Drobec bude neaky ten cas s vami buvavat 😀 uz si manzela pripravila na to ze bude mimi hned? alebo neaku pomalu terapiu pouzivas 😀 ten si ma este pameta? 😀

v15
2. okt 2006

jemu som aj zabudla povedať teraz chodí do roboty ale zajtra má už volno tak mu poviem nebolo jednoducho ani času 😅
on by chcel tiež tak nebudem mať problém s ním ale asi sa začneme snažiť možno koncom decembra alebo začiatkom januára ešte neviem 🙂

zuz11
2. okt 2006

veron, take planovanie nie je dobre 😀 my sme neplanovali a mae a viem ze baby co planuju su z toho az chore a potom sa tazko otehotnie, skuste trenovat uz teraz a nechat tomu volny priebech, mimi pride ked bude chciet ono nie vy 😉

v15
2. okt 2006

ja viem ale len teraz som vysadila tabletky a nechcem hneď skúšať chcem sa naprv prečistiť 🙂

zuz11
2. okt 2006

aha, no hej to treba ja som sa cistila jeden rok 😀

v15
2. okt 2006

dobre zuzi budem končiť možno neskôr sa ešte ukážem tak zatiaľ vám prajem pekný večer 🙂

zab_ka
autor
3. okt 2006

ahooojte hlasim sa narychlo z labaku 😀

zab_ka
autor
4. okt 2006

haloooo 😎

zuz11
4. okt 2006

halooooo 😀

csikike
4. okt 2006

Ahojte
zabka, tak ako sa ti paci? Deturence posluchaju? Knizku som dostala, dakujem...este som sa do nej nepustila 😲 a aj naladu mam dost blbu

zab_ka
autor
4. okt 2006

aaale mam sa uponahlane, zajtra ucim, tak si dnes vsetko skusam merat, nech som zajtra mudra
preco mas zlu naladu? kto ti ju pokazil?

csikike
4. okt 2006

aaaaaale, vcera maloval drahy strop v detskej a po vyschnuti a vysadrovani zacala farba pukat, tak sme museli cely stop oskriabat spachtlou a nasa uuuuuuuuuuzasna suseda nam vybúchavala do rytmu a potom prisla klopat a zvonit, asi sa chcela vykricat, ale neotvoili sme jej

lia
4. okt 2006

ahojte 🙂
csikike,to fakt??to musi byt hrozne,este tam poriadne ani nebyvate,uz po vas zazeraju,musi to byt hrozne.

zab_ka
autor
4. okt 2006

csikike tak to teda naozaj nepotesi ☹ a uz toboz taka suseda,asi mala svoje dni, ze bola taka nervna 😀

csikike
4. okt 2006

😀 tak ona ma potom svoje dni stale 😀 ale sa vytesujem, ze sme zohnali parketara 😀

zab_ka
autor
4. okt 2006

jeeej tak to gratulujem, kedy budete brusit?

csikike
4. okt 2006

no, pride v nedelu, ja si beriem pondelok a utorok volno, ideme robit linku, uz zavesna cast je hotova, takze uz len spodok 😀

zuz11
4. okt 2006

csikike, podlahara mas v BA na brusenie aj ja zhanam 😵

zab_ka
autor
4. okt 2006

tak to gratulujem 😉 sikovny ste, uvidis ako sa budes tesit z tych parkiet a budu urcite krajsie ako tie nase 🙂

csikike
4. okt 2006

zuz, zabka mali z BA, ja mam z vedlajsej dediny, je to vlastne skolnik 🤐

csikike
4. okt 2006

zabka, neblazni, tie vase su fantasticke 😉

zuz11
4. okt 2006

csikike, ty mas ten byt na brusenie ale v ba? 😀

zab_ka
autor
4. okt 2006

csikike prides omrknut? na fotkach to vyzera fajn, aj v izbe kde tu ... ale len kde tu 😀

csikike
4. okt 2006

zuz, nie, ja byvam v SA a aj tam sme kupili bytik

csikike
4. okt 2006

no dnes som tu do 18 a aj zajtra, ty si este v skole? Ako sa darilo merat?

zuz11
4. okt 2006

tak to nic 🤐 ja hladam v BA parketara 😵

csikike
4. okt 2006

zuz, ved vravim, ze zabka mali z BA, bo oni uz byvaju v BA

zab_ka
autor
4. okt 2006

zuz my sme nasli normalne cez inzeraty v novinach, co chodia do schranok 😉 , sice tych nasich moc neodporucam, ale ak by to zatmelili, bolo by to supis

zab_ka
autor
4. okt 2006

csikike, este som v skole, nechce sa mi rano vstavat tak chodim na deviatu a tvrdnem tu do piatej a viac ... meranie, no skusala som, ci tie stroje vobec chodia a vyzera to fajn, uvidim zajtra 😎

csikike
4. okt 2006

takze zajtra mas velku premieru? Budem drzat palce. A ako si sa rozhodla, bude dobra alebo prisna?
Uz si si zariadila labak po svojom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre