Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

bashka
18. feb 2009

Rius, este trosku mame soplik...ale zda sa mi, ze uz len ked dojdeme z vonku, asi sa jej to dobre pusti aspon 🙂 Uz ani tolko neodsavame, mozno 2 krat za den, ani sviecky pod nosom nie su 😀
Vitam kvetinu
A co este. Barbi rezim nezmenila, takze to mam trosku unavne, ale zvyknem si. Za tu polhodku co spi akurat odpracem bordel, umyjem riady...a taaaak 😀 Ale vsak ked uz bude teplo to budeme furt vonku...
Ale vecer baby, mam veget o 6...jupiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

ria81
18. feb 2009

Sonen, máme sa fajn, len Soni je trochu umrncana, lebo jej ide stvrty zub, takze nechce ani jest, ani spat ☹ .
Vcera sme boli vonku asi hodinu, vrátili sme sa domov ako snehuliaci, brrrr taketo pocasie

bashka 😀 aspon sa mas na co cely den tesit 🙂

ivusa82
18. feb 2009

ahojte maminy,, prepacte ze som vam sem skocila,,len sa chcem spytat ci niektora chodite tam u vas do plavarne s detickami,, chodi mi tam kamos plavat a isla by som aj ja s malym,len neviem,zevraj je tam voda len 27 stupnova..to sa mi zda malo... 😕

bashka
18. feb 2009

Ria, inac nam vysli vsetky 4 hore naraz. Teda najprv 3 a o 2 dni dalsi. Tak aspon takto to ma za sebou naraz. Takze my sme na pocte 6 momentalne. Ake to je srandovne, ze ma zuby 😀

Ivusa, neviem kam si myslela, tu su 2 plavarne, na Veci a v Dusle, my s malou nechodime a ani by som asi nesla, ta voda je fakt studena, ale da sa ist do Salib...tam su 3 s teplou vodou, jeden s dost brutal teplou tak tam nie, ale ostatne 2 myslim, ze v poho. Ked bude mat mala rok tak zaciname chodit tam. Aj csikike tam chodi, skus jej IP, alebo vsak ona sa tu stavi 😉
Ale vlastne ty mas uz vacsie babo, tak mozes skusit 😉

ivusa82
18. feb 2009

bashka.. aha..tak Saliby..oki..dakujem za info...skusim to najst na nete,, 😉 😉 diik

angellinka
19. feb 2009

Ivusa,podla mna do Dusla v pohode.Chosim tam,a chodia tam mamicky s tak starymi babatkami,ako mas ty 😉
Bashka,poznam to ked spi Norbi pol hodinu,nic nestihem 😠
My spime celu noc,a cez den vcera 2 krat po 1 a pol hodine ,zasluzim si.V zivote takto nespaval,ani ked bol babatko.
Ideme k nasim,dnes mam kadernicku 🙂

klaudia74
19. feb 2009

Csiki, už si objednávala tie sln. okuliare? Lebo ak nie, kamoška by chcela klobúk KidzBanz ružový s kvietkami, tento: http://eshop.babyportal.sk/catalog/product_info...

csikike
19. feb 2009

klaudi, akurat som objednala

csikike
19. feb 2009

pripadne im mozem zajtra zavolat ci sa da doobejdnat a nech to poslu spolu... hned rano im tam brnknem

csikike
20. feb 2009

klaudi, tak, dalo sa to este doobjednat, aj som hned poslala prachy, takze buduci tyzden to pride

klaudia74
20. feb 2009

Csiki dakujem! 🙂
Nasmu malemu idu naraz styri stolicky + od vcera vecera ma aj sopliky... ☹ Chudak vobec nespal a teda ani ja...

csikike
20. feb 2009

klaudi, aj my sme dnes nasli 3 stolicky prerezane a 17ho spodnu 2ku, tak uz aspon mame naco zvalit to jeho mrnkanie 😕

klaudia74
20. feb 2009

Csiki, este ma napadlo, ze sme sa minule bavili o tych topankach s makkou podrazkou - uz pracujeme na tom, aby sme ich mali a potom vam ich ukazeme nazivo. Ked budete chciet, radi vam ich zozenieme. 😉

bashka
20. feb 2009

no po tom, ako Barbi zaspala o 10 som si myslela, ze sa vracia do starych kolaji, ale ona si dama pospala do 12 a poobede jasne ze nic...ale uz krasne haja...no nic, uz je velkaaaaaaa 🙂
Juuuuj, klaudi, nech vam prejdu soplose, my sme uz v pohodke 😵

bashka
20. feb 2009

Sonen a uz znakujete?

csikike
22. feb 2009

bash, tak barbie uz je taka zubana? no teda, uz som vas davno nestretla, teda skoro nikoho nestretavam

maminecka26
22. feb 2009

ahojte salanky.... ak mate zaujem robim torty na objednavky.... rozne druhy cokoladove,marcipanove a rozne tvary...kludne sa ozvite....

bashka
22. feb 2009

csiki, nooooo...a teraz od vcera je zas mrchana a v noci vkuse mrncala...vzdy pri takychto stavoch jej isli zuby...som myslela, ze si chudiatko oddychne trosku...zatial som ale nevidela novy prirastok
no ved uz sme sa kolko nevideli, uz nech skonci tato zima, kazdy rok cakam a furt to trva strasne dlho...uplne by som ju zrusila...kludne aj s Vianocami 😝

maminecka, uz sa nam blizi 1. rocik tak si ta pamatam

maminecka26
23. feb 2009

bashka s velkou radostou.... len sa ozvi potom, potom ti napisem aj t.c. a dohodneme sa. ja som v skutocnosti salanka, len som sa vydala do ulan, ale nemam problem prist....

bashka
23. feb 2009

ok, maminecka...este to nie je iste, kedze mame strasne aktivne a iniciativne babky, ale pre pripad dobre vediet 🙂

Barborke ide stolicka vlavo hore...uz citit...ach jaj

babule, kde ste? 😕 Vonku nikoho, na konovi nikoho 😀

bashka
23. feb 2009

inac klaudi, dnes som pozerala nejaku relaciu s detskym ortopedom a hovoril, ze chodit naboso pre taketo male deti je absolutne zle, ze treba mat tu vlozku v topanke vzdy, aj v papuciach. Kde si ty citala inac? Ja som doteraz nemala v tom velmi jasno ,mame aj nejake topky bez vlozky, ale tam sa da dokupit...je aj nejaka slovenska stranka o tom?

ria81
23. feb 2009

Caute! Bashka, aj ja som to pozerala a hned som isla Sonicke skontrolovat topanocky 🙂 Chuda Barbi, uz stolicka? Nejako skoro, nie?

klaudia74
23. feb 2009

Napr. aj tu: http://www.mamicka.sk/article-aby-detske-nozky-...
alebo v anglictine: http://www.robeez.com/SiteCM/U/D/924995D649C6C8...

Inac, uz by som sa aj cudovala, keby sa moj nazor v niecom stretol s nazorom slov. lekarov... 🙂

ria81
23. feb 2009

Klaudi 🙂

bashka
23. feb 2009

klaudi, no teda...tak teraz mam este vacsi gulas jak som mala 😀 Tak akoze co? Ja som to chcela tak, ze raz s vlozkou a raz bez...a aj naboso...ak bude po tatinovi tak v lete na nu topanky aj tak nedostanem 😀

ria, no neviem..a mozno to nakoniec este upne nevykukne...ale pozeram jej to uz od vcera a hrcka sa zvacsuje a zostrieva...teraz kukam, ze v 1 roku zacinaju stolicky...ale aj chodit 😀 😀 😀

ria81
23. feb 2009

Tak s tým chodením....... 😀 😀 😀 to Barbi dáááááááávno predbehla štatistiky... takže možno to tak bude aj so zúbkami 😉
Dnes sme boli chvíľu vonku, brodili sme sa snehom....zišli by sa mi snehule 😕

kisska
23. feb 2009

Ahojte babulky, ako zijete?
Stani aj my cakame netrpezlivo na koniec zimy, sme odvikendu tak nachcipani jak male kone. Dokonca ja som este viac ako maly... ten sa budi 2-3x za noc a ja kazdu hodinu ☹
Ja som o topanockach citala tak, ze kym su takto malicky, nema vlozka vyznam, lebo maju na slapach prilis vela tuku. A vraj maju chodit naboso, kde sa len da (doma po koberci) a papucky len na dlazbe. A topanocky vraj vobec nepomahaju chodeniu, ani rovnovahe...

angellinka
23. feb 2009

kisska-topanocky pomahaju vytvarovat nozicku,lebo oni ju maju plochu a klenba ktora je v topankach im tomu pomoze.Ale ved nic sa nestane ked bude doma behat bose a ked ides s babom von,topanky mu automaticky obujes,len musia byt tie spravne 😉

My sme dnes boli 2 krat vonku,nikoho sme nestretli.
A uz chcem leto,budeme chodi k vode nonstop,sa citim totalne obmedzena tymto pocasim!!! 😠 😠
Otras,asi skocime tento tyzden do Ikei,potrebujeme nejake boxy na hracky,a potom aj ten prsiplast ,co sa dava ked babo papa,nech je cely spinavy,ale nie oblecenie ale prsiplast.A tam to maju,a potom este poistky na zasuvky a take blbosti a pokukame obchody 😉

bashka
25. feb 2009
angellinka
25. feb 2009

Bashka,kukali sme uz,nech je nejaka zmena 😉
Boli sme na poradni,ale som taka ubehana.Najprv na prechadzke a ze ideme hned okolo pol 1 k Mudr.
Ale tam nikoho,tak sme sa museli ist naobedovat domov,a znovu az potom.A vyzliekat,obliekat,vyzliekat,a dokolecka dokola 😠 😠
A maly uz v cakarni ako cert,lebo to bol cas jeho spanku.Ale traz uz konecne spi,nevedel sa ulozit.Tak nech len spinka spon 2 hodky.A mame 9060 g.Som myslela ze viac,nato koko papa 😀 😀

A dnes som chcela ist na plavosku a dosla mi perioooda,ma porazi!Nejak skoro zasa 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre