Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
7. sep 2006

a aby som nezabudla sme bez penazi 😖

csikike
7. sep 2006

a naco ti je do kuchyne matrac? 😀
ale je mi jasne...na pohodlnu vyrobu zabiatok 😀

csikike
7. sep 2006

no, my sa chystame zajtra na nakup farieb...vlastne tonovacov a aj na vyber farieb, ktore nam budu miesat na tu strukturovanu omietku...sa tesim kolko zase obuchame...a este tie polystyrenove listy a listy k parketam

zab_ka
autor
7. sep 2006

takze predsa len bude strukturovana omietka? jeeej a vies ako mna bavi chodit po obchodoch 😀
ozaj a male zabiatko nie je 😉 treba pockat

csikike
7. sep 2006

no hej, bude v kuchyni, na chodbe, vo wc, v kupelni a v malej chodbe, spolu asi 7 vedier (25 kg)

csikike
7. sep 2006

pekne to vyzera...ste sikulaci 😉

zab_ka
autor
7. sep 2006

to si neviem predstavit ako vyzera, teda ci myslim spravne, to co myslim, to bude akoze len vo farbe steny a bude to robit taku vselijaku strukturu? alebo je to nieco inak farebne? budem musiet prist na navstevu 😉

csikike
7. sep 2006

ked zatepluju domy, tak tam davaju tu omietku...ja aj biela, ale da sa aj zamiesat na taku farbu aku chces...17.ho by nam to mal prist robit svagor, takze nakazal, ze dovtedy musia byt spravene stropy...vymalovane a aj tie listy nalepene 😲 a to sme zacali sterkovat...len uz 60 kg sterky fuc a vysterkovana je len spajza a skoro cela spalna...este zostava obyvacka a tak...a to este nehovorim, ze okna treba dorobit s bauklebrom 😲

zab_ka
autor
7. sep 2006

bauklebrom? nas okna len cakaju (ak sa do toho pustime, mne sa vsak uz nechce)
tak to budete mat teda peknulinke a musite sa snazit 😀 mne je luto, ze nase steny nie su take pekne 😒 , sice izba je krasne omalovana, ale ostatne steny su jednak krive a jednak je na nich vsetko vidiet

takze vy namalujete strpopy, prilepite polystyren a az potom sa budu robit steny? a co ked ten polystyren ofarbite?

csikike
7. sep 2006

aaaaaale, ti co davali okna, to nespravili moc dobre, tak to musime opravit...
ten polystyren sa musi tiez nafarbit...vacsinou na bielo...no stropy musime zacat, bo budu tmavsie ako steny
ani nechci vediet co sa namakame aby boli tie steny rovne 😲 , nekonecne smirglovanie sterky az do hladka...a este k tomu upistani susedia nad nami...hruuuuuuuuuza

zab_ka
autor
7. sep 2006

no my to robime len na wecku a aj to sme uz vzdali, lebo ako davali prec zarubnu, polovica tam ostala a tu pekne zamaskovali stierkou a teraz ked idem okolo len pozeram, ze este tam to treba presmirglovat a aj tam 😉

ozaj a ty si este v praci o tomto case?

csikike
7. sep 2006

hej, nadrabam si aby som mohla zajtra skor vypadnut, bo ideme makat na byte...takze dnes tu trcim...manzel ma aj tak poobednu, takze pride az vecer a nasi maluju kuchynu...takze sa mi domov vobec nechce...okrem toho, uz vcera som zavarila stiplave, takze mi zostava uz len dzemy a nemam flasky 😀
a ty co...kde si?
vyberali ste zarubnu? mate uz tie dvere? Ved si mi polovicu otazok neodpovedala 😲

csikike
7. sep 2006

a uz si aj zmizla, ci len ja som taka nedockava?

zab_ka
autor
7. sep 2006

aha tak musis dat otazky este raz, si nepamatam (v poslednom case dako moc, asi senilniem 😖 )

nie zarubnu musili odstranit, aby vobec vanu staru vybrali z kupelky a ked sa pustili do zarubne na wc, po dvoch zhorenych kotucoch to vzdali a tak tam jedna polovica ostala, co nevytrhli

dvere nemame, uz sme im tam asi nasmiech, kazdy den pomaly chodime a vraj kamion pride, prisiel ale este nevylozil, potom, ze nic neprislo, ze sa predalo a vcera z nich vyliezlo, ze objednali az 4 kusy a pritom tvrdia, ze ceresna je najpredavanejsia! 😠

zab_ka
autor
7. sep 2006

a ty takto odusu zavaras? inak ste ma tu tym nakazili a tesim sa o rok ako budem ja dzemikovat 🙂

csikike
7. sep 2006

to poznam, my sme tam kazdu chvilu volali koli zarubniam...uz som im tam aj vynadala, nech povedia pravdu, ze kedy to pride, aby sme nemuseli tyzdenne volat 2-3x.
teraz si kde? Kedy nastupujes do skoly? Uz vies kedy ides do NL?

zab_ka
autor
7. sep 2006

no ved prave vcer manzelovi poradili nech zavola radsej (lebo bol tam rano, to este nemali vylozene a vecer, ked povedali, ze nic neprislo) a on, ze ved ani nazivo tam nikoho nevies najst, nieto sa este dovolat
a ja osobne by som im uz asi vynadala, ked im tak ide tovar, co neobjednaju viac! borovice tam maju naskladanej a nikto ju nechce

zajtra a v nedelu robim 😉 (ale ty idem dom, kym ja pridem, asi)
a v pondelok ideme home do stredy, sa tesim 😵

a holandsko este neviem, budem musiet skocit za veducim, ale ten je teraz niekde na skoleni

csikike
7. sep 2006

ja pojdem buduci tyzden asi na sluzobku do RK, ale este neviem na isto...ani to ze na kolko...by sme mohli splasit stretko ked uz budete doma? hm?

zab_ka
autor
7. sep 2006

no ak sa k niecomu dokopeme tak hej, ale neverim, ze sa nieco podari 😔 a od stvrtka som mimo opat, musime ist pozriet svagrinu, ma termin porodu 😵

csikike
7. sep 2006

wau, manzelova sestra? Ja som ti na svadbe ziadnu tehotnu nevidela 😲

zab_ka
autor
7. sep 2006

hej hej, bola svedok, v tych oranzovych satach letnych 😉 preto sme aj my menili termin

csikike
7. sep 2006

asi nemam vši...
a co caka? Je to Emkyna mama? Budete krstni rodicia?

zab_ka
autor
7. sep 2006

nemas vsi? to uz preco? preco by si ich chcela?
heeej emmka dostane sestricku 🙂 a ci budeme krstni, tazko povedat ... u nas je zvykom, ze vsetci urodenci maju jednu krstnu a krstneho ale u nich to tak nebyva, kazdy ma niekoho ineho, tak neviem povedat

zab_ka
autor
7. sep 2006

aaaale budeme mat neterku 😀 inak cez vikend som si s malou uzila a zistila som, to co ty uz vies, este je cas 😎

csikike
7. sep 2006

ze som neni vsimava...asi uz na nej bolo vidno, ze je tehu a ja som si to ani nevsmila 😀 a ako sa bude volat? Mozno vas to inspiruje na zabiatko, nie? A nieco male chlpate ste si uz zaobstarali ci este cakate a krmite potulne?

zab_ka
autor
7. sep 2006

zabiatko ee, ako som hore spominala
vola sa ela, teda tak sa o nej vyjadruje mala, ci to bude elena, som si nie ista
a male pritulne nemame, my mamca volala, ze tentoraz pre istotu tie macence omylom zahadzali bordelom, ked robili na dome ☹ , ale dnes volala, ze je jedno hned na odber a pojdeme sa na ne v pondelok pozriet, no manzel si to uz akosi rozmyslel, tak neviem, ci este chce to alebo uz rovno male kvakadielko

csikike
7. sep 2006

to rovno male kvakadielko je zive, bez chlpov a ma len 2 nohy...alebo klasicke chlpate, 4 nohe s fuzikmi co sa anuci spinit do misky s pieskom?

zab_ka
autor
7. sep 2006

hej male dvojnohe 😀 aaale ako ho pozna, zbada macence a uz aj ho budeme brat domov 🙂

bracho sa ma ako? spokojny? nechce sa mu domov?

csikike
7. sep 2006

jej, ja som vedela, ze do vianoc zahlasis, ze bude zabiatko...jupiiiiiiiiiiiii...da sa aj maciatko aj zabiatko...ved pockaj ako zbada malu elu, tak ti bude pilit usi, ze aj on chce 😀
bracho sa ma celkom fajn, vyzera to tak, ze v novembri pride na tyzden, uz sa strasne tesim...uz len 2 mesiace a 6 dni

zab_ka
autor
7. sep 2006

no uvidime 🙂 vy tak dobre s brachom vychadzate? a co tam vlastne robi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre