Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

ria81
21. júl 2009

My do MC neprídeme, lebo ešte stále horúčkujeme ☹ Tak sa zabavte aj za nás

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ria81
21. júl 2009

dakujeme

angellinka
21. júl 2009

ria-my od vcera vecera nehoruckujeme,naposledy vecer uz len zvysena.No ale drzalo nas to od piatka noci 😝 😝
Ale zuby nas trapia stale.Plakaaaal v noci,nic nepomahalo,som ho nosila na rukach o pol 2 ☹
Tak rychlo nech ste aj yv fit 😉

ria81
21. júl 2009

dakujeme, angellinka, dufam, ze ju to uz prejde 😖

angellinka
21. júl 2009

Bashka mala lepsie?

bashka
22. júl 2009

angel, no co ti poviem... 😝 😒 😖
ale ked ju pustim do Vahu ani o nej 2 hodiny neviem 😀 Dneska si strcila hlavu do piesku, teda postavila sa na hlavu...neviem jej ho vytriast von, este v postielke jej vecer padal...ale hlavne, ze sa zabavila...super bolo
A madam konecne o pol 10 zalomila, uff...ze odkial ma tolko energy...asi odomna, lebo mne uz dosla 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angellinka
23. júl 2009

michel-majte sa ja vy pekne!!Jasne,stretneme sa v Hoteli pri ladovej kave,a ja dufam tiez ze nas bude viacej 😉

bashka
23. júl 2009

misa, dobre sa tam majte, na nas spominajte 😀 😀 😀

angellinka
25. júl 2009

My ideme dnes s mangelom na veceru,mali sme vyrocie 🙂 Tak sa tesim ,ako sa dobre najem 😵
Pekny vikend

bashka
25. júl 2009

äú§ô§


ň&)&&&&-&&&

bashka
25. júl 2009

Barbi sa realizovala 🙂
Angel ja len dodam, ze gratulujem k vyrociu 😵

csikike
31. júl 2009

ahojte, tak sme boli pekne dole zahrabane na 3 ci 4 strane 😵
ale asi vsetky prazdninujete a clapkate sa pri vode

klaudia74
31. júl 2009

Ahojte, my sme boli s malým 3 dni u našich, dnes doobeda som absolvovala zubárku 😝 ,
a teraz tu mám roboty ako na kostole... tak dúfam, že sa potom niekedy stretneme na pešej alebo pri Váhu... 🙂

angellinka
31. júl 2009

Jeeezis csiki pozeram ze tebe to uz ide dolu vodou 😉 😨
Ako sa citis?
My sme u nasich v bazene,alebo dnes napr.v hoteli,zaroven sa tam aj najeme vzdy 😵
Norbi sa tam zahra a neuteka mi.Chodievame ja na Kaskady,pozerame vodne skutre na vode.Ale on ide hlava nehlava do vody.Bash nechapem ako moze byt tvoja mala len pri brehu 😝
U nas take nehrozi,utekaaaaa.....

bashka
31. júl 2009

angel, aj ona skusala, ale ja som ju nechala...kym sa neprekotila a nenapila dobre 😀 Odvtedy je opatrna 😉
Par krat ju zoberiem aj som mnou do hlbsej vyjasit sa, ale sama nejde...mudro mudro...
A my sme boli dnes 2 krat v Hoteli a nestretli sme vas 😕

csikike
1. aug 2009

ahojte, baby, ak by ste vedeli o dakej brigade pre MM tak mi dajte vediet, iba na august, od septembra by mal nastupit uz do roboty. Povodne je automechanik, ale ma prax aj s murovanim, sadrokartonom, vyrobou vstavanych skrin, a tak...
a ked pisete o vode, tak tomikovi nestaci raz sa napit, on robi furt blbosti a nepouci sa z toho... a to nielen s vodou.
Minule sme boli tiez na kaskadoch, bolo tam pekne, ale boli sme az po 19tej

angellinka
1. aug 2009

Csiki-Norbi pije vsetu vodu,a vsade.Lahne na zem a odpije si 😠 a presne jak hovoris,nepouci sa z toho.
Potom mam nervy ,ze volaco chyti z toho.A zasa ma zapalene to oko,uz mu zobrali vytery z neho tak sa uvidi,ci je to bakterialneho povodu alebo alergia.
Bash my sme boli cez obed v Hoteli asi do 14 hod 🙂

bashka
1. aug 2009

Jaaaaj, boli sme aj my dnes na tych kaskadoch, akurat, ze mi strasne vadia tie skutre...clovek si dojde oddychnut a tam 20 skutrov vrci, huci...no otrassss...ale voda super.
A este sme boli na farme na western country show chvilu
Celkom pohodovy den
Xixi, novinka, dufam, ze nezakriknem...cely tyzden babula pekne poobede zaspi okolo 13 a o pol 4 ju normalne musim budit...spachtoska malá, dobre som si aj ja oddychla aspon 😵 😵 😵 Tolko nespavala ani ked babatko bola. 😕
Norbimu nech sa vylieci ocko
Csiki, skusim sa popytat

angellinka
2. aug 2009

BAsh-nos super!!! Mozno malu zmori to teplo,ved to je otras 😝
Voda je dobra na kaskadoch?My sa nekupeme,vsade olej zo skutrov.Zatial nevadi,ani nerusi,Norbi sa v tom yvziva 😀 😀 😀
My sme dnes boli na Ciernej vode.Sme tam chodievali veeelmi vela a velmi dlho,a teraz po roku,no hruza!!!Hlava na hlave,odisli sme prec 😠

csikike
2. aug 2009

angel, to asi preto, lebo vsetky kupaliska boli prepchate, teda bracho sa chystali do vincaku a vraj tam uz ani ludi nepustali, ze plna kapacita, tak niektori tam stali este v rade, tak nakoniec boli v tej cierej vode aj oni... esteze sme nikam nesli, maly sa okupal doma v bazene a von isiel az o pol osmej, este sice nespi, ale uz ceca mlieko, tak snad coskoro zalomi, ja neznasam tieto tepla a hlavne od zajtra nebude tepla voda 😠

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
4. aug 2009

misa, a kedy to chcete? moj otec s tym robil, teda rolety a obklady

klaudia74
4. aug 2009

Ahojte, uvažujete niekto že by ste chodili s drobcami do tej hudobnej školy Yamaha? Teraz som pozerala ich stránku a napadlo ma, že o tom bola prezentácia v MC...

csikike
4. aug 2009

klaudi, ja asi nie, aj ked by obcas bolo dobre oddychnut si na 20 min. bez drobca, ale zas nenecham ho tam sama a Hanka bude asi koncertovat k tej hudbe, takze vobec nad tym nerozmyslam

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babynovas
5. aug 2009

ahoj maminky, chcem sa opýtať, či niektorá z vás nevie, či v našom okolí v niektorom obchode predavajú kočík peg perego switch alebo bebe confort loola. zvažujem kupu niektorého z nich, ale ešte ani jeden som nevidela ,, naživo" 🙂

bashka
6. aug 2009

babynovas, treba ist pokukat, vsak tu mame dokopy 3 obchody s kocikmi, ci 4? Neviem ake su to kociky, vcera som bola v dvoch obchodoch zhanat prsiplast, to je na nervy, vsade maju univerzalne ale ani jeden nepasuje na nas kocik, uz som vyskusala 6 UNIVERZALNYCH 😠

Misa vitaj doma, cinkni a mozeme

Klaudi, ja robim yamahu doma, vtedy ked ma Barbi chut, ona velmi nie je ten najspolupracujucejsi typ, ze teraz ideme robit toto od-teeeeee-raz 😀 Vsak vies, mame doma dost nastrojov, hrkaciek a bubnov, muziky, no kam by sme chodili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre