Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

angellinka
23. okt 2009

csiki-fuuuuha,az 2 krat? 🙂
Tak si to uzite,nech malinka poslucha.Moj maly mal pol roka,ked sme boli na urade a nevedel co so sebou 😀 😀

manika77
23. okt 2009

dobry vecer..noo bashka sala je sala a vzdy tam budem doma..v GA nikoho nepoznam vsetko take cudzie mi pripada ☹
csikike hej hej zajtra dufam ze marko bude posluchat lebo vies ako to je..a objednala som tam uz aj malemu tortu k rocku 😅 tak si uzite aj vy zajtra

klaudia74
26. okt 2009

Ahojte, idete dnes do MC?

csikike
26. okt 2009

klaudi, my asi nie, ale pojdeme na pesiu

bashka
26. okt 2009

klaudi, boli sme, teda chvilu dve, ale babula bola strasnaaaaaaaa...takze som ju poslala von s tatom a bola som sama...

klaudia74
27. okt 2009

Stretli sme ich na pešej, ako sa prechádzali.
Včera bolo veľmi dobré počasie, tak im bolo asi lepšie vonku, potom v zime budeme častejšie v MC.

csikike
27. okt 2009

mate pravdu, vcera bolo super vonku, a aj dnes to vyzera na pekne pocasicko, tak sa asi zase stretneme vonku 😵

bashka
27. okt 2009

my sme dnes boli prvy krat uplne bez kocara, 3 hodinky, presli sme cele mesto, no ale bola som prekvapena, som myslela, ze sa budeme viac nosit ako chodit, no uz posledne metre sme trosku nevladali, ale inak super. Sice mokri az po kolena, lebo vsak do kazdej mlaky treba stupit...

csikike
27. okt 2009

bash, to poznam, esteze maly chce iba tie jeho gumaky...
my sme tiez boli vonku bez kocika, mala v satke a maly peso, nemusim komentovat, ze k salamonu sme sli aj hodinu a dalsiu spat 😅

maminecka26
27. okt 2009

ahojte.....predavam plienky vsetkych rozmerov za vyhodne ceny...pamper a huggies....cistiace obrusky pampers a huggies a vatove tycinky....neskor sa to rozsiri aj o nieco ine... ak mate zaujem ohlaste sa.

angellinka
27. okt 2009

no dnes je naozaj super,u nas posun casu-2spanky 🙂 ale nevadi,o to viac si oddychnem,
Akurat zalomil,ale necham ho len hodinu a ideme zasa von,kym nie je tma

csiki-aj u nas boduju gumaky,tak moze ist do kazdej vody a nemam nervy ze je hned mokry.
malej sa paci v satke?

evitkamalicka
28. okt 2009

csiki Ludovi mozes gratulovat, ale mne nie, nedali mi to kvoli parkovaniu, test som urobila na plny pocet, tak v novembri idem znova uz len na jazdu, dali mi parkovat v protismere v plnej premavke ked mi chodili z oboch smerov auta tak som proste rychlo nezacuvala

maminecka26
28. okt 2009

evitkamalicka...ahoj....citala som , ze sa ti nepodarilo urobit si vodicak....nezufaj 🙂 ja som ho urobila na poslednykrat....prvykrat som nespravila testy...druhykrat cvicisko a tretikrat slo vsetko super 🙂

kisska
28. okt 2009

evit tak tomu sa hovori smola. Ja som parkovala na parkovisku, ale tak, ze policajt nevedel vystupit ani na 2x 😅 😅 , ale zhodnotil to tak, ze zeny aj tak nevedia parkovat a dal mi to 😎 a parkovat v protismere neparkujem ani dodnes a to odjazdim naozaj hocico 😒 Neboj, nabuduce to spravis s prstom v nose 😉

bash - konecne by som vam stihala 😉 My chodime bez kocika uz dlho... ale kvoli tomu, ze u nas sa ho neoplati vytahovat. Akurat dnes sme boli, ale to sme vencili 2 psy, tak sa maly tvaril, ze sa tam schovava 😀 a ja som sa brodila s terenakom po poli...

bashka
29. okt 2009

kisska, no jasne, s kocikom by si Ziharec presla cely niekolko krat doobeda a poobede zas...inac kedy uz dojdete do MC?

Evit, drzim palce nabuduce, ja ani neviem ako som urobila vodicak, cely kurz som urobila za 2 tyzdne s tym, ze jazdy 3 krat denne a asi tak nejak sa mi to podarilo...ale jazdit neviem 😀 Ale ani nechcem, takze ma to netrapi.

maminecka, ty si nejaka podnikava furt, ze mas na to cas...

manika77
29. okt 2009

evitka nezufaj aj ja som urobila na druhy krat vodicak 😝 a teraz vobec nejazdim 😒

evitkamalicka
29. okt 2009

ale ja chcem jazdit a velmi

skrutka11
31. okt 2009

ahojte dievcence.

EVITKA MALICKA dakujem moc za tento link, to som rada, ze som Vas nasla

skrutka11
31. okt 2009

Inac ja som tiez zo Sale, ale vela mamiciek nepoznám, tak by som sa k Vam rada pridala na kocikovanie ked mooozem 🙂 sama sa uz teraz trocha nudiiim. Mozem sa k Vám niekedy pridat? Co je MC? Materské centrum? Ake velke deticky tam mozu chodit?

evitkamalicka
31. okt 2009

skrutka ved my dve sme sa uz bavili, ze by sme mohli ist spolu kocikovat, tak daj vediet kedy chodis cez tyzden

manika77
31. okt 2009

skrutka ty si neni teraz nahodou Audyova?

skrutka11
1. nov 2009

caf manika ano aj nie 😀 , ja som teraz Audy 😀 😀 😀

skrutka11
1. nov 2009

manika pozname sa? tak to je super. Odkial? Akosi sa ma drzi tehu demensia xi xi

skrutka11
1. nov 2009

evitka, ozaj... aj som na teba zabudla aj ked musim povedat, ze som si spomenula na jednu Salanku z Vece 😉 a ze sa jej musim ozvat, co robi a kedy ideme teda kocikovat, ale meno som si nevedela hned priradit.

tak ja chodim vacsinou od 15:00 do 17:00, ale uz je tma vonku skoro, tak rozmyslam, ze zacnem chodit doobeda. Hladam si este akysi rezim, drobec je este maly, tak sa to da 😉 kedy to vyhovuje tebe?

Manika, nechces sa pridat?

skrutka11
1. nov 2009

jednu otazocku mam, ako obliekate deticky na zimu? Teda asi sme tu najmladsi, ale predsa, mozno si este budete pamatat. Doky hovoril, ze v podstate teraz v zime sa dieta neda nejako prehriat...a maly mal potnicky 😖 tak ja teda neviim.

tak ho obliekam ako uznam a zatial to bolo v pohode. Naposledy sme mali body na telicko, nato kosielka a polovicne dupiny, nato hrube nohavice + vetrovka a bolo mu fajn, tak dufam, ze to nie je maloooo... ked som ho vybalovala, tak bol teplucky jedna basen. No a samozrejme celeho ho supnem vzdy do fusaku.

co vy nato?

evitkamalicka
1. nov 2009

skrtuka mne je to v podstate jedno, ale tak okolo tej 14tej ked sa maly vyspi by sa dalo, lebo on mi v kociku nevie spat

evitkamalicka
1. nov 2009

a podla mna to obliekanie staci ked ho este davas do fusaku

evitkamalicka
1. nov 2009

a doobeda by sa tiez dalo o tej 9:30-10:00

manika77
1. nov 2009

skrutka tvoj muz chodil s bratom do triedy..jeho som spoznala na fotkach 😝
a stretnut sa mozeme hocikedy teraz som zase tyzden v sali u nasich taakze pohodka 😎
skrutka myslim ze to je akurat ak ho davas do fusaku...moj maly je starsi ..ma desat mesiacov a ja ked mu dam kombizenu tak ho nedam do fusaku mam taku deku zipsovaciu..a ked nedam overal tak ho supnem do fusaku 😉

angellinka
1. nov 2009

Bash,zajtra otvoris MC?Dosli by sme.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre