Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

vilki
12. okt 2007

caute baby, my sa budeme stahovat priamo do sale, na novomeskeho... 🙂

sylvasik
12. okt 2007

ahojte tehulky ja mam porod uz za sebou a kedze som rodila strasne strasne dlho tak ma predbehlo vela mamiciek ktorych porody som si aspon vypocula ale niektore aj pozrela pri jednom bol aj spominany pan doktor ktory prisiel maminu rychlo odrodil a odiesiel,aj ked ja osobne dobre spomienky nemam lebo mi neveril ze mi odtiekla plodova voda,boli tam aj prvorodicky ktore porodili za chvilu a bez dlheho trapenia a niektorym babenkam ako mojmu sa na svet este nechce tak nas potrapia.

vilki
12. okt 2007

buci aj ja som chodila na poradne k dr. vaskovi, aj mi bol pri porode ale pri sekcii takze neviem povedat aky je pri normalnom porode ale myslim ze on je super, na svoje pacientky dava pozor...ked som porodila, kazdy den za mnou prisiel sa spytat ako sa mam...

csikike
13. okt 2007

krasne ranko baby, konecne tu nie sme len 2, vsak zabi 😀

zab_ka
autor
13. okt 2007

spravne, tesim sa 😵

csikike
13. okt 2007

zabi, takze aj ty mas zajacie umysly zo skoly?

vilki
13. okt 2007

caute baby, tam kde sa budeme stahovat {na novomeskeho} sa nieco stavia...neviete co tam bude?

zab_ka
autor
13. okt 2007

ahoj vilki, hej stavia sa, ako som sa ja docitala na jednej strane cesty bude obchodne minicentrum a na druhej by mali byt aj byty (kancelarie?) tym som si nie ista, ale stavia to jeden pan z ciernej vody, co tam ma aj drevonu predajnu
inak novomeskeho mate fajn lokalitu (aspon ja si myslim), v podstate je to uzavrete sidlisko, do centra chvilka ...

csikike niee ja nie, aspon kym ma sef nenastve 🙂 (ale v piatok ma nacapal hrat sa v kancli na pc hru 😀 , tak mozno najprv ja dostanem 😕 )

sylvasik
13. okt 2007

csikike ja som zistila ze chodime rovnakemu panovi doktorovi,si spokojna?

csikike
13. okt 2007

zabi a pre koho si pozerala tu ponuku SPP?
saylvasik, ja neviem, mam zmiesane pocity, ak si citala predosle tak vies preco, ale v poslednej dobe, bol uplne iny, tak neviem. Ale iste je, ze zatial nemenim.

csikike
15. okt 2007

zabi, no a co ked ta nacapal, ved obcas sa treba odreagovat, no nie? 😉

zab_ka
autor
15. okt 2007

jeeej niekto nevie spavat 😀

dobre rano, csikike ved hej, len to bolo dost blbe,a le ani slovo nepovedal (zatial) 😎

co sa tyka SPP podporia studentov do vysky 150 litrov ak chcu ist von, coz mna zase zacalo tahat holandsko (a neskutocne ☹ , fnuk o chvilu je to rok)tak rozmyslam ako to prefinancovat a toto nie je zla cesta ... uz len vyhrat 😀
ako sa mate? drobcek co stvara?

csikike
15. okt 2007

zabi, ani nevrav....
a nebolo by ti tazke nechat tu manzela aj s drobcom?
nas ako zvycajne po veceroch robi ventilator, takze parada, ale ked som nevedela spat, tak on bol poslusny a spinkal, asi aby nabral sil a mohol sa znova vrtiet 😀

zab_ka
autor
15. okt 2007

zlatunky, uz teraz vam robi radost, co este ked bude na svete 😀
ja viem, ze je tazke nechat tu muza, ale rada by som sla samozrejme uz so skusenostou a viem, ze kazdy druhy vikend by sme mohli byt spolu

csikike
15. okt 2007

tak to nie je az take zle, som myslela, ze by si sla na dlhsie v kuse...
boze, som utahana ako kon, este mi zostavaju 2 okna, ale musim si oddychnut bo skapem, som nemotorna ako hroch 😀

zab_ka
autor
16. okt 2007

ty vazne umyvas okna? no snad uz mas dnes vsetky vylesene a budes oddychovat (prehovarat drobcovi do srdiecka)

csikike
16. okt 2007

ahojte, zabi, no okna su uz umyte chvala bohu, ale pre zmenu som zase celu noc nespala, dnes uz len znova povysavam a pozmyvam a chystam sa poumyvat vsetky dvere, ale neviem ci sa mi bude chciet, vcera som asi prechladla pri tom umyvani, tak si idem dat cajik a vecer drahy spravi varene vinko 😝 😀

zab_ka
autor
16. okt 2007

mamca, setri sa! inak to varene by som si aj ja dala 😝 , som mu hovorila v nedelu ako sme upratovali zasoby v kuchyni, len ja som teraz sama, tak sa nebudem opijat s jess 😀

csikike
16. okt 2007

preco si teraz sama? manzel uz nastupil do novej prace?
by ste tvorili s jess super dvojku na chlipkanie 😀

zab_ka
autor
16. okt 2007

😀 ta jeduje aj bez posilenia, uz neviem, co s nou ☹
drahy hned nastupil do tatier na nejaku party 😀 sa ma

sylvasik
16. okt 2007

Csikike ja si nemyslim ze by bol zly ale ked som bola tehotna tak niektore mamicky ktore chodili inam vedeli aj take ze kolko vazi babenko alebo kolko meria podla mna si stale povie len co je povinne a s tym aj skonci,moja kamaratka je tiez teraz tehotna je na rizikovom a tiez sa jej zda niekedy cudny,ale ked v Sa asi moc na vyber nie je.

csikike
17. okt 2007

ved prave, mna naposledy dozral tymi prietokmi, vraj sa to nerobi, lebo nemocnici to preplacaju poistovna az ked si hospitalizovana na viac ako 3 dni....
co je tiez dobra blbost, lebo ostatne kocky na prietoky chodia. Ja sa ho pytam kolko ma babo, tak mi to povie... 😅
zabi, takze hned zacal novu robotu zurkou? na kolko isiel?

zab_ka
autor
17. okt 2007

bre rano,

dnes sa mi vrati 😵 a v pondelok uz ide do olomouca ☹
inak mam neoficialne info, ze v stredu nam pridu robit okna, lenza ja budem sama a v tom nasom bytiku neviem kam s vecami ... ako to bolo u vas kolko priestoru potrebovali? bo neviem, ci staci zakryt veci.

sylvasik, hlavne, ze deticky su v poriadku 😉

csikike
17. okt 2007

zabi, nam okna robili ako 1. my sme zatial rozoberali jadro, takze bordel ako v tanku, ale nikoho to nekakalo, bo sme tam nebyvali, takze mali miesta az az

zab_ka
autor
17. okt 2007

jaaj tak to hej 😒 navyse neviem co s jessie vtedy ☹ nemam ju ani kam zavriet chuda

csikike
17. okt 2007

hm...tak to je horsie, ale snad ju neprislapia, ale nie, ved k cudzim je trocha bojazliva, ci sa skor bojis aby ich nedokusala? 😅

zab_ka
autor
17. okt 2007

aaale kdeze vcera opat prisla misa a drobec vrnel 😠 😀
ako sa mas?

csikike
17. okt 2007

to vazne? zeby nakoniec z nej bol naozaj pitbul? 😲 😀
mam sa fajne, dnes som spala az 4 hodiny, takze som strasne rada, konecne 😵
a ty ako?

zab_ka
autor
17. okt 2007

no to mozno tomasko dava najavo, ze prilis nim hrkas cez den 😀 ze mas viac oddychovat aby aj on v noci posluchal ...
ja sa mam fajn, len neznasam rana, tazko sa mi zobudza 😔
kedy ides doktorovi?

csikike
17. okt 2007

tomasko je kludny, nie kvoli nemu neviem spat, proste si neviem najst polohu, ktora by mi vyhovovala
k dokimu idem buduci stvrtok, som zvedava co bude 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre