Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
19. okt 2007

hm... neboj, ty si sikula tu skusku zvladnes lavou zadnou 😉
ja som skor za pondelok rano 😉
skusala si aj v ageme?

zab_ka
autor
19. okt 2007

al eved hej vrtam sa v tom uz dva dni, aj som vybrala ale stale ho niekto inspiruje niecm novym a hladma znovu ☹
inak mrkni do albumu, mam tam foto zo svadby 😉

kaprik
19. okt 2007

Ahojte!

Už dávno som tu nebola, ale som rada že sa máte obe dobre, podľa toho čo som sa dočítala. Nie že by som si to celé pozrela, len tak narýchlo. Možem sa na chvíľu pridať, vôbec sa mi nechce pracovať.

zab_ka
autor
19. okt 2007

ahoj, si este tu? som rada, ze si prisla mrknut 😉

csikike
19. okt 2007

zabi, no pekne, takto sa ucis?
vitaj kaprik? ako sa dari?

zab_ka
autor
19. okt 2007

no mi hovor ☹ dnes mu sef odpisal, ze firemnemu it sa to nepaci a ma si najst nieco ine a poslal tipy, co uz prevysuju financny limit 😠 takze mozem zacat znovu
aaale inak, je tu vikend!!! 🙂 uz nech je pondelok rano ako si spominala 😎 tak pekne si to uzite a hlavne sa riadne napapkajte 😝

csikike
19. okt 2007

ro akoze, firemny IT mu schvaluje notas a este aj urcuje za kolko si to ma kupit z vlastnych penazi? tak to je teda gol. Inac ako sa mu tam paci? zostal dialkovo alebo uplne nechal skolu?

csikike
21. okt 2007

no ahojte, zabi, tak uz tu mas vytuszenu nedelu vecer. Ako bolo u svokrovcov?

zab_ka
autor
22. okt 2007

ahoj, konecne pondelok rano 😀 len pracuju nervy pred skuskou ☹
aaaale dalo sa vydrzat raz za cas 😒

co vy ako ste si uzili?

csikike
22. okt 2007

ahojcek, budem drzat palce na skusku, aj my sme prezili, nastastie som toho moc nerobila a o 19tej sme museli padat, lebo k drahemu mal prist 1 chalan kvoli skole, takze to uuuuuuplne stacilo 😵
na oslave bolo v pohode, medzitym sa nasim dokazilo auto, tak ho stihli este v piatok rozrobrat a dnes otec kupi suciastky a idu ho davat dokkpy 😅

zab_ka
autor
22. okt 2007

takze rusno 😉 a co drahy a skola? v pohode?

csikike
22. okt 2007

hej, v pohode, zatial, akurat dnes sa chysta si do NR dohodnut sa s ekonomikarkou kedy moze prist na skusku

zab_ka
autor
22. okt 2007

uz na skusku? to ma rychle, ale zase aspon ci to moze rozlozit na cely semester ... ja sa tej dnesnej dost bojim, ani som si nemyslela,a le zaludok ma riadne stiahnuty a to mam skusku az po piatej 😖

csikike
22. okt 2007

tak neskoro? ved to uz mas vsetko vyficane z hlavy 😠
to ma opakovany predmet, tak preto tak skoro 😅

zab_ka
autor
22. okt 2007

no skusku z tohto som uz mala asi 2x ale stale to veeelmi rada zabudnem, lebo pre mna su to bludy a nezname veci a som rada, ze je to tak neskoro, bo mam este cas sprtat 😀 zatial neviem v podstate ceknut o nicom 😔

csikike
22. okt 2007

to urcite nie je tak, ty si sikula, tak verim, ze vsetkych prevalcujes 😉

zab_ka
autor
22. okt 2007

oznamujem, skusku mam 😵 sice som ledva klipkala ockami ako som uz bola unavena ale za 15 min sme to vybavili 😀 mam rada take povrchne skusky, omacky a ziadne definicie 😉 a boli sme len dvaja, dve holky to vzdali 😒

csikike
22. okt 2007

zabi, mooooooooooooooooooooc gratulujem, som vedela, ze to zmaknes bez problemov 😉

zab_ka
autor
23. okt 2007

daaaakujem, takze najkreditovejsiu skusku mam za sebou a dnes sup na spisovanie minimovky 😀 ale som dst spokojna 😉

co ty ako? inak pisal kaprik, ze ak sa nic nestane mohla by aj ona v piatok 😉

csikike
23. okt 2007

pockaj, ktory piatok?

zab_ka
autor
24. okt 2007

ahoj, no predbezne piatok 9.11 ak bude vhodna konstalacia hviezd (ty by si mala v pondelok nastupit do nemocnice ak drobcek nepohne zadockom 😔 )
ci nie? a ako sa citis a tomasko?

csikike
24. okt 2007

zabi, som v pohode, ale tu v SA su na socialnej poistovni take hlupe brzdy, ze keby boli len o kusok blbsie, tak sa same neoblecu. Uvidime ako bude zajtra drobcek, tak podla toho, inac sa mi strasne toci hlava a je mi na odpadnutie, asi mam zase nizky tlak

zab_ka
autor
24. okt 2007

chuda moje, sup na gaucik alebo do postielky a oddychuj 😉 si sama doma tak aby sa ti nahodou nieco nestalo

som zvedava, co zajtra povie lekar, dufam, ze len dobre spravy

csikike
24. okt 2007

to dufam aj ja, nie som sama, drahy je po nocnej, tak drichme tiez

zab_ka
autor
24. okt 2007

tak to mas este lepsie, mas spolocnost 😉
ja si musim vystacit s jessie 🙂

csikike
25. okt 2007

ahoj zabi, takze kludne mozeme stretkovat, vyzera to tak, ze nebudem mat cisarsky, bo drobcek sa umudril a je netopierik 😵 a je to 100% chlap

zab_ka
autor
25. okt 2007

ahoj, uz si bola? ja ze az poobede? supis, velmi sa s tebou tesim 😉 suuuuuper, mozes kupovat modre oblecko 🙂

csikike
25. okt 2007

no, uz mu nic kupovat nebudem, ma toho podla mna dost, este 1 deku chcem do autosedacky, ale asi kupim len taku obyc. ved nemusi mat tu extra, zial financie nepustia.
a ty ako, kedy ti vrati drahy?

zab_ka
autor
25. okt 2007

s drahym budem az v nedelu zajtra odchadzame z katedry na chatu ☹ ale ved uz len par dni 😀
a v pondelok pridu konecne na okna, tak sa tesim, ze uz nebude fucat 😵

csikike
25. okt 2007

super, aj nam uz boli opravit tie okna, tak sna d uz nebudeme musiet handrickovat ked bude prsat, veeeeeeeeeeeeelmi dufam. Samozrejme, ze nam zapackali okna, takze som ich mohla znova utierat, este mi chlapik aj pochodil po celom byt v blatovych topankach, vobec sa anunuval vyzut sa, tak som mala co robit aby som vsetko dala do poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre