Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
14. okt 2008

ahoj evit, tak ako sa citis ako cerstva mamula?

evitkamalicka
14. okt 2008

csiki citim sa super 😀...rana sa mi krasne zahojila, uz ju takmer nevidiet ...a vy sa mate ako?

csikike
14. okt 2008

evit, minule som stretla tvoju svokru, akurat sa k vam chystala 😅 , viem si predstavit aka to musela byt radost...
inac my sa mame vselijak, ale o par mesiacov to zistis aj ty 😀

evitkamalicka
14. okt 2008

csiki este tu neboli odkedy sme doma...a uz zacinate chodit?

evitkamalicka
14. okt 2008

teraz tu mam cely tyzden maminu

csikike
14. okt 2008

evit, no on uz chodi za ruky asi mesiac, zatial sa sam boji a ani s 1 rukou neprejde, proste natahuje aj druhu aby som mu chytila...
tak uz viem preco nesla 😉

csikike
15. okt 2008

kocky, dnes som vonku na ceste do mesta a pri pobyte na pesej a cestou domov napocitala 35 kocikov 😵 a nikoho som nepoznala 😲

klaudia74
15. okt 2008

Csiki my sme tam boli včera celé poobedie, nevidela som vás... Malý má trošku soplíky, tak sme sa opalovali. 🙂

csikike
15. okt 2008

klaudi, vcera sme boli len okolo baraku a potom kupit topanky a chystat chlebiky, bo sme mali navstevu 😉 , ale doobeda som bola v meste, ale tiez len letmo, bola som zobrat dake papiere uctovnikovi a musela som sa trepat 2 posch. s kocikom, mam taku modrinu na ruke... 🤐

klaudia74
15. okt 2008

Csiki, a nechceš nosič? Mám ich doma, môžeš sa prísť pozrieť... 🙂

csikike
16. okt 2008

klaudi, aj som nad nim rozmyslala ale myslim, ze uz je neskoro, ved vies aky je tomik neposedny, minule sme mali navstevu a robil to co zvycajne a ked odchadzali tak mi hovoria, ze uz mi veria, ze mam co robit, lebo tomik ani na 1 sek neozostal na 1 mieste 😅 , zostal, ked sedel na serbliku 😀

evitkamalicka
16. okt 2008

dobre ranko...tak sme sa akurat napapali a uz spokojne spinkame

csikike
16. okt 2008

evit, tisko zavidim.... moj uz je len na 1 zastavku v boxoch cez den 🤐

evitkamalicka
20. okt 2008

sup hore 😀

csikike
23. okt 2008

kocky, uz sme na 3 strane, co sa deje, vsetky mate kooooooooopu roboty? Moj maly ma spole ale riadne, takze sa snazim vyhybat kocikom okolo, sice mozno to je zo zubkou, ale ktovie... nejdem to riskovat 😉

klaudia74
23. okt 2008

My sme dnes doobeda prechádzali cez pešiu, ale nikoho som nevidela - je pravda, že som sa až tak ani nepozerala, lebo sme sa ponáhľali.
A od utorka mi malého nosí jedna kočka 3x na dve hodiny kočíkavať, aby som mala kedy pracovať. Takže ak ich stretnete, aby ste si nemysleli, že som ho predala. 😀
Ale zajtra budeme vonku, tak by sme sa mohli aj stretnúť. 🙂

csikike
23. okt 2008

Klaudi, take kludne dieta... predaj by mi v tvojom pripade ani nenapadol 😀

bashka
27. okt 2008

Tak cavte...Babula uz zase spi vyse 2 hodky, no ved chudatko musi dospat noc...nevadi, ze mama zase spala "az" 3 hodiny 😝 Vcera som sa ju snazila drzat hore az do 21.30, ze vsak aspon bude unavenejsia a pospi dlhsie...ale nic take sa nedialo, od 3 rano vymyslala, rehnila sa v posteli a ked sme sa ju snazili ignorovat tak spustila sirenu ze ach jaj. A ani u nas v posteli to nebolo lepsie...no potom okolo 6 este aspala na hodku 🙂 dufam, ze ju to uz coskoro prejde

Mam v albume fotosku, tak kuki...no neni jak cukrik? 🙂 🙂 🙂

csikike
27. okt 2008

bash, mala je uzasna 😵

bashka
27. okt 2008

csiki dik, donesiem ti dnes tu kasu? Budes poobede vonku? my ideme o 2hej...len ci ju mam brat

evitkamalicka
27. okt 2008

ahojte...konecne tu niekto je

bash mala je zlata

csikike
27. okt 2008

Evit, ved Adamko ma skoro mesiac 😕 , to ale leti 😲

bashka
27. okt 2008

evit, dik...aj Adamik 😉 Kedy dojdes kocikovat do Sale?

evitkamalicka
28. okt 2008

csiki veru leti to strasne rychlo

bash no uz sa pomaly chystam aj do Sale kocikovat, v sobotu sa chystame do mesta, tak to tam isto budem

klaudia74
28. okt 2008

Csiki, ryžové chrumky majú úspech aj u nás. 🙂

bashka
28. okt 2008

Hm hm hmmmm, v sobotu vacsinou poslem tata a malou na 3 hodky a upratujem...ale cez tyzden to sme vonku furt...teda cele poobedie. To je divne slovo, ze poobedie, existuje vobec? 😀

Klaudia, aj nam csiki dala na ochutnanie, no mala si vidiet tie ksichty 😀

csikike
29. okt 2008

😀 no jo, barbie je riadne cislo 😀 , ale mali sme o zabavu postarane 😀
ja som vcera bola 1x na 5 hodin bez maleho a dnes budem cely den prec, uz kojim iba rano a vecer takze ak stretnete manzela vonku s malym necudujte sa 😅

bashka
29. okt 2008

Tak mangel si prisiel domov oddychnut od roboty a ty ho uz aj zapriahnes a ides sa tulat... 😀 No pekne...

evitkamalicka
29. okt 2008

dobre ranko...my sme sa prave napapali a uz spinkame, tak mamina moze pustit pracku 😅

klaudia74
29. okt 2008

Bashka boli ste včera cvičiť? Ja som nemala šancu, manžel prišiel domov neskoro, unavený ako pes...
Ale snáď od začiatku roka sa mi podarí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre