Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
29. sep 2006

naozaj z osobnej skusenosti viem, ze vypnut na chvilu velmi pomoze 😉

csikike
29. sep 2006

zabka, slintam nad tou postielkou a krasnymi parketami 😉 a aj kuchyna je krasna, ale tu uz som chvalila vcera 😉

zab_ka
autor
29. sep 2006

no a vidis detailne tu postel, ze nie je na zemi?

kaprik
29. sep 2006

Zabka, mate ten byt krasny. Naozaj, je to super! 🙂
Ja zatial mozem o takom len snivat.

csikike
29. sep 2006

hej, vidim, ale aj tak sa mi strasne paci...
a ked som zbadala tu violu, myslela som, ze si dala teho test, bo v snazilkach ho dost spominaju a uz som nahodila uskrn, ze sa mi podarilo bosorovanie a az neskor som si vsimla, ze to je matrac 😀 😀

zab_ka
autor
29. sep 2006

😀 tak to nieeee, to len aby si videla aky mame my

kaprik dakujem, som rada, ze uz mozme normalne existovat a je ako taky poriadok doma

a aj vy budete mat krasne byvanie, sice csikike asi skor, ale aj na teba kaprik to caka 😉

kaprik
29. sep 2006

My si najprv musime 100% rozhodnut, ze co chceme. Ked budem mat po skole, tak mozu prist diskusie a uvidime. Je tu viac moznosti, ale vsetko ukaze cas.

csikike
29. sep 2006

uplne vazne, ja som uz aj tie // videla 😀 , asi mi uz fakt sije 😀

zab_ka
autor
29. sep 2006

😀 to ti fakt sije,a lebo potlacas nejaku osobnu tuzbu 😵

kaprik pekne studuj a potom mozes vymyslat a vymyslat, co je pre vas najlepsie! 🙂

kaprik
29. sep 2006

Ci mi veris ci nie, uz mi to studium lezie na nervy. Ja som sa radu ucievala a s elanom, ale posledny rok sa uz k tomu staviam odporom a to nie je dobre.

zab_ka
autor
29. sep 2006

kaprik, ano viem, o com to je, ale prekonas to, nebojkaj

ja sa naopak velmi tesim v pondelok do skoly, uz mi to chyba a hlavne spolocnost mi chyba

kaprik
29. sep 2006

No partia mi tiez chyba ale skola nie!

csikike
29. sep 2006

kaprik, tuto fazu osobne dost dobre poznam a preto ti radim aspon na ten 1 den odpocinok...uvidis, ze ti to pomoze 😉
zabka, no len aby...ved do vianoc tu budes pobehovat s takym tstikom (alebo to chces poslat manzelov z NL?

zab_ka
autor
29. sep 2006

csikike nepochopila som 😨
kaprik a uz sa aj uckas?

csikike
29. sep 2006

no, ze ked pojdes na tu staz a tam zistis, ze si tehu, tak posles foto testu manzelovi alebo pockas a das mu testik ako vianocny darcek?

zab_ka
autor
29. sep 2006

😀 bosorka jedna! ja taketo problemy este nemam a ani sa nechystam kupovat testik, ked tak najskor zistim, ze nieco neprislo a ze rastie brucho 🙂

csikike
29. sep 2006

no to uz aby si si ho kupila, bo vianoce sa blizia 😀

zab_ka
autor
29. sep 2006

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kaprik a statnice mas kedy?

zuz11
29. sep 2006

ahojte, ja to mam za par a stratim trvaly pobyt v SA 🤐

zab_ka
autor
29. sep 2006

ahoj a preco?

zuz11
29. sep 2006

zabka,kupujeme konecne svoj bytik a kupujeme ho v bA 🤐 takze budem docasne blavackou pristahovanou a dufam ze iba prechodnou 😀 teda ze iba prechadzam 😅

csikike
29. sep 2006

super, zuz, gratulujem blavacka 😉

zab_ka
autor
29. sep 2006

jaaaaj tak to je ten lepsi pripad, to ja salankou uz nie som tiez 😕 , ale som rada
a nechcete teda ostat v blave?

zuz11
29. sep 2006

ja s toho az tak nie som nadcena ze budem BA 🤐 esteze sa mam vzdy a ku komu v SA vratit 😀

csikike
29. sep 2006

zabka a ty kde budes kocikovat? V BA?

zab_ka
autor
29. sep 2006

to poznam, ja som sa velmi tesila domov a teraz som spokojna, ze som tu a o chvilu pojdem pozriet do mesta 😉

zuz11
29. sep 2006

zabka, no chceme stavat domcek ale samo nie v BA a ani nie v SA 🤐

zab_ka
autor
29. sep 2006

aha, takze budete stavat domcek a toto mate prechodne, este spinkam 😒
csikike, ved ked pridem do sale, kocikujes ty! 😉

csikike este sa chcem spytat tie velke lalie kolko asi stoja? chcela by som taku veliku kyticku z nich a neviem, ze kolko by to milacika asi stalo (ci chcem radsej 25 ruzi) ... velmi sa mi zapacili tie lalie a hlavne tak dlho su krasne

zuz11
29. sep 2006

tak niekedy na jar prideme do sali a vy s velkymi bruchami si budete moct pokocikovat Drobca, ok? 😀

csikike
29. sep 2006

zabka, jasne, ja pokocikujem....uz sa tesim, a tie lalie stoja 1 od 65-85sk (to boli tie kralovske), obycajne su od 55-65

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre