Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
8. jan 2007

takze aj ty si prestupila, dufam, ze nie do unionu...vraj im to cele akosi prerastlo cez hlavu...ja som uz odovzdala, nastastie

zuz11
8. jan 2007

fakt si sla do unionu? 🤐 no nechapem vas baby..... 🤐

zab_ka
autor
8. jan 2007

no ano sla som, a jednak som rada (vseobecna je neschopna, tolko problemov, co s nou mala posledny polrok) a jednak nerada, kedze su take problemy ake su

csikike
8. jan 2007

ja som asi svetla vynimka, ktora s unionom este nemala ziadne problemy...sice som bola iba na gynde 😀

zab_ka
autor
8. jan 2007

ty si u nich tiez? 😨

csikike
8. jan 2007

hej, ved z akej hluposti by som mohla chybat 😀

zab_ka
autor
8. jan 2007

nevies si predstavit ako si ma potesila, ze nie som v tom sama 😀
inak pofotila som nabytok, len mam teraz dilemu, kam s fotkami 😒

csikike
8. jan 2007

ved sem, nie? 😀

zab_ka
autor
8. jan 2007

no podla najnovsich prikazani ani na chvilu 😖 , najprv zistim, ci su pouzitelne ... momentik

csikike
8. jan 2007

coze? A to uz preco?

zab_ka
autor
8. jan 2007

no kym si tu idem to nahodit, tak chvilu neodchadzaj 🙂

evatu
8. jan 2007

tak ja som tu na chvilku..ake su vyhody v unione??? Ja som vo vseobecnej,zatial som s nimi nemala ziadne problemy...

zab_ka
autor
8. jan 2007

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... hodila som to tam, nech s ato neuzobrazuje hned vsetkym na ociach

csikike
8. jan 2007

ja som prestupila iba koli sestranici, ona im zhanala klientov a tak som jej dala zarobit 😀

evatu
8. jan 2007

csikike aj to je dovod 🙂

csikike
8. jan 2007

zabi, krasne, a tie kachlicky sa len tak ligocu 😉 , aj menovka je super, uz mame aj my 😀

evatu
8. jan 2007

zabka,kukla som fotecky,dufam,ze nevadi 🙂 pekna chodba a kupelka 🙂

emkaa
8. jan 2007

ja som nestihla fotky ☹

zab_ka
autor
8. jan 2007

jasne ze nevadi 😉 dakujem, som spokojna, uz len ten gauc pockame a sme novy a zhodli sme sa, ze do chodby dame spravit velku vstavanu a nebudeme kupovat nijaku malu, nateraz si vystacime s tou starou a ked budu prasulky bude vstavana
ale drahemu som nadskrtla, ze si ju mozme spravit aj sami podla vzoru tothovcov 😎

csikike
8. jan 2007

jeeeeeeeeeeeezis, chuda tvoj manzel, to ale ma vzor 😀

zab_ka
autor
8. jan 2007

ahoj emi, skoda, ked chces poslem ti na mail, nechcem drazdit strazcu stranky 😀

csikike a to uz preco, vy mate vlastnorucne robenu, nie?

csikike
8. jan 2007

zabi, este nemame...ved prave, ze kym sa spravi...a v takejto zime, brrrrr, vobec sa nam nechce...a nato treba dielnu a vela nastrojov (co asi v BA nemate pri sebe) a ako do potom donesies z SA alebo BN?

zab_ka
autor
8. jan 2007

no v sali by sa moji chlapi mohli realizovat na dvore, aj ram na dvere vyrabali, ak sa nemylim ... a vyjde to lacnejsie?

zab_ka
autor
8. jan 2007

emkaa mas postu na pokeci 😉

csikike
8. jan 2007

ak maju vsetko naradie tak ano...lenze ak pocitas len naklady na 1 vstavanu skrinu...
potrebujes dosky (tie sa daju kupit v GA najblizsie...tam su najdlhsie do 17 a to len v stredu, musis si vybavit odvoz, lebo tie dosky maju rozmery 1,85 x 2,75 m a to do auta ani bezne do privesu nenalozis, nevies presne kolko dosiek budes potrebovat, kolko pasky hranovaciej, predavaju okrajovelisty 3 m, aj ked potrebujes menej, potrebujes hodne velky priestor na rezanie dosiek, na rezanie pilku s vidiovymi zubkami, co najhustejsimi...co bezne nie je vybavenie kutilov) atd, ale ked to vyuzijes aj neskor, tak sa ti do toho oplati investovat, nehovoriac o hornej freze a vsetkom naradi.

zab_ka
autor
8. jan 2007

😀 vies krasne cloveka odradit 😉 dakujem, tak si aspon vyberiem z obrazku aka sa mi bude pacit 😝

csikike
8. jan 2007

nechcela som ta odradit, je to len, ze ak to robis len na 1x tak sa ti to neoplati, ak by dalej vyrabal nieco tak ano, potom su tie naklady nepredstavitelne mensie, takze ak sa tvojmu manzelovi do toho nechce, tak to mozno preto, co som ti vymenovala.
Ja som si teraz u znamych vyhliadla stolik a snad ho niedeky spravime. U nas to zacalo tym, ze drahy chcel robit nabytok, uz vtedy snival o tom, ze raz nam spravi kuchynu, takze sme vedeli, ze vsetko sa este vyuzije

zab_ka
autor
8. jan 2007

nech si otvori malu dielnicku 😵
oki ja padam na postu poslat preukazy, kedze do tej fronty s ami nechcelo

zajtra mam skolenie, tak tu nebudem, ale snad sa opat stretneme v stredu vsetky, bolo to super 😉

csikike
8. jan 2007

no jo, tak sa maj krasne a pekne sa skol 😉

zab_ka
autor
9. jan 2007

ahojte, tak ja som vyskolena a poviem vam to bola sranda 😀 , co clovek vsetko zisti 😀 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre