Snažilky, tehuľky, maminky z Nitry a okolia

kararinkabrnka
14. júl 2011

Ahojte babulky 🙂 Sú tu snažilky, tehulky a maminky z Nitry a okolia???Hlaaaaste saaaaaaa :D

inka25
19. sep 2011

ahojte ja som z nitry, tiež sa snažíme, pred dvomi rokmi som prvé potratila, tak teraz sa snažíme ale už rok to nejde, už ma to niekedy nebaví, ........................
držte sa všetky :D

simonka18
20. sep 2011

halooooo baby, kde ste všetky??? sa mi nechce veriť, že nás je tak málo 😖

baby213
20. sep 2011

Ahojte kocky! ja sa tiez pridavam 🙂 len teraz som objavila tuto temu, normalne chodim do oktobroviek a nitrianskej porodnice ale som rada ze ste zalozili aj taketo nieco univerzalne. Dnes ideme na kontrolu a uvidime kedy sa zachce malickemu na svet 😀 dufam ze skoro 🙂

naty1987
20. sep 2011

@baby213 ahojky ja mam z vinodolu priatela 😀

baby213
20. sep 2011

@naty1987 Hej? my tu inak nikoho nepozname, okrem najblizsich susedov, lebo sme obaja aj s mm z Klokociny ale tu sme kupili domcek a pomalicky prerabame 🙂 mozno ho vsak z videnia poznam..

edmi
20. sep 2011

ahojte som z okolia Nitry, v septembri minuleho roka som potratila a od februara dohto roka sa snazime a stale nic,som z toho smutna neviem preco sa nedari ale uz doktor poslal manzela na spermiogram tak uvidime a potom idem narad ja

naty1987
20. sep 2011

@baby213 ahaa tak to nas nebudes poznat lebo on bol vyse 6 rokov prec ale tak zas je super byvat na dedina a vo vlastnom 🙂
@edmi drzim palceky aby sa zadarilo co najskor ked sa na to ale moc mysli nejde to viem ze je to blba veta ale u ma to platino na 1000%

didiana333
20. sep 2011

Ahojte kočky...aj ja som od NR...asi som tu medzi vami starááá koza,no ale ved nevadí 😉 môžem sa pridať?

naty1987
20. sep 2011

@didiana333 jasnee ze mozes 🙂

didiana333
20. sep 2011

@naty1987 ďakujem... 😵 Inak,som z Mojmíroviec....Ty si odkial?

naty1987
20. sep 2011

@didiana333 priamo z nitri z klokociny

didiana333
20. sep 2011

@naty1987 každý den tadial chodievam aj do roboty,aj z roboty..... 😎

ninka23
20. sep 2011

@inka25 Držím palce nech sa to podarí 😉
My sme sa snažili 3 roky. Keď som v marci tohto roku manželovi s plačom povedala, že to vzdávam, tvrdil, že si je istý, že to vyšlo, že tie testy neukazujú tehu. ... A mal pravdu - 2 testy boli negat a až 3. po 12 dňoch ukázal tehu. A na Vianoce nás bude o 1 viac 🙂

edmi
21. sep 2011

@naty1987 Kolko ste sa snazili vy? Ja uz neviem co s tym uz ma to prestava bavit

naty1987
21. sep 2011

@edmi my sme sa snazili 2,5 roka a potom prisla kriza a isli sme od seba priatel sa odstahoval no stretavali sme sa a vtedy k nam zavitalo mimco 😀 ked sme sa nesnazili a ani som netusila ze kedy mam mat ovu este aj gyndos sa cudoval ze som vazne tehu lebo on ma chcel poslat na ICSI do CARu

baby213
21. sep 2011

@edmi ahoj 🙂 aj mna to uz prestavalo bavit a vtedy sa to podarilo 😉

edmi
21. sep 2011

@naty1987 ja som uz tehu bola ale dlho som sa netesila lebo som potratila a teraz nie a nie otehotniet vsetci v mojom okoli kde byvan su tehu,a preto ma to stale viac a viac trapi uz som povedala vela krat ze dost ale neda sa to je to silnejsie,a minule co som videla tak to ma dostali,jedna baba bola tehu a bola totalne opila a fajcila jednu za druhou,ake to je spravodlive povedzte mi ja co ani cigaru do ust nedam a vypijem si len prilezitostne tak ja neotehotniem,mama mi povedala zacni pit,fajcit a otehotnies🙂))))) jasne ze srandovala.Ale uz vela krat som povedala ze to je nespravodlive,strasne potom tuzim

edmi
21. sep 2011

@baby213 tebe sa to uz blizi,tesis sa pravda🙂))) mna to uz dlho nebavi a nic,muza uz doktor posiela na spermiogram a potom by som mala ist ja do Blavy ale moc sa mi to este nechce podstupovat lebo su to stresy a behacky:(
kupila som teraz ovulacne testy a idem sa kontrolovat🙂))) ine mi uz asi neostava

naty1987
21. sep 2011

@edmi ja som tiez bola tehu a potratila som v 5tt a presne rok na to som tehu zas 😀 klop klop klop zatial je vsetko ok tak drzim palceky aby sa vam to podarilo
kamoska tiez nevedela oteh.a povedala si ze sa s muzom ozerie-spravili si pekny vecer a snad to pomoze a asi vazne pomohlo uz ma vyse rocneho syna 😀

marhulka13
21. sep 2011

ahoj baby, aj aj som z Nitry, teda zatial 🙂 🙂 🙂 🙂

baby213
22. sep 2011

@edmi joj tak to je mi luto ☹ ja som zostala tehu v januari a moze to byt aj preto ze na silvestra sme boli u manzelovej tety a ona ma doslova vykrmila za vikend. Ja som mala vzdy tych 54-56kg a v januari pozeram ze nejako tie kilecka nejdu zo mna dole, mala som 61 🙂 tym nechcem povedat nech zacnes priberat, ale mne mozno pomohlo take to posilnenie organizmu vsetkym moznym 😀
inak a moje dve kolegynky sa tiez snazia uz dlllllho asi 8rokov jedna a 5druha, ale neslo im to. A vies preco? jedna sa odhodlala ist na tie testy do BA, co si pisala aj s muzom a aj on mal zle vysledky aj ona tak dostali lieky ale este stale nic. A tej druhej zistili ze ma nieco so stitnou zlazou a dostala tiez nieco na preliecenie a potom mozu zacat skusat. Ono ja viem, su to stresy, nikomu neprajem ani behacky po vysetreniach ani cakanie na vysledky, vlastne ani celu tvoju situaciu, ale aspon si budes ista ze na com ste a nepremarnis ako moja kolegyna 8rokov cakanim ze sa to mozno podari...
moc vam prajem aby sa to podarilo a drzim palceky 😉

inka25
22. sep 2011

@ninka23 gratulujem a teším sa s Vami dúfam, že aj nám prinesie ježiško pekný darček :DDDDDD

edmi
26. sep 2011

@naty1987 aj my sme sa uz skusili ozrat a nic?))) Ale teraz po MS idem na testovanie ovulacie,tak uvidime ci aspon ta prebieha,skusala si testovat ? ja idem nato teraz prvy krat tak som zvedava,an buduci stvrtok ideme uz na spermiogram,tak hadam dobre dopadne

edmi
26. sep 2011

@baby213 Ja som podstateaj rada ze sa to uz nejako pohne a zacina sa to riesit,len ta tuzba je silna a ked mi manzel odide do prace na 10 dni tak mi je strasne smutno ze zostavam sama a aj bez babätka

naty1987
26. sep 2011

@edmi ovu testy som skusala ale potom som zistila ze ovu aj citim vzdy som mala take slabe alebo silnejsie bolesti tak snad ovu testiky pomozu 😉

edmi
26. sep 2011

@naty1987 dufam aj ja,ale ja som myslela ze ovulka je kazdy mesiac rovnako ten isty den cyklu,ale nieje tak to budem asi muset testovat kazdy mesiac:(((

naty1987
26. sep 2011

@edmi no a mozno zsitis priznaky ovulky a nebudes ani testovat len na to skocite 😀

baby213
26. sep 2011

@edmi ax jaj tak to ti verim. My sme presne pre toto kupili psika a to bolo take moje babatko a este aj je, taky maznak 50kg 😀

edmi
26. sep 2011

@naty1987 aj to je mozne,sledovala som si aj hlien, tak uvidime

edmi
26. sep 2011

@baby213 aj ja mam psika muz mi kupil hned po potrate aby som nebola smutna male ho 2 kg yerksira je zlatunky aj ja ho mam ako babo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre