• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa :slight_smile:
15. okt 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo sa deje? hlohovec vymiera? hadam nie...ved vidim po meste tolko bambuliek... :wink: ...ozvite sa
16. okt 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rozbieha sa patranie po maminach,snazilkach, tehulkach z Hlohovca...potrebujem poradiiiiiiiiiiiiiit, baby kde ste????
24. okt 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hura, aj nejaky Hlohovec sa nasiel, pridavam sa :slight_smile:
30. okt 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som z Leopoldova, som tu nova, ak by ste mali cas pokecat a poradit bola by som vdacna, tento region poznam velmi slabo, kamaratov tu mam ale kamaratky zatial nie
13. nov 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som nikde na nete nenatrafila na hlohovec :frowning2: nie som priamo z HC ale z Trhovišta a to tiež nie pôvodom, ale len rok.a v tomto kraji som ako alenka v ríši divou, pôvodne som z Pezinku.neviete mi poradiť detskú lekárku v HC?
27. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tesi ma ze je tu aj Hlohovec...ja som v Hlohovci byvala od augusta 2003 momentalne sme v Mnichove
ale este stale tam mame bytik a aj trv.pobyt teda ja...
a 25.aprila cakame nase prve babatko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
prajem vam pekny vikend
29. nov 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babule, ja som priamo z Hlohovca.

Meggie1984- my chodime k dr. Bugarovej,neviem koho by som ti poradila. Ja som tiez vahala.

Mo7- tak to by sme sa mohli niekedy stretnut. Leopoldov je kusok od Hlohovca.
2. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciarka tak k nej chodíme aj my, no v niektorých názoroch sa s ňou nezhodujem

no a ak stretko, tak kedykoľvek sa privtirkneme aj my :grinning: ak nás vezmete so sebou
2. dec 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak znovu ozivujem, kedze tema na par dni zaspala :wink: Je nas tu z Hlohovca dost, len sa musime ponachadzat :sweat_smile:
Tiez chodime k Bugarovej... nebudem pisat ani dobre ani zle, nemam s nou zatial take velke skusenosti...
Nestve Vas ze tu nie je ziadne materske centrum? Mna teda poriadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa Vam paci vianocny stromcek pri kostole? :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko libka. Prečo sa pýtaš na stromček? Čo je neaký pochybný,či čo? Ešte som ho nevidela,ale zajtra si ho omrknem.
Inak pozorujem,že debata tu fičí... :slight_smile: Nespravíme si my dve z tejto stránky našu súkromnú stránku? Čo povieš.
12. dec 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham sem ani kuknúť, teraz mám prestávku, skladám sama kuchynskú linku, manžel by pomohol, ale mňa to baví :grinning: prerábame barák a chcem to stihnúť do vianoc, tak net ide bokom.

libka a štve ma že nie je MC, v Pezinku bolo toho kopec na výber a ešte tým, že som na dedine, tak som zúfalá.
12. dec 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggie,to ti verím že si zúfalá. Na dedine a ešte v cudzom prostredí...

libka,dnes som šla cez námestie,že omrknem stromček a žiadny som nenašla.Až keď som šla domov z mesta som zbadala pri hlavnej ceste akože ozdobený strom... No čo, dobrý je,čo by si chcela. :grinning:
13. dec 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby som sem nieco napisala nech nezapadne tema do zabudnutia :grinning: Nech ju vidiet na titulke a niekto hadam zareaguje :wink:
14. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to tu dievcence pravidelne updatujte, nech sa to tu rozbehne...
staci aj pridana bodka :grinning:
14. dec 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To s tymi moznostami pre mamicky s detmi v HC je hruza... My s Miou mame materske centrum v Panskej zahrade :grinning: Cez zimu tam ale umrzneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si budeme museť spraviť vlastné MC :grinning: Libka ty aspoň v Panskej, ja dvor, futbalové ihrisko alebo pokazená hojdačka pred šenkom :angry:
14. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ta hojdacka pred senkom je parada urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ak dobre viem uz tu boli snahy sfunkcnit Frastacik (MC) ale mesto nejak nespolupracuje, proste na to kaslu a vysledok je ze mamicky sa musia potlkat po ulici a nemaju ziadne moznosti v tomto smere. Tiez nie som z HC, takze tu v podstate poznam malo ludi, mala som akurat stastie ze som stretla Miu, tak chodievame spolu von, mame obidve majovcatka... Inac by ma asi slahlo uz nacisto....
Inak s tou kuchynskou linkou klobuk dole :wink:
15. dec 2008 o 05:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2008 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Udrzujeme temu v dohladne:
Pýtali sa Lenina, či je správne aby mal ženatý muž milenku.
"Je to skvelá vec.", odpovedal Lenin.
"Ja poviem manželke, že som u milenky, milenke, že som u manželky a ja šup do knižnice." :grinning:
15. dec 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mia, usmievaj sa zhruba v hodinovych intervaloch, nech nas tu najdu aj ostatne frastacanky :grinning: :grinning:
15. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa usmjem, možno niekoho prilákame :grinning: to fakt nikoho nie je? veď stretávam kopec mamičiek...
15. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keby tu bolo MC tak poviem ze su vsetky tam... ale takto neviem kde su zasite... :grinning:
15. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto ma svojho osobneho trenera, ja mam svoju osobnu stranku :grinning:
15. dec 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok