• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
hurá str.číslo 100 !!! sme dobré diskutantky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sme sa ale rozpísali,keď už 100strán :sunglasses:
5. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von, babenky som rtada že som vám pomohla...ozaj kankan odfotiť a dať do albumu
5. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivulienka perfis foto
kankam tak si uz konecne kupila a asi aj tu spravnu ... :wink: trojkolku
prave som sadila pred domom ihlicnany tak 3 som posadila a dva uz absolutne nevladzem na krize to zralovat . Hnusna tvrda zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...fuj ja chcem maly pozemok :frowning2: . Dam naokolo kamene a bude po zeline :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrylovat :grinning:
5. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivulienka pekne fotky, aky je vyskereny v tej truhlici :grinning:
Zaockovali nas, vraj uz ma ciste dychanie, ja ju stale pocujem chrcat :sweat_smile: Uz nemame davat spiropent, kym su sople mame este davat fenistil. Vaha 9340 g, vyska 73 cm :sweat_smile:
5. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem...
5. máj 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami behá sama, ja si sedím za pc a jedným a pol okom mrkám na nu...konečne mám kľud že si nikde nerozbije hlavu... :wink:
5. máj 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.my sme boli vonku,stretli sme sa s Miou,trochu sme pokecali a tak... :slight_smile:
detičky sa najedli Šimon zhltol 1párku a Sabínka 2.

libka tak to má dobrú váhu,náš Šimon má 8kg, a poradni vás aj merali? lebo nás ani raz.

už aby sme aj mi sami behali,dúfam že to dlho trvať nebude. :slight_smile:
5. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie ochrany su fajn, my ich mame z ikey, take cervene ruky :sweat_smile: no pekne nie su, ale prakticke :grinning:
tak nasa Efina elegantne zlieza z postele, normalne zadkom pekne zruckuje :dizzy_face: tak zahada vyriesena ze padla bez placu z postele, ona nepadla, ona zliezla, len ja som bola v soku ked som ju uvidela sediet na zemi :sweat_smile: amyslela som si ze padla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niečo také sa stalo aj nám keď ame boli v Chtelnici.Ja si ráno v pohode spím a zrazu počujem že niečo šuchotá :astonished: ,otvorím oči a Šimon na zemi sa hral s plienkami.nevedela som si vysvetliť ako zliezol až som to potom videla na vlastné oči a nechcela som tomu veriť. :grinning:
5. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na face mám aj video ako malá behá...kto tam je zaregistrovaný tak si to môže mrknúť,,,,chválime sa???? :sweat_smile:
5. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem sa k tomu prebojovat, asi zato ze nie sme priatelia vo face :wink:
5. máj 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby slubujem že foto dám keď budem nejaké mať, dneska sme testovali vonku cez obed, ivulienke sa páčila a malá si tam džemovala jak veľká baba, potom s adriankom tlačili, proste spokojnosť nadovšetko ...

m,ne tiež malá pekne lezie dole z gauča, tak sa teším, že už nemusím byť v takom strese ... Libka to je to čo si mi opisovala v panskej že ???!!! Tak my stresujeme a naše dietky už sú v pohode velkáči a zvládajú to čo ani netušíme. Mne malá tak rýchlo štvornožkuje, až sa zadychčí :grinning: :grinning: :grinning: je to strašne smiešne, akurát má z toho ako čapoce s kolenami riadne modriny na kolienkach ...
5. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina, ti verím s tými krížami, dom je super, aj s dvorom, ale tá roboty okolo toho niekedy nemá konca kraja ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: najhoršie je to asi teraz na začiatku, potom to budete len udržovať ... Ja som bývala na dome a teraz mi ten činžiak celkom vyhovuje ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super...boli sme dnes vonku až až...prišli sme domov o 19:20 rýchlo okúpať napapať a povedať rozprávku a do hajan už leží...zaspáva... :wink: ja mrknem ordináciu...
5. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj naši drobci už spia. :slight_smile:
5. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chce som na face pod Žaneta Harkotová pridám si vás medzi priateľov a mrknete si video ako malá behá neporiadok prosím nevšímať... :wink:
5. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte laluchova nejde mi Ta otvorit ja som tam uz davno registrovana :confounded: , len som to nepouzivala
5. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako???nájdem ťa...ked chceš tak aj cez IP
5. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky???,zajtra si prečím čo popíšete vy tak neskoro píšete to sa ja obraciam na druhý bok...
5. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka ja som ti hovorila že Evka ešte Benjamína predbehne-čo sa váhy týka-a už je to tu. :confounded:
stanka a tebe na poslednej poradni Šimonka nemerali?Lebo Benjamína áno,a aj ostatné detičky v ich veku už teraz merajú. :sweat_smile:
libka Evke želám nech úspešne zvládne poočkovacie stavy nakoľko nie je ešte celkom v poriaku, tak to asi bude teraz trocha ťažšie.
janetina pomaly ďalej zájdeš. :grinning: :wink:
5. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim povedat ze zatial je uplne v pohode, 2 x som jej sice dala nurofen, nemala nejaku vysoku teplotu ale od bolesti a prespala celu noc :confused: dokonca sa o 1 ani nepytala k nam do postele :confused: :confused: teraz stale spi, akurat o 5 vypila mlieko :confused: :confused: :confused: tak neviem ci je to OK, ale hadam ano :confused: :confused: :confused: :confused: ci je mrzuta, ci nie je, furt sa niecoho bojim :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: asi nie som normalna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
6. máj 2009 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko vazil benjamin? uz si nepamatam... predpokladam ze to je par gramov ten rozdiel :sweat_smile: tiez nie sme nejaka extra tazka vaha, vidi sa mi to tak akurat :wink: ale zas je vyssi, aj ked to meranie :sweat_smile:
6. máj 2009 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko maminky a detičky dnes to vyzerá na upršaný deň...
6. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka teraz nas merali prvykrat, ale to asi tak ze som ju postavila k stene kde visel meter, to je tak odhadom, +- 5 cm :sweat_smile:
8 kg je naozaj malicko, mne ani nasa nepride bucko a ma o kilo a pol viac :sweat_smile: asi mate drobceka :wink:
6. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj a najdolezitejsie, vy mate dneska presne rok, tak gratulujemeeeeeeeeeeee!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laluchova poslala som ti friend request na face, tak mi ho potvrd please :sweat_smile: :wink: nech mozem kuknut to video.
6. máj 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to tam...
6. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok