• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
Dobré ránko mamuľky, skorovstajky. Viem, že nie je až tak skoro. Donedávna mi Alex spával dlhšie, keď sa v noci zobudil na mliečko. Teraz spí od 20.00 a zobudí sa až o 6. alebo o 7. ale potom už nevie zaspať. :slight_smile:
6. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spíme od 19:45 do 6:30 7 ako kedy a nebudíme sa večer... :wink:
6. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laluchova vsetko najlepsie Tamarke dnes ma velky den taptaptap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme poslali request
6. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nie, ale 9.5.
6. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no nevadi tak pre istotu :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohodičke...
6. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si Janet???
6. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano len ja v tom neviem chodit kde to otvorim :rolling_eyes:
6. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otvorila som len foto video som nenalsa a ano som aj ja janet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak to vies skor ja som prekvapena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo...dáš si múj profil a tam sú fotky a videá a je to, ale je video aj na stránke hend, alebo ti pošlem link???
:wink:
6. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem niečo navariť, našla som na nete zapekané cestoviny s jogurtom a ovocím tak uvidíme čo to bude...idem nato...
6. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki už sa zapekajú...je to rýchlovka, verím, že to bude chutiť... :wink:
6. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy.tak už je to presne rok čo sa nám narodil náš Šimon. :slight_smile:
jaj ale to utieklo ako voda.
6. máj 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si vsimla rano ten vykricnik pri jeho veku :grinning: Je cas zacat planovat tretie :sweat_smile: :grinning:
6. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vtipné.MM by chcel aj keby bolo hneď,ale ja by som mohla ísť hneď do blázinca.
6. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no možno by som aj tretie prijala,ale som mu povedala až keď budeme bývať sami :grinning:
6. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute maminy. Aj keď na poslednú chvíľu, ale nechceli by ste pre svoje ratolesti uzavrieť stavebko a šetriť im s výnosom až 14,5% ročne? Manžel pracuje pre stavebko a nechal mi 3 stavebká pre Vás bez poplatku za uzavretie zmluvy /t.j.47 eur ušetrených pre vás/, ak by ste mali záujem. Nie je povinné vkladať každý mesiac, ale je to najlepšie zhodnotenie peňazí, čo sa týka bánk. Navyše je možnosť v budúcnosti čerpať i úver. Ak má niektorá z vás záujem, ozvite sa ešte dnes, lebo dnes je posledný termín na využitie tejto akcie.
6. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mutter dík za ponuku,ale naši drobci majú výhodné poistky a ešte k tomu majú vlastné účty kam im každý mesiac odchádza 30eur. takže to im zatiaľ stačí.
6. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šimonko všetko naj... :wink: :grinning: :sweat_smile:
6. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme. aj vám sa to už kráti a budete roční. :slight_smile:

aké sú cestoviny?
6. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mutter minuly tyzden som ho uzavrela pre malu :sweat_smile:
to som nevedela stanka ze nebyvate sami :wink: to sa hovori ze do noveho domu treba dieta, tak horsa na stahovanie :grinning:
6. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď ja by som hneď ale môj muž nechce. :angry:
6. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a libka neviem či by som zvládla tretí cisarák. :wink:
6. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cestoviny už som nabrala, malá ešte spinká...tak uvidíme čo povie zatiaľ MM............
6. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dbnes 2roky a 4 mesiace :wink:
ideme papat a potom laluchova kuknem to video...tam som pozerala a nenasla som len tie foto
6. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka a kde idete na dom?
6. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cestoviny s ovocím, tak to som ešte neskúšala.. Moje deti lúbia žemlovku, palacinky a parené buchty zo sladkých jedál. Inak zjedia všetko a nepreberajú si..
6. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze nechce? :confused: to som netusila ze existuje clovek co nechce byvat sam. :confused: s cisarakmi nemam skusenost, tusim sa to ani neodporuca rodit viackrat ako 2x cisarakom, nie? nieco sa mi mari...
6. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa tak ľahko sťahovať nebude.bývame u svokrovcov a budeme bývať ešte dosť dlho. MM nechce brať pôžičku,tak si budem ničiť nervy dalej.
6. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok