• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
stanka ja tiež ešte uvidím či to dnes nevzdám s tou prechádzkou pokiaľ by pršalo.
6. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzerá to tak že asi nepôjdeme. nejako sa mračí.
6. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy sa chystáte von? A už ste sa dnes pozerali von oknom? :sweat_smile: Bude pršať..
6. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , my sme s Tami vybehli von od 13 do 15 sme boli dalo sa...aj ked vyzerá že každú chvíľku bude pršať našťastie sme nezmokli....aspoň trošku vonku...teraz drobček môj spinká...
6. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no eva prave vyrazila do ulic, dufam ze nejaku hodinu to vydrzi bez dazda :sweat_smile:
6. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som bola 2x vonku...Timi nechcel zaspat a volala ma mo7 von tak sme vybehli a vystihli sme pocasie aj maly si pospal v kociku...ked som vosla dnu uz je hore len si tak polihuje pri rozpravke a ja pisem sem. Mo7 ma krasneho synceka...papa o 106 ze vraj stiahne 180ml mlieka plus este prsko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na vlastne oci som videla ako spraskol 180ml flasku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude to silak neprple sa s tym...
6. máj 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco sem uz Mo nechodi? vydrzi takto kojit ked mu dava flasku? vacsinou to nedopadne dobre... :pensive:
6. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem asi to nie je dobre hovori ze je stale hladnyyyy a ze uz nema mlieko a dokrmuje,,,,ja neviem ja som mala maleho jedaka ale zasa som nekojila dlho tako to neviem posudit
ze nema cas sem chodit...
6. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved je to na nej... ja som tiez dokrmovala... ale bolo by to asi islo aj inak :wink:
tak ju pozdrav a nech ju hlados nespapa :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no doma už je polovičný kľud.Šimonko už hajá,Sabínka pôjde o chvíľu. :slight_smile:
MM išiel do práce na nočnú a ja dúfam že budeme mať pohodovú noc :grinning:
6. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a už pohoda.detičky už buvajú. :slight_smile:
6. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj mám veget od 19:45 malá spí...MM je ešte v práci má poobednú príde ked nbudem už sladko spať...zajtra ma čakajú nákupy na solavu a tak...
6. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už máme nekúpené,ešte nejaké drobnosti dokúpime a v sobotu to oslávime.
6. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha a ja že budem mať čo čítať a kde nič tu nič...boli sme skoro celé doobedie v Hc na nákupoch všetko som dostala...už len makať...
7. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ninuške želám všetko naj naj k dnešným narodeninám,nech je zdravučká a šťastnučká.cmuk :astonished:
(Vidíš kankam,ja hlava deravá-dnes sme boli spolu a mne to až teraz trklo,že dnes má Ninka svoj veľký deň.Tak to teda pekne oslávte.)
7. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
Aj mi Ninke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám,
7. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame ku gratulacii....uzite si oslavu :wink: :wink: :wink:
7. máj 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: napodobne, nech sa jej splnia vsetky snicky :wink: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne :wink: :wink: :wink:
7. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sviecka co som kupila v ignise je zlomena... vobec ma nenapadlo ju rozbalovat, ked bola v takej malej krabicke.. tak ju idem nejako opravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
torta je spravena, zajtra ju uz len potriem vrchnou vrstvou a svihnem na nu oplatku a sviecku :dizzy_face:
dnes tu bolo podozrivo ticho, pekne pocasie vas vytiahlo von :wink:
7. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre rano, odkedy sa moze dietatu korenit? Chcela by som malej zacat davat take pomazanky (brokolicova, fazulova...) a tam je vsade korenie....
8. máj 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nkorenie nedaj...aj tak to bude dobr=é...
ja už robím tortičku, cesto sa mieša v mixériku......
8. máj 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ďakujeme za priania, (mia v pohode, nič si z toho nerob :wink: :wink: ) že ste si všimli. Aj keď my oslavy narodenín ako také nepraktizujeme :sunglasses: , nemyslím, si že na to nejaký extra dôvod (hlavne vo vyššom veku) pripomínať si ako starneme :grinning: :grinning: :grinning: a dieťa tomu aj tak extra ešte neprikladá váhu, možno neskôr pod tlakom okolia :sunglasses: Skôr si myslím, že metál by sme si zaslúžili my mamy za to že sme to prežili :grinning: :grinning: :grinning: ten deň pred rokom a že to tak všetko zvládame a máme také pekné a šikovné deti :wink: :wink: :wink: ...
Darčeky si dávame ninka všeličo dostáva každú chvíľu (napr. teraz trojkolku - ktorú miluje) takže myslím, že ukrátená o nič nie je ...

Korenie neviem libka odkedy, ja len po troche solím a dávam bylinky (niekedy jej dám z našeho jedla trošku a tam je sem tam aj korenie) ty máš dobrého jedáčika, mne nechce na raňajky nič len mlieko a sem tam oplátku, prípadne piškótu :unamused: :unamused: :unamused: , ale včera aspoň trochu večerala, tak sme aspoň nemali zelenú sračku ...
Mii som včera hovorili, že vrátane noci nina vypije 5 x 200 ml mlieka hami !!! :confused: :confused: :confused: takže čistý liter - len sa nalieva a ešte ráno a večer si cmukne môjho(ponúkam aby odsala ) :grinning: :grinning: :grinning: a veľakrát si aj sama vypýta ...
8. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo kankam 1liter my 2*220ml ale zasa sme vacsi...ale poznam jedneho takeho mliekara trojrocaka :grinning: ten hadam aj 2l
8. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to su kupovane natierky, preto tam je to korenie :wink:
8. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem čo to má za manier, určite to súvisí aj so zubami ...
8. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm teda papkáčikk je to to mliečkár...
naša vypije 220ml ráno a má jogurt, jogurt.mlieko a občas aj mlieko poobedie 200ml...takže som spokojná s dávkou mlieč.výrobkov...
korpusy odpečené....idem vyšľahať krém...varím obed a malá je už hore vstávala o 6 tak išla spať o 8:45 bola tuhá...dnes má prísť návšteva kamoška z mladých čias...ha ha, tak vie že nemá poslúchať čo sa spánku týka bude chcieť ísť spať akurát ked prádu nevadí nejako to urobíme...lebo u nás všetko počuť len oddelené zásuvnými dverami...to bol výmyslel!!!!
8. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz sme absolvovali pansku a teraz sa dorazaju vonku na ihrisku z muzom, ja zatial spravim obed a supneme ju spat, o 3 mame party :sweat_smile: :grinning:
8. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha párty párty tých bude tento víkend""" :wink: nech sa všetko zdarí
8. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok