Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
14. máj 2009

Este jeden takyto den a hodim si to...mala znudena, pomaly visi na lustry co stale vymysla... 😝

janetina
14. máj 2009

aj my sme znudeny ja uz mam az nervy co sa nudim

navarila som ked spal aj na zajtra ked bude manzel pracovat na schodoch balatonsku specialtu 😉 a ku tomu ryzu a polievku 😀 lebo on ked robi nic nechce jest ani cele dni 😢 chudy je ako palica

kankam
14. máj 2009

laluchova, janetina to vyjadrila úplne presne, každý píše svoju skúsenosť, ty máš lepšiu a darí sa ti, my o trochu horšiu možno v niečom a v inom zasa lepšiu, a otáča sa to stále, takže asi nikto nie je na tom úplne tak ako by si želal, nejaké 100% knižkové dieťa bez problémov ...

ja som bola dnes u segry, dúfam, že im to vydrží, malý papá každé 3 h a spí 😎 😎 😎 😵 😵 😵 takže zatiaľ výborne .... a nina mala zmenu, malinký má totiž 5 ročného bráchu, tak sa naháňali 4-nožky a hlavne má viac hračiek a vlastnú izbu, tak my sme neni znudení, lebo sme boli u nich a mala sa s kým hrať ...

kankam
14. máj 2009

libka, celkom to je dobré ten Alexander Rybak, príde mi to také írske ... ale dúfam, že budeš spať radšej ako pozerať túto noc 😝 😉 aj keď neviem o kolkej to pôjde ...

kankam
14. máj 2009

laluchova daj si na mimibazare do vyhladavania inzerentov toto ID 11132 je to kočka alebo pani z galanty volá sa miriam urobila mi tú čiapočku čo mám v albume, vybrala som si typ a farby som jej povedala aké chcem iné, po úhrade som ju mala do týždňa doma a je myslím najlacnejšia ... veď uvidíš ...

kankam
14. máj 2009

libka teraz 1 deň prší a máme problém s aktivitami, prosím ťa povedz mi čo budeme robiť v zime ???!!! 🙄 🙄 🙄 ja asi skolabujem v tomto našom malom bytíku ... 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😝 😝 😝

libka1
14. máj 2009

Tak ja som s nou nakoniec isla von aj ked poprchalo. Vonku ako anjel,odkedy sme prisli domov len ruci a ruci... byt vyzera ako keby tu presiel tank, vsetko len rozhadzuje a nici... hlavu mi ide roztrhnut... 😢 takuto ju vobec nepoznam ☹ dufam ze to bolo len nieco jednorazove ☹ tak mia dnes je taka ako tvoj ben vcera, ale prvykrat v zivote, normalne cumim 😖
teraz zaspava, a uz je ticho, tak dufam ze zas nespusti... muz je na chodbe,maluju som susedmi 😅

libka1
14. máj 2009

kankam to si ani nechcem predstavovat 😉 zima daleko, hadam sa s nimi bude dat uz lepsie pohrat, lebo teraz ju nic nebavi 😕 len by von isla stale...

stanka26
14. máj 2009

ahojte.
no dnes bol otrasný den hned od rána.Prvá cesta viedla k zubárovi,no čo vám tu budem písať,hrozné máme novú zubárku a mi opravovala jeden zub.polhodiny mi ho vrtala skoro som tam skolabovala lebo sa príšerne bojím.

to počasie tiež na nervy.ešte že sme poobede vypadli na chvílu do PN tesca,tak nám to rýchlo ušlo.

stým spaním v noci ako kedy.Sabínka pije kakavko niekedy aj 3 krát za noc a Šimonovi stačí jeden krát 180ml.

laluchova
14. máj 2009

oki dík...

libka1
14. máj 2009

Stani ty im v noci robis kakavo? To sa ti chce? 😕

stanka26
14. máj 2009

No Sabínke čo už mám robiť. moc sa mi nachce ale čo pre svoje dieťa neurobíš?ale Šimimu zarobím hami.

stanka26
14. máj 2009

jáj baby už sa my to kráti.zajtra piatok v sobotu je u nás jarmok a potom už padám do HC. 😉

Môžme hodiť stretko ak bude pekne. 🙂
Libka zabudla som ty ešte povedať že ked sme odchádzali minule z hc a sme boli na podzámskej na tom ihrisku a bol tam aj tvoj M s malou.a ked sme išli domov tak tá moja Sabínka sa ho stále pýtala že kde bývate?

kankam
14. máj 2009

ahoj stanka tebe som ešte nepísala 😵 polepším sa 😵 😵 😵 😉
to kakavko ma šokovalo, keďže má malá 3 roky ako čítam v tvojom pase, ale asi si moc nepomôžeš, keď chceš aby spala, že ?! a pri šimonkovi som si spomenula na nás, my tiež zarábame hami už 3-ku 1-2 x za noc, ale bola by som rada len 1 x ako túto noc a by jej to zostalo, prípadne aby časom prespala celú ...

mutter
14. máj 2009

Môj 3 ročný Miško pije max. do 18.00 lebo o 20.00 hod už spí a keby mu dám neskôr piť, tak by sa pocikal. Sabinka má určite ešte plienku, mala by si ju už odnaučiť aj od toho pitia, nech pije viac cez deň.

kankam
14. máj 2009

dúfam, že zub je už ok, zubárov asi nikto nemá rád 😝 😝 😝

stanka26
14. máj 2009

no Sabínka je taký mliekoholik.a Šimik už papá len raz za noc ešte že tak.ale dnes som mu skúsila dať obyčajné mlieko a v pohode,ale v noci bude piť hami a tiež dávame už 3-ku

kankam
14. máj 2009

mám otázku : čistíte malým zuby aj s nejakou pastou detskou ? Ja len niekedy keď mi dovolí prebehnem bez pasty a pomasírujem, cez deň si to hryzká ona, akurát všade píšu že v čase rastu zubkov treba čistiť hlavne pred spaním, ale ona vypije mlieko a potom sa jej už do pusky nedostanem, akurát som ju naštvala a rozplakala ...

pýtam sa lebo som videla všelijaké detské pusy s pokazenými zubkami, tak by som tak nechcela dopadnúť ...

kankam
14. máj 2009

a aj v noci sa to dá ťažko zrealizovať, resp.je to nemožné, keďže chceme aby ďalej spali ... 😝 😝 😝

libka1
15. máj 2009

no ja jej obcas prejdem zubky tym navlekom na prst, ale v poslednej dobe hryzie ako besna, takze uz sa to moc nebude dat... minule sa mi tak zahryzla do prsta ze som ho normalne nevedela vytiahnut, bolelo to ako slak a ona s usmevom zahryznuta ze aka fajn hra 😝 rozmyslam nad kefkou... ale priznam sa system v tom nemam, nerobim to pravidelne a co sa tyka pokazenych zubov to si myslim bude skor tymi sladenymi vodami co im davaju maminky cuckat... 😉
ale asi je uz cas aby si zubky umyvali 😉
Stanka ako si ich identifikovala ze patria ku mne? a nebol to skor moj svokor s nou? 😀 na to ihrisko s nou chodi hlavne on a vysledok je ze predvcerom ked som isla okolo tak zacala strasne plakat, som nevedela co sa deje, tak som ju vytiahla z kocika, postavila na zem a bolo po placi. rozbehla sa na ihrisko ako namydleny blesk 😅 ona chcela na ihrisko, a ja ze ju nieco ustiplo 😅

laluchova
15. máj 2009

dobré ránko spinkali sme do 7:30 jéj ako dobre, ružovučké líčka práve dopíja mliečko stiahla 200ml
ja malej zúbky umývam, síce len večer tou prstovou kefkou, už vie že sa napapaá a ideme nato...ale tiež strašne už hryzie...bolesť ako ...tak i ja premýšľam nad kefkou tú jej dávam počas dňa si hryzká si a šmátra po zubkoch...neviete o nejakej dorbrej kefke my používame curaprox..tak i jej asi kúpim v lekárni tú detskú s dlhšou rúčkou...kedže už máme tie stoličky a hryzie tak nech tam mám lepší prístup... 😉 😉

libka1
15. máj 2009

inac sme mali dobru noc, o 10 sa k nam nastahovala do postele a spala do pol 8, o pol 6 som jej dala mlieko, nepytala ale vypila 😉
tiez sa chystam kupit kefku 😉

kankam
15. máj 2009

dík za názory, tak nejako to robím aj ja, akurát kefku už máme dlho, ale len na miesto hryzátka z takej sady z dm-ky a teraz som kúpila kefku ...
libka, tak sa ti to vynahradilo za predchádzajúcu noc, ja som bola hore 2 x a o 05:15, bola vyspatá nechcela spať, aj keď sa jej hrozne chcelo, tak som ju do 07:00 zasa natriasala, skoro ma porazilo ... 😝 😝 😝 , každé 2 h hore ... 😠 😠 😠 😠

libka1
15. máj 2009

No,vynahradilo... ale uz aj na teba by mohol prist rad... vy si to s muzom uz pekne dlho uzivate tie prerusovane noci 😅 😔
este ma napadlo k tej paste, my ju mame, lebobola kupena rovno s tou kefkou gumovou, ale tusim je na nej napisane ze sa ma pouzivat az od roka.. muz ma dnes dovolenku, tak sa kupe s malou, nechcem im tam liezt, aby som im teplo nevypustila, potom kuknem...

kankam
15. máj 2009

ani nevieš libka ako by ma to potešilo, keby sa už aj na nás to nalepilo, že spí normálne...neviem prečo má taký roztrhaný spánok a pritom by tak spala, že je z toho až nervná ...
pastu som jej ešte nedávala, ale chcem nejakú kúpiť, včera mi prišli kupóny z dm-ky k 1.roku života, tam je niečo aj s kefkou, tak asi to pôjdem zobrať ... (tuším je to elmex)
krasotina mi už zaspala 😵 , tak idem makať aspoň niečo porobiť doma ...pa

ivulienka22
15. máj 2009

kankam to asi kvôli tým zúbkom je malá nervná, aj by hajala aj bolesť jej to nedovolí ☹ kupóniky ti prišli samé od seba?? som zvedavá či aj mne prídu
libka my keď sme doma zavretý tak takýto je náš adrián, len von a von a keď nie tak máme doma bordel jak ......, lebo malý nevie s čím sa od nudy hrať. včera sa pohral s vareškami, dozičkami, lapačkami na palacinky si búchal o podlahu a mal z toho šowky, som čakala kedy zabúcha spodná suseda...
zúbky akosi flákam, ale dala som si kefku do kúpelky vedla jeho mydielka, takže hádam pri kúpkaní to už začneme praktizovať.
muž má dole sadru, tuším to idem osláviť!!!

ivulienka22
15. máj 2009

teraz hajkáme a nejaký dobrotník nám tu vŕta do steny, tak hádam už prestane 🙄 🙄

libka1
15. máj 2009

aj mne tie kupony prisli, ak si bola zaevidovana v babybonuse tak ti pridu 😉

libka1
15. máj 2009

Teraz ma napadlo, mne ostali skoro vsetky tie babybonusove kupony, ak mate niekto zaujem, rada darujem, platia len do konca 6 mesiaca, tak aby neprepadli 😉 napiste do IP kto chcete nejake 🙂

libka1
15. máj 2009

gratulujeme ku snatiu sadry... davaj na neho pozor, nejaky je nachylny na urazy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre