Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mutter
15. máj 2009

ahojte babenky. Libka o aké kupony sa jedná, ja varím práve polievku.

libka1
15. máj 2009

Do DM drogerie, co bol babybonus minuly rok, mam ich 70% stale k dispozicii, minula a rozdala som len par...

laluchova
15. máj 2009

ja malej dávam trošičku elmex detskej pasty, myslela som si že bude z toho vyplazovať jazyk či čo, ale nie potom jej dám len napiť trošku vodičky čistej a to je všetko...ale počula som od kamošiek, že aj chicco má nejaké zubné pasty a kefky s jahodovou a banánovou príchuťou, ale neskúšali sme...a kuponiky prišli k ročiku aj Tamarke...

libka1
15. máj 2009

My mame pastu first teeth, tiez jahodovo bananova, a nie je to na nej napisane, tak to muselo byt niekde inde kde som to citala 😅

mia.k
15. máj 2009

Čauko. libka aj mne sa ten Nór páčil-teda tá pesnička... A tak sa mi zdá,že aj Evku začína chytať obdobie vzdoru.😀
Mňa by len zaujímalo,že ako dlho približne trvá také obdobie vzdoru,to nikde nepíšu? 😒
Baby neviete mi poradiť,v receptoch pre deti píšu o biovegete,myslia tým tú zdravitu?Alebo je ešte iná biovegeta,ktorá je naozaj bio?Lebo tá zdravita mi moc bio nepripadá.Nemáte prehlad?

laluchova
15. máj 2009

ja moc vegetu nepoužívam a ked tak dobrotku tá je bez glutamanu sodného ...a aj morskú soľ používame...
tak to obdobie vzdoru neviem asi je to individuálne, ale už by to mohlo aj prejsť...ale je to asi aj zúbkami...
drobček môj pojde už spinkať...pozriem si tie čiapočky háčkované snad nejakú vyberiem....myslela som si že nám príde trojkolka a ešte nič tak asi až v pondelok..

libka1
15. máj 2009

Do 18 mia to trva a stupnuje sa 😀 😀
Nemyslia tu bez glutamanu? Solcanku ci ako sa to vola 😉

mia.k
15. máj 2009

laluchova a kde kupuješ morskú soľ?Ja ju nemôžem nikde zohnať.
A na zuby sa nemôžem stále vyhovárať,veď keby Benjamín plakal stále len kôli zubom,to by musel byť krokodýl. 😀

laluchova
15. máj 2009

noo ale my ich už máme dosť 13 ich je...a triidú ...takže ...aj zuby nás trápia
morskú soľ v kauflande aj v jednote býva...ale väčšinou v kauflande,,,takú jemnú...treba s nou menej soliť alebo viac ako s normálnou už ani neviem lebo stráááášne dlho používame

libka1
15. máj 2009

sak dole u taborskeho ju nemaju, ja som kupila bud tam alebo v kauflande.

mia.k
15. máj 2009

Tak to som hladala na nesprávnych miestach.Dík

laluchova
15. máj 2009

háčkovanú letnú čiapočku som už objednala...
idem sa najesť a trošku natiahnuť nohy a čítať časopis dobré jedlo...

libka1
15. máj 2009

ja take casopisy nemozem citat lebo z toho priberam 😀 😀 😀 😉
Lucim sa, vidime sa v pondelok 😉

stanka26
15. máj 2009

ahojte.vy ste toho zase popísali.my boli do obeda na dvore,aspon chvílu vonku.vypustíš to von a máš pokoj.To v HC sa nedá.

Libka určite to bol tvoj muž, lebo potom v ten den som vás videla spolu ešte v meste.

k tým zubom.Naša Sabína si chce umývať sama,ale má ich v hroznom stave,ukazovala som ich aj zubárovi a ten mi povedal že uý tam kazy.povedal že drhnúť a drhnúť a používať pastu elmex.

mne žiadne kuponiky neprišli.

laluchova
15. máj 2009

ste zaregistrovaní v dm ku??? 😉

stanka26
15. máj 2009

jasné že sme.

laluchova
15. máj 2009

tak možno mu to ešte len príde a dresu ste nemenili???

stanka26
15. máj 2009

adresu sme nemenili.a bolo tam niečo zaujímavé myslím v tých kuponikoch.

laluchova
15. máj 2009

my tam máme...sunar 600g od 12.m, dessert nestlé, 30 svietacich nálepiek disney, elmex pasta detská a kefka detskáumývací gél na hlavu babylove

stanka26
15. máj 2009

no okrem toho sunaru a tých nálepiek bych brala všetko.

laluchova
15. máj 2009

veru veru
Tami už spí....
ja idem vegetiť...

stanka26
15. máj 2009

aj tý moji už hajajú.posledná noc u babky v Chtelnici zajtra po jarmoku cestujeme domov do HC.

laluchova
15. máj 2009

hurá!!!sa tešíte???!!!!

stanka26
15. máj 2009

to áno.konečne po týždni budeme s tatinom. 🙂

stanka26
16. máj 2009

ahojte.tak mi už v HC.

to tu dnes ešte nikto nepísal?

stanka26
16. máj 2009

no kde ste všetky,to tu dnes nikto nebol?

čo ste sa odsťahovali z HC? 😀

janetina
17. máj 2009

pozeram ze tu nikto nie je u hodnu chvilu ze stanka? 😉
vsak pocasie praje 😉

kankam nebola si v panskej vo stvrtok vecer??mas quinny? babo v nom sa mi podobalo na Tvoju Ninku 😉
my konecne mame schody spravene ..vyzeraju odbre ergonomicke 😉 dufam ze sa nam bude dobre po nich chodit...

vcera som bola na bike s malym a teda ufuf...nemozem si na to zvyknut...ked schadzam .....a upinam ho..alebo vypinam zo sedacky....chce to zvyk ....sa bojim....ta jeho vaha hadze bike...no ked budeme chodit aj s tatom 😕 😕 bude ho vozit on 😅
no som zvedava co dnes podnikneme...niekam by som vybehla 😉 😉 😉

stanka26
17. máj 2009

dobré ránko....

my sme dnes vstávali o pol siedmej.Po dlhej dobe sme spali celú noc. 🙂

kde všetky ste? My by sme dnes chceli ísť pozrieť do tej Bojnej ak sa ukáže pekné počasie 😎

laluchova
17. máj 2009

ahojte pozerám že víkend venujeme každá naplno rodinke...
tak to je super,
my dnes ideme pozrieť na prájimanie deckám tu v dedine, sú to moji žiaci čo som od nich odišla na MD...
a pooobede do trakovíc ideme mrknuť koleg teda aj peťku čo má Riška...

kankam
17. máj 2009

nebola janetina 😉 , už dlho som nebola , musím sa tam vybrať. mám cam cortinu zeleno/šedú quinny má ivulienka, ale tá má chalana ... 😵 😵 😵 😵 , môžeme dať stretko niekedy v panskej ... mne to tak vyhovuje viac chodiť doobeda, cez obed byť doma, dať spať a večer znovu ... 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre