Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
18. máj 2009

Dalsi krasny tyzden pred nami 😉
Tak to bol moj muz urcite, so svokrom do mesta moc nechodim 😀 Aj som sa ho pytala a on ze ano, nejake dievcatko sa ho vypytovalo kde byva 😉

laluchova
18. máj 2009

ahojte, počasie sa nám na víkend vydarilo....
uvidíme čo bude dnes...
dnes sme spali až do 7:45!!!!
😉 😉 😉

libka1
18. máj 2009

slusny vykon 😉 pomohla jej ta zmena rezimu?

laluchova
18. máj 2009

áno....spí aj lepšie kao nemáme cumlík kedže už nevie čo je to vypanutie cumlíka...cez obed spí min.2 hodinky... 😉
dnes nám konečne prišla trojkolka, bola mamkčka ju poskladať ale v pohode, Tami ju ešte nevidela kedže sme ju skladali ako išla spať..verím, že počasie vydrží a pojdeme na skúšobnú jazdu....

mia.k
18. máj 2009

Čaute.
laluchova dobrý článok...
Tak už aj my máme odrážadlo.Síce som ho ešte tento rok neplánovala,ale Benjamín ho dostal nečakane k narodeninám,tak ho učím na ňom chodiť.Ale ešte je to preňho skoro,aby pochopil ako sa na tom jazdí.Ale dá sa používať aj ako chodítko,takže skúšame všeliako.
Ide dnes niekto do panskej?

stanka26
18. máj 2009

ahojte....
ako vidím tak je nás tu dnes o trošku viac. 🙂
tá moja baba sa už zobudila a Šimi zaspal o pol druhej v kočári. 😀

my sa bez cumlíka nepohneme ani na krok,na chvíľu mu vypadne z pusy a hned ho hľadá kde je.

laluchova
18. máj 2009

hm...ja by do pankej aj išla le ako sa dopraviť bus chodí ale čo ak bude treba ísť domov a tak...mm išiel na poobednú...vodičák nemám... 😖
aj naša malá sedáva u kamoška čo je o rok starí na odrážatku skor tam sedí a hrása so zvukmi a tak alebo ho tlačí...

stanka26
18. máj 2009

to aj ten náš dobrotník odrážadlo len tlačí alebo tam tiež len sedí a púšťa si zvuky.

ja do panskej dnes nie,lebo náš tata ide na nočnú a tak chcem nech si ešte užije do večera detičky. 😉
Možno zajta do obeda,alebo po obede.

libka1
18. máj 2009

ja sa pridam mia, ale zatial nastastie spi 😅 medzi 3-4 tipujem.

laluchova
18. máj 2009

aj tami spí od 12...ešte.... 🤐

libka1
18. máj 2009

😵 😵 ja tu nasu lubim ako kona, ale ked takto pekne pospi lubim ju este viac 😀 😀 😵 😵

janetina
18. máj 2009

ahojte aj ja by som hadam prisla do panskej/ mimochodom uz su tam zasa komare :(/ Teraz som bola v Deichmane a konecne mame sandale ...i ked nie som som uplne spokojna ale nastastie nie su take ortopedicke..vyzeral by v tom ako postihnuty/ na malych nozkach je to chutne ale teraz sa mi to zda smiesne/,,,,a on teda chodi v pohodicke odvtedy odkedy chodi 😀 . Su celokozenne Elefentnnky

mia.k
18. máj 2009

Môj dobrotník tiež spí,takže tiež až tak okolo štvrtej vyrazíme.

janetina
18. máj 2009

my sme prave obedkovali trochu oneskorene bo sme vstali o 9h 😀 ale prave zaspal huraaa...tak uvidim ci stiham

libka1
18. máj 2009

Pekne, co si za ne vysolila? Dojdi, tesime sa 😉

janetina
18. máj 2009

900 :( dofrasa a to mm pozeral minuly tyzden v Nr a tam tak od 1200 az 1800 za celokozu otras

janetina
18. máj 2009

http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?...
a tieto este chceme do vody a po dvore len tie sa nedovazuju asi libka porad 😀 Ty si taka zbehla 😀 😀 😀 😀

janetina
18. máj 2009

nejde niekto do NDR??? 😀 😀 😀 😀

mia.k
18. máj 2009

pekné sandálky

janetina
18. máj 2009

ale akurat pozeram ze tie maju len do 24 a tak nic..ziadne Ndr a SRN sa nekona 😀 😀 😀

janetina
18. máj 2009

http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?...
minuly rok sme mali taketo 23 tie su fantasticke skoda ze uz na nas take nerobia...:( kupila by som aj teraz...su take makkucke

stanka26
18. máj 2009

môžem sa k vám do panskej pridaj do tej panskej aj ja.
Tato nás posiela von.Sabínka povedal že pôjde s babku a mne ostal len Šimi,tak ak sa nenahneváte sa pridám.

libka1
18. máj 2009

zacinam mat podozrenie na maniactvo 😀 😀 topankovy fetisista 😀 😀 😀

janetina
18. máj 2009

a kedy chcete vyrazit a dokedy tam budete?cca

janetina
18. máj 2009

jaaa??????????????????????????????? jasneeee 😎

libka1
18. máj 2009

stale spi, vyrazame tipujem o pol 4, sme tam tipujem do 6 😅 😀 hrube odhady, plus minus polhodinova odchylka 😉

janetina
18. máj 2009

mia super mate odrazadlo...my sme ho prednedavnom reklamovali...povedali ze nam vymenili koleso ze nech prideme. MM tam bol a chytil do ruk to dalsie koleso co nevymenili a puklo dalsie.... 😀 tak z nej vyslo ze vsetky odrazadla tohto typu stoja v sklade a ideu sa premontovavat kolesa ze tie stare sa kazia🙂))) ak nam vratili peniazky 😀 😀 😀 . V Draciku robia zvlastne osoby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
18. máj 2009

dobre tak ak nam nic dotoho nepride tak prideme aj my

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre