• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
janetina aj kamošky reklamovali odrážadlá v dráčiku a hlavne kolieska.

Aj náš Šimi ešte spí.
18. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka26 no oni su ergonomicky pre vacsich uuuplne fantasticke len ti eekolesa no skoda pockame na nove kolesa a uvidime v obchode manzel stlaci koliesko a bude vyskusane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka nie som teda fetisista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:iba mierny z donutenia, vies my mame vysokansky nartik a mame aj problem kupit aby to sadlo...a este jednu nozicku ma odmalicka trosku vacsiu tak vies si predstavit moje uvazovanie ze ake mu kupit hlavne na lleto a este do vody dalsie no otras naroky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj naša Sabínka má vysoký nárt,tak aj my máme problémy zohnať topánky.
18. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nastastie tento problem nemame... nartik eňo ňuňo :grinning: stale spi :confused:
18. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mma zasa nizky nartik :grinning: :grinning: :grinning: mne je vsetko volne
aj my spime idem si nafarbit vlasy ....hned sa zobudi :fearful: :fearful: ideeem papa
18. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už vybuvaný a práve papáme ryžu a broskynku.
18. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, asi si aj ja dam nieco na jedenie :grinning:
18. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja nejaká hladná,len neviem čo bych zjedla.
18. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posun nasho odchodu na 4, nas Cuco stale spi :wink:
18. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved my ešte nejdeme.pojdeme tiež okolo 16:0h
18. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisiel mi muz, asi ho zacuchala, hnes sa zobudila :sweat_smile: dostane papat a o 4 vyrazame, muza beriem zo sebou nech si da pivo :grinning: stanka pojdes s nami alebo sa stretneme az v panskej?
18. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkám vás na rohu michalskej 1.idem už s domu.pa
18. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, my ideme za 10 minut :grinning:
18. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa už chystáme...
18. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vy uz idete:( my furt richmeme...tiez ked zanucha tatu je hore ale ten pride neskor :grinning:
18. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano :wink:
19. máj 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

náš drobec už spí. Počula som že bola v noci riadna búrka.No žial nevieme o ničom bo tak tuho sme spali.

a vás to nezobudilo? cez obed behnem pre fotky a potom ich sem pridám.
19. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len videla rano vodu, tiez som sa nezobudila :sweat_smile:
malu sa mi nepodarilo vecer ostrihat, revala ako besna a metala sa, tak som to vzdala :sweat_smile: bola som dole vedla Taborskeho u kadernicky, tak mi povedali nech pridem o 11.15, lenze to bude akurat spat... :pensive: takze nic, niekedy inokedy ...
19. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tam robia až do 18h po obede tam bude iná.tak skús ísť potom vyskúšať.ved za to nič nedáš.
19. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BRE RANKO
vcera som neprisla boli ste?
libka skus kadernicku kde je jasterka vovnutri tam Ti ju ostriha p. Nitranova nam robila chocholika :grinning:
19. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ani nevedela ze tam je kadernicka :sweat_smile: zajtra tam zbehnem, uz je moc rozkustrena a poti sa v tom hare :sweat_smile:
19. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja dnes ostriham Timusa...:slight_smile: ideem upratovat ppapa
19. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme vcera :wink:
19. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna teda burka zobudila, ale malá prespala noc o ničom nevie...včera spala od 12 do 14:45 to som ju už bola zobudiť...rekord nad rekord...teraz spí od 11:30....ešte spí...
vonku je pekne boli sme sa vyvtreať a apojazdiť s trojkolkou je super...aj malej sa stráááášne páči....
19. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. To ako je možné,že sa na takú metelicu nezobudíte? To ja som v noci skoro vôbec nespala,išla som neskoro spať a potom prišla tá búrka a do rána som oka nezažmúrila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: janetina včera sme boli v panskej a nazbierala sa nás tam celkom slušná kôpka.Len tie hnusné komáre tam už zase otravujú. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Pozerám, že odkedy je konečne zase teplo, píšete akosi menej. Máte pravdu, treba si vychutnať slniečko s našimi drobcami, ktorí boli celú zimu zavretí vnútri :wink: Ja som sa na búrku zobudila a zaspala som až keď prestala. Tak pekný zvyšok dňa
19. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som pridala pár fotiek,ale tie čo som chcela dať my nevošli,lebo mali viac kb
19. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani zmensi si ich, to by som nepridala ani jednu kebyze ich nezmensim...
aj nas album obnoveny :wink:
19. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľmi peknu zahradu mate, a ta torta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: perfektny napad :sweat_smile: chyba slintajuci smajlik :grinning:
19. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok