Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
18. máj 2009

janetina aj kamošky reklamovali odrážadlá v dráčiku a hlavne kolieska.

Aj náš Šimi ešte spí.

janetina
18. máj 2009

stanka26 no oni su ergonomicky pre vacsich uuuplne fantasticke len ti eekolesa no skoda pockame na nove kolesa a uvidime v obchode manzel stlaci koliesko a bude vyskusane 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
18. máj 2009

libka nie som teda fetisista 😀 😀 😀 😀 😀iba mierny z donutenia, vies my mame vysokansky nartik a mame aj problem kupit aby to sadlo...a este jednu nozicku ma odmalicka trosku vacsiu tak vies si predstavit moje uvazovanie ze ake mu kupit hlavne na lleto a este do vody dalsie no otras naroky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stanka26
18. máj 2009

aj naša Sabínka má vysoký nárt,tak aj my máme problémy zohnať topánky.

libka1
18. máj 2009

tak nastastie tento problem nemame... nartik eňo ňuňo 😀 stale spi 😕

janetina
18. máj 2009

ja mma zasa nizky nartik 😀 😀 😀 mne je vsetko volne
aj my spime idem si nafarbit vlasy ....hned sa zobudi 😨 😨 ideeem papa

stanka26
18. máj 2009

my už vybuvaný a práve papáme ryžu a broskynku.

libka1
18. máj 2009

hm, asi si aj ja dam nieco na jedenie 😀

stanka26
18. máj 2009

ved aj ja nejaká hladná,len neviem čo bych zjedla.

libka1
18. máj 2009

posun nasho odchodu na 4, nas Cuco stale spi 😉

stanka26
18. máj 2009

no ved my ešte nejdeme.pojdeme tiež okolo 16:0h

libka1
18. máj 2009

prisiel mi muz, asi ho zacuchala, hnes sa zobudila 😅 dostane papat a o 4 vyrazame, muza beriem zo sebou nech si da pivo 😀 stanka pojdes s nami alebo sa stretneme az v panskej?

stanka26
18. máj 2009

počkám vás na rohu michalskej 1.idem už s domu.pa

libka1
18. máj 2009

ok, my ideme za 10 minut 😀

mia.k
18. máj 2009

aj my sa už chystáme...

janetina
18. máj 2009

jej vy uz idete:( my furt richmeme...tiez ked zanucha tatu je hore ale ten pride neskor 😀

libka1
19. máj 2009

bre rano 😉

stanka26
19. máj 2009

ahojte..

náš drobec už spí. Počula som že bola v noci riadna búrka.No žial nevieme o ničom bo tak tuho sme spali.

a vás to nezobudilo? cez obed behnem pre fotky a potom ich sem pridám.

libka1
19. máj 2009

ja som len videla rano vodu, tiez som sa nezobudila 😅
malu sa mi nepodarilo vecer ostrihat, revala ako besna a metala sa, tak som to vzdala 😅 bola som dole vedla Taborskeho u kadernicky, tak mi povedali nech pridem o 11.15, lenze to bude akurat spat... 😔 takze nic, niekedy inokedy ...

stanka26
19. máj 2009

ale tam robia až do 18h po obede tam bude iná.tak skús ísť potom vyskúšať.ved za to nič nedáš.

janetina
19. máj 2009

BRE RANKO
vcera som neprisla boli ste?
libka skus kadernicku kde je jasterka vovnutri tam Ti ju ostriha p. Nitranova nam robila chocholika 😀

libka1
19. máj 2009

to som ani nevedela ze tam je kadernicka 😅 zajtra tam zbehnem, uz je moc rozkustrena a poti sa v tom hare 😅

janetina
19. máj 2009

no aj ja dnes ostriham Timusa...🙂 ideem upratovat ppapa

libka1
19. máj 2009

boli sme vcera 😉

laluchova
19. máj 2009

mna teda burka zobudila, ale malá prespala noc o ničom nevie...včera spala od 12 do 14:45 to som ju už bola zobudiť...rekord nad rekord...teraz spí od 11:30....ešte spí...
vonku je pekne boli sme sa vyvtreať a apojazdiť s trojkolkou je super...aj malej sa stráááášne páči....

mia.k
19. máj 2009

Ahojte. To ako je možné,že sa na takú metelicu nezobudíte? To ja som v noci skoro vôbec nespala,išla som neskoro spať a potom prišla tá búrka a do rána som oka nezažmúrila. 😝 janetina včera sme boli v panskej a nazbierala sa nás tam celkom slušná kôpka.Len tie hnusné komáre tam už zase otravujú. 😝

mutter
19. máj 2009

Ahojte babenky. Pozerám, že odkedy je konečne zase teplo, píšete akosi menej. Máte pravdu, treba si vychutnať slniečko s našimi drobcami, ktorí boli celú zimu zavretí vnútri 😉 Ja som sa na búrku zobudila a zaspala som až keď prestala. Tak pekný zvyšok dňa

stanka26
19. máj 2009

ahojte tak som pridala pár fotiek,ale tie čo som chcela dať my nevošli,lebo mali viac kb

libka1
19. máj 2009

Stani zmensi si ich, to by som nepridala ani jednu kebyze ich nezmensim...
aj nas album obnoveny 😉

libka1
19. máj 2009

veľmi peknu zahradu mate, a ta torta 😵 😵 😵 perfektny napad 😅 chyba slintajuci smajlik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre