• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
sona, si chcela vediet, ze ako dopadli nase miery na poradni - takze: vaha 11,9 a vyska 82
je to riadna baba - bol tam 2 rocny chlapcek a Sona bola velka ako on...
aha a este jeden udaj: rev, ked sa k nej doktorka priblizila: tak na 1000 decibelov

PS: v parku nam bolo s vami skvele, ale ide ma porazit ako ma svrbia tie pupaky od komarov. Mam ich aspon 20!!! Sona nastastie len 3 (poctivo som odhanala) a neskriabe sa
19. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: aj mna vsetko svrbi :grinning:
hm, tak to je teda fakt poriadna baba :sweat_smile: ja mam z Evky pocit ze je velka, a mala 9340 g a 73 cm (aj ked o tej vyske si dovolim polemizovat :grinning: :grinning: ). Hlavne teraz ked ty pises ze vam namerali 82 cm, zeby bolo medzi nimi 9 cm rozdiel??? :confused:
pud sebazachovy, asi si pamata ze obcas ju tam aj pichnu :grinning: ockovali vas?
20. máj 2009 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko
my sme mali cca 10-10,5 kg uz si nepamatam a cca do 80cm....:slight_smile:
My sme tiez dostipany od komarov...Timi ma 2 velke stipance..idem mu kupit tekuty puder na noc...rano sa svrbkal...
Minule v noci teda poprsalo mm spal ako zabbity a aj Timi , ja som preckala hore zatvarala som okna na celom dome...vcera vecer sa dobre trhala zelina z nasho dvora:slight_smile:))) nepridete ? :grinning: dokoncit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Keby som mala varovcika to by islo ako malina...idem zavolat dedemu ci nie je doma:slight_smile:)))
20. máj 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte, hlásim sa zasa po čase :wink: , boli sme u babi v TT a včera mama doháňala, aj teraz idem upratovať, tak len v krátkosti .... :slight_smile:
ja som sa tiež zobudila na búrku, kedysi sme tiež ratovali okná,-tieklo nám cez ne, teraz od jesene chvalabohu máme plasťáky, ale pud vo mne zostal, bola som hore, až kým neprestalo, MM+nina spali jak drevečká :grinning: :grinning: :grinning:

tú panskú mali vystriekať opäť po chvíli a možno by to už bolo zlikvidované, takto ma to odrádza ísť tam hoci som sa už zasa za vami chystala :wink: ja sa idme z takých vecí zblbnúť, minule som mala tiež asi 15 štípancov ...

libka, malá je hviezda hlavne s tým mobilom :grinning: :grinning: :grinning: , a tá tvoja torta je úplne super, na to ako si ju opisovala, že nič moc tak sa mi veľmo páči ... :wink:

no a k tým mieram, mne sa aj to váženie aj to meranie zdá také fakt orientačné, ale drimajova klobúk dole-tá váha, ešte poctivo kojíš ?
my len ráno a večer a ešte niekedy keď mám plné prso, ale už je to na ústupe a znížila som aj dávky UM, lebo už to presahovalo všetky hranice ... :grinning: :grinning: :grinning: a po zrelej úvahe som došla k tomu, že nebude 200, ale len 150 ml a sem tam vydrží aj len o 1 pití v noci, ako kedy (asi 2 x sa to stalo) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, lebo potom si na to zvyká a 3 h je zasýtená s mliekom a jesť chce ešte menej, takže musíme ju nejako napraviť ... Ale chápem ju, lebo sa jej ten jedálniček musí upraviť, keď už nebude mliečko mamine ...
20. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina, tú robotu okolo domu ti nezávidím, asi to nemá konca kraja ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že ...
20. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam ale hadam raz to bude len o udrziavani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ako poprsalo ide to super von uz som nalozila dvoje tacky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...poobede mi pridu varovat tak pokracujem v aerobicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mlieko??? pomaly zistujem ze mu to uz tak nechuti...ked mu sparavim 220ml tak necha cca 20-30ml nevypite a ked mu spravim 180ml tak tiez necha to iste mnozstvo....Asi mu zachutili ine veci.....napr, babkin jemnucky gulasik s kuracim maskom cez vikend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
libka idem kuknut tu tortu vsak ani neviem ze ju tam mas....urite si prilis skromna :wink: :wink: :wink:
20. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka jasne ze si skromna Kittinka je supeeer a aj oslava aka perfektna...kde ste robili doma? vyzera to ze ste niekde v hoteli???
20. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam ako v Bosanoch nic nepochodili ste?
inak ku tej zahrade ja idem davat vsade folie a co najmenej vyzadujuce rastlinky:slight_smile: tak dufam ze moje predstavy sa splnia tym ze o par rokov z budeme len polievat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pod prkotinky
20. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Timi uz spi vynimocne skoro...idem si oddychnut aj ja :wink:
20. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina, číslo som dala svokre, nechám to na ňu a jej rozhodnutie, momentálne ju dávajú na skúšku do toho stacionára, ale je z toho ešte viac domotaná ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale má to pozitívum, že si svokra aspoň časť dňa odpočinie ... :wink: :wink: :wink:
20. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mala padla ako kabela, normalne lahla do postele a bez pipnutia zaspala :confused:
uz ma novy imidz, ostrihala ju ta pani v Jasterke, a aj tu oslavu sme mali v jasterke :sweat_smile:
tu by sme tych ludi nepopratali, alebo popratali, ale ked si predstavim to obskakovanie a umyvanie, tak som to vzdala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: isli sme na grilovane do restiky, mnam, to ja mozem :sweat_smile: :grinning:
mne sa ta oplatka kitti velmi nepacila,ale bola najlepsia z toho vyberu co tu v HC mali :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez internet sa daju objednat krasne :dizzy_face: len ja vzdy vsetko riesim na poslednu chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, idem makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mia, von pojdeme okolo 4, mohli by ste sa pridat :wink:
20. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa to dá objednať cez internet ? daj tip libka :slight_smile: a kam pôjdete ? do tej panskej sa mi moc nechce ... :confounded: nech sa neškriabeme celú noc ...
20. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne spala nina od 09:15 asi 45 min, potom sme sa ešte môjkali-som jej hladkala chrbátik a ona ešte driemala asi tak 20 min ... a teraz ešte nespí a ani jesť nechcela maska jedna ... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
20. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka aj tebe už spáva len 1 x za deň ? a dlhšie spí ?
20. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile:
my sme boli do obeda na podzámskej na detskom ihrisku.Šimonko spí na v kočári na balkone a Sabínka je už vyspaná. :unamused:
Aj ja som celá od tých komárov z tej pánskej doštípaná a Šimi neni vôbec a herec už zlezie sám z postele.

Libka tie fotky mi nejdú zmenšiť,ja ich mám totiž napálené na cd z negatívov tak neviem či sa to dá. :frowning2:

a kam sa chystáte.aj my by sme išli. :grinning:
20. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.obrazok.ic.cz/album/Detske/index.html
no asi zase do panskej, aj vcera sme tam nasli miu, okosili tam travnik, tak tam piknikovala na deke :grinning: tuto hned za nemockou, tam komare nezeru. Tak planujem tiez vziat deku a vyvalit sa tam :wink: :dizzy_face:
mne mala spi niekedy 2x a niekedy 1x, podla toho kedy rano vstane, ale vacsinou uz len 1x, ale som spokojnejsia takto, spi 3 a pol hodiny niekedy aj, a to uz stihnem hodny kus prace spravit do roboty :dizzy_face:
20. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my už spíme druhý krát.

inak tu si môžete pozrieť ostatné naše fotečky

www.fotoalbum.eu/stanka26/a276179

no uvidíme a ked nebude nič na pláne tak prídeme za vami.
20. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
libka jasan,že sa pridávam a tiež plánujem zase piknikovať :slight_smile: tam ako včera.A NEBOLI TAM ŽIADNE KOMÁRE! :slight_smile:
Takže kto chce,nech sa pridá.Hned za poliklinikou.A včera ako sa tam Benjamín osmelil sám chodiť,tak dnes už behá sám aj doma. :slight_smile:
Dnes ráno som zažila šoking-malý mi vypadol z postielky. :cry: Prekoprcol sa cez zábradlie a zletel na zem.Ešteže si netreskol hlavu o postelný rám z manželskej postele,ale len nohy-to by si mohol aj väzy dolámať.Buchol síce hlavou o zem,ale ani nezaplakal,lebo som ho vydesila mojim vylakaným zhýknutím-ja som bola viac v šoku ako on.Na šťastie sa mu nič nestalo,ale už to nechcem riskovať a hneď som mu postielku znížila na maximum.
Joj baby,dnes mi neak blbne počítač a strašne dlho načítava každú stránku,tak si ani vaše fotky nemôžem pozrieť.Budem musieť počkať,kým s tým mm niečo spraví.
20. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Tami spí lepšie ked spí len raz a v pohode do večera vydrží...
čítam že ste boli v Hc v panskej....hm...ticho závidím....
Tami si zvykla na mliečko ráno a večer pred spaním, kedže ide neskor spinkať....
ešte spí od 12...uvidíme zvykne tak dve hodinky určite a niekedy aj viac...rekord bol skoro 3...ja som ju srihala manšinkou v pohode ....
20. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hiiiiiiii, tak to my mame postielku na najspodnejsom uz dobreho stvrt az pol roka... :confused: teraz ti spi? kedy asi pojdete?
20. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia.k och jaj. chudatenko...my sme vcera padli z taburetky leby vymyslal a hned na to zaspal tak som sa bala ze sa nprebudi :pensive: ...nervy som mala na dranc
stanka ta Tvoja mamina ma teda kraasnu zahradku aj ja sceeeem :grinning:
20. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este spime ako babenko :wink: super si oddychnm ked na mna lezu rusi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme včera nehodu vo vani.šimi sa stále vstaval až sa nakoniec šmykol a na čele má takú velkú modrinu.

a náš herec sa už zobudil,ani kávu som nestihla vypiť.

to je len kúsok zo záhrady,ak budem mať čas tak hodím link na fotky zo záhrady.No vieš je doma stará sa o babku tak má času a tatino jej pomáha leo ten je na nútenom invalidnom.
20. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak čítam,že poviaceré deťúrence mali nehodu...Sú to výmyselníci.Čo všetko si ešte pri nich užijeme... :confounded:
libka,tiež Benjamín ešte spí,takže neviem kedy vyrazíme,ale tiež predpokladám že okolo štvrtej.Ked sa šušnáci zobudia,písneme si do IP.
20. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo, rusi, aj u mna podozrenie :grinning:
20. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina tu sú ešte fotky z taj záhrady

www.fotoalbum.eu/stanka26/a276190 môžeš nakuknúť.
20. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte spíme, jeje...dnes je super čas na spanie....
20. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to skor ked je dazdivo, ci nie? v kazdom pripade mala este buva, dala som jej dnes hotovu papu od alnatury a skoro mi odhryzla z lyzicky. velmi jej to chutilo,tusim ich pojdem kupit viac :grinning:
20. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka no prekraaaasne pochval maminku ze je velmi sikovna... my ju mame asi rovnako velku sa mi zda :confused: ...a presne nieco podobne tam chceme dat...kolko rokov to budovala?

tak my sme tiez uz hore...behame s holym pipindom este ze v dome je zatial kliima....von nevyleziem :stuck_out_tongue_closed_eyes:...ja neznasam horucavy
mia, stanka vcera bol asi den urazov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je den urazov kazdy den :sweat_smile:
20. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok