Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

drimajova
19. máj 2009

sona, si chcela vediet, ze ako dopadli nase miery na poradni - takze: vaha 11,9 a vyska 82
je to riadna baba - bol tam 2 rocny chlapcek a Sona bola velka ako on...
aha a este jeden udaj: rev, ked sa k nej doktorka priblizila: tak na 1000 decibelov

PS: v parku nam bolo s vami skvele, ale ide ma porazit ako ma svrbia tie pupaky od komarov. Mam ich aspon 20!!! Sona nastastie len 3 (poctivo som odhanala) a neskriabe sa

libka1
20. máj 2009

😀 aj mna vsetko svrbi 😀
hm, tak to je teda fakt poriadna baba 😅 ja mam z Evky pocit ze je velka, a mala 9340 g a 73 cm (aj ked o tej vyske si dovolim polemizovat 😀 😀 ). Hlavne teraz ked ty pises ze vam namerali 82 cm, zeby bolo medzi nimi 9 cm rozdiel??? 😕
pud sebazachovy, asi si pamata ze obcas ju tam aj pichnu 😀 ockovali vas?

janetina
20. máj 2009

bre ranko
my sme mali cca 10-10,5 kg uz si nepamatam a cca do 80cm....🙂
My sme tiez dostipany od komarov...Timi ma 2 velke stipance..idem mu kupit tekuty puder na noc...rano sa svrbkal...
Minule v noci teda poprsalo mm spal ako zabbity a aj Timi , ja som preckala hore zatvarala som okna na celom dome...vcera vecer sa dobre trhala zelina z nasho dvora🙂))) nepridete ? 😀 dokoncit 😀 😀 😀 😀
Keby som mala varovcika to by islo ako malina...idem zavolat dedemu ci nie je doma🙂)))

kankam
20. máj 2009

čavte, hlásim sa zasa po čase 😉 , boli sme u babi v TT a včera mama doháňala, aj teraz idem upratovať, tak len v krátkosti .... 🙂
ja som sa tiež zobudila na búrku, kedysi sme tiež ratovali okná,-tieklo nám cez ne, teraz od jesene chvalabohu máme plasťáky, ale pud vo mne zostal, bola som hore, až kým neprestalo, MM+nina spali jak drevečká 😀 😀 😀

tú panskú mali vystriekať opäť po chvíli a možno by to už bolo zlikvidované, takto ma to odrádza ísť tam hoci som sa už zasa za vami chystala 😉 ja sa idme z takých vecí zblbnúť, minule som mala tiež asi 15 štípancov ...

libka, malá je hviezda hlavne s tým mobilom 😀 😀 😀 , a tá tvoja torta je úplne super, na to ako si ju opisovala, že nič moc tak sa mi veľmo páči ... 😉

no a k tým mieram, mne sa aj to váženie aj to meranie zdá také fakt orientačné, ale drimajova klobúk dole-tá váha, ešte poctivo kojíš ?
my len ráno a večer a ešte niekedy keď mám plné prso, ale už je to na ústupe a znížila som aj dávky UM, lebo už to presahovalo všetky hranice ... 😀 😀 😀 a po zrelej úvahe som došla k tomu, že nebude 200, ale len 150 ml a sem tam vydrží aj len o 1 pití v noci, ako kedy (asi 2 x sa to stalo) 😝 😝, lebo potom si na to zvyká a 3 h je zasýtená s mliekom a jesť chce ešte menej, takže musíme ju nejako napraviť ... Ale chápem ju, lebo sa jej ten jedálniček musí upraviť, keď už nebude mliečko mamine ...

kankam
20. máj 2009

janetina, tú robotu okolo domu ti nezávidím, asi to nemá konca kraja ... 😝 , že ...

janetina
20. máj 2009

kankam ale hadam raz to bude len o udrziavani 😀 😀 😀 😀 ale ako poprsalo ide to super von uz som nalozila dvoje tacky 😀 😀 😀 😀 ...poobede mi pridu varovat tak pokracujem v aerobicku 😀 😀 😀 😀 😀

mlieko??? pomaly zistujem ze mu to uz tak nechuti...ked mu sparavim 220ml tak necha cca 20-30ml nevypite a ked mu spravim 180ml tak tiez necha to iste mnozstvo....Asi mu zachutili ine veci.....napr, babkin jemnucky gulasik s kuracim maskom cez vikend 😀 😀 😀 😀
libka idem kuknut tu tortu vsak ani neviem ze ju tam mas....urite si prilis skromna 😉 😉 😉

janetina
20. máj 2009

libka jasne ze si skromna Kittinka je supeeer a aj oslava aka perfektna...kde ste robili doma? vyzera to ze ste niekde v hoteli???

janetina
20. máj 2009

kankam ako v Bosanoch nic nepochodili ste?
inak ku tej zahrade ja idem davat vsade folie a co najmenej vyzadujuce rastlinky🙂 tak dufam ze moje predstavy sa splnia tym ze o par rokov z budeme len polievat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a pod prkotinky

janetina
20. máj 2009

tak Timi uz spi vynimocne skoro...idem si oddychnut aj ja 😉

kankam
20. máj 2009

janetina, číslo som dala svokre, nechám to na ňu a jej rozhodnutie, momentálne ju dávajú na skúšku do toho stacionára, ale je z toho ešte viac domotaná ... 🙄 🙄 🙄 ale má to pozitívum, že si svokra aspoň časť dňa odpočinie ... 😉 😉 😉

libka1
20. máj 2009

aj moja mala padla ako kabela, normalne lahla do postele a bez pipnutia zaspala 😕
uz ma novy imidz, ostrihala ju ta pani v Jasterke, a aj tu oslavu sme mali v jasterke 😅
tu by sme tych ludi nepopratali, alebo popratali, ale ked si predstavim to obskakovanie a umyvanie, tak som to vzdala. 😝 😔 isli sme na grilovane do restiky, mnam, to ja mozem 😅 😀
mne sa ta oplatka kitti velmi nepacila,ale bola najlepsia z toho vyberu co tu v HC mali 😝 cez internet sa daju objednat krasne 😵 len ja vzdy vsetko riesim na poslednu chvilu 😝 no nic, idem makat 😝
mia, von pojdeme okolo 4, mohli by ste sa pridat 😉

kankam
20. máj 2009

kde sa to dá objednať cez internet ? daj tip libka 🙂 a kam pôjdete ? do tej panskej sa mi moc nechce ... 😖 nech sa neškriabeme celú noc ...

kankam
20. máj 2009

mne spala nina od 09:15 asi 45 min, potom sme sa ešte môjkali-som jej hladkala chrbátik a ona ešte driemala asi tak 20 min ... a teraz ešte nespí a ani jesť nechcela maska jedna ... 😒 😒 😒 😒

kankam
20. máj 2009

libka aj tebe už spáva len 1 x za deň ? a dlhšie spí ?

stanka26
20. máj 2009

ahojte.. 🙂
my sme boli do obeda na podzámskej na detskom ihrisku.Šimonko spí na v kočári na balkone a Sabínka je už vyspaná. 😒
Aj ja som celá od tých komárov z tej pánskej doštípaná a Šimi neni vôbec a herec už zlezie sám z postele.

Libka tie fotky mi nejdú zmenšiť,ja ich mám totiž napálené na cd z negatívov tak neviem či sa to dá. ☹

a kam sa chystáte.aj my by sme išli. 😀

libka1
20. máj 2009

http://www.obrazok.ic.cz/album/Detske/index.html
no asi zase do panskej, aj vcera sme tam nasli miu, okosili tam travnik, tak tam piknikovala na deke 😀 tuto hned za nemockou, tam komare nezeru. Tak planujem tiez vziat deku a vyvalit sa tam 😉 😵
mne mala spi niekedy 2x a niekedy 1x, podla toho kedy rano vstane, ale vacsinou uz len 1x, ale som spokojnejsia takto, spi 3 a pol hodiny niekedy aj, a to uz stihnem hodny kus prace spravit do roboty 😵

stanka26
20. máj 2009

no my už spíme druhý krát.

inak tu si môžete pozrieť ostatné naše fotečky

www.fotoalbum.eu/stanka26/a276179

no uvidíme a ked nebude nič na pláne tak prídeme za vami.

mia.k
20. máj 2009

Ahojte.
libka jasan,že sa pridávam a tiež plánujem zase piknikovať 🙂 tam ako včera.A NEBOLI TAM ŽIADNE KOMÁRE! 🙂
Takže kto chce,nech sa pridá.Hned za poliklinikou.A včera ako sa tam Benjamín osmelil sám chodiť,tak dnes už behá sám aj doma. 🙂
Dnes ráno som zažila šoking-malý mi vypadol z postielky. 😢 Prekoprcol sa cez zábradlie a zletel na zem.Ešteže si netreskol hlavu o postelný rám z manželskej postele,ale len nohy-to by si mohol aj väzy dolámať.Buchol síce hlavou o zem,ale ani nezaplakal,lebo som ho vydesila mojim vylakaným zhýknutím-ja som bola viac v šoku ako on.Na šťastie sa mu nič nestalo,ale už to nechcem riskovať a hneď som mu postielku znížila na maximum.
Joj baby,dnes mi neak blbne počítač a strašne dlho načítava každú stránku,tak si ani vaše fotky nemôžem pozrieť.Budem musieť počkať,kým s tým mm niečo spraví.

laluchova
20. máj 2009

aj Tami spí lepšie ked spí len raz a v pohode do večera vydrží...
čítam že ste boli v Hc v panskej....hm...ticho závidím....
Tami si zvykla na mliečko ráno a večer pred spaním, kedže ide neskor spinkať....
ešte spí od 12...uvidíme zvykne tak dve hodinky určite a niekedy aj viac...rekord bol skoro 3...ja som ju srihala manšinkou v pohode ....

libka1
20. máj 2009

Hiiiiiiii, tak to my mame postielku na najspodnejsom uz dobreho stvrt az pol roka... 😕 teraz ti spi? kedy asi pojdete?

janetina
20. máj 2009

mia.k och jaj. chudatenko...my sme vcera padli z taburetky leby vymyslal a hned na to zaspal tak som sa bala ze sa nprebudi 😔 ...nervy som mala na dranc
stanka ta Tvoja mamina ma teda kraasnu zahradku aj ja sceeeem 😀

janetina
20. máj 2009

a este spime ako babenko 😉 super si oddychnm ked na mna lezu rusi 😝

stanka26
20. máj 2009

my sme včera nehodu vo vani.šimi sa stále vstaval až sa nakoniec šmykol a na čele má takú velkú modrinu.

a náš herec sa už zobudil,ani kávu som nestihla vypiť.

to je len kúsok zo záhrady,ak budem mať čas tak hodím link na fotky zo záhrady.No vieš je doma stará sa o babku tak má času a tatino jej pomáha leo ten je na nútenom invalidnom.

mia.k
20. máj 2009

Tak čítam,že poviaceré deťúrence mali nehodu...Sú to výmyselníci.Čo všetko si ešte pri nich užijeme... 😖
libka,tiež Benjamín ešte spí,takže neviem kedy vyrazíme,ale tiež predpokladám že okolo štvrtej.Ked sa šušnáci zobudia,písneme si do IP.

libka1
20. máj 2009

ach jo, rusi, aj u mna podozrenie 😀

stanka26
20. máj 2009

janetina tu sú ešte fotky z taj záhrady

www.fotoalbum.eu/stanka26/a276190 môžeš nakuknúť.

laluchova
20. máj 2009

ešte spíme, jeje...dnes je super čas na spanie....

libka1
20. máj 2009

to skor ked je dazdivo, ci nie? v kazdom pripade mala este buva, dala som jej dnes hotovu papu od alnatury a skoro mi odhryzla z lyzicky. velmi jej to chutilo,tusim ich pojdem kupit viac 😀

janetina
20. máj 2009

stanka no prekraaaasne pochval maminku ze je velmi sikovna... my ju mame asi rovnako velku sa mi zda 😕 ...a presne nieco podobne tam chceme dat...kolko rokov to budovala?

tak my sme tiez uz hore...behame s holym pipindom este ze v dome je zatial kliima....von nevyleziem 😝...ja neznasam horucavy
mia, stanka vcera bol asi den urazov 😝

libka1
20. máj 2009

u nas je den urazov kazdy den 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre