Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
20. máj 2009

ťažko povedať koĺko rokov,asi zhruba 10.

ivulienka22
20. máj 2009

babule ahojko,
detičkám prajem menej nehôd 😉 aj keď si myslím že to bude len horšie, bo špekulanti z nich už začínajú byť 😀 😀 😀
stanka-nemám slov na tú záhrádku-nemám!! krása!!
mia,libka vy idete piknikovať? aj my s kankam sme tak plánovali že niekedy niekde zoberieme deku...dnes asi nie, ale niekedy sa k vám s Aďom prídáme.
libka bola som aj ja dať ošmykať Aďa tam kde doporučila janettina, a pani mi hovorila že už jedno bábo u nej plačkalo 😉 Aďo držal ako hluchý dvere, skoro mi tam zadrichmal, len on má 4 chlpy na hlave tak to mala šupšup asi na rozdiel od vašej Evičky.

libka1
20. máj 2009

vyrazame, najdete ma v panskej 😉 😀

kankam
20. máj 2009

baby bolo mi fajn s vami, len ten náš chrobák neviem asi z tých zubov má taký nerv, už som ju aj osprchovala, jesť zasa nič nechcela a len by ma kúsala a plače ... a možno je už taká unavená, tak asi ju dnes dám rekordne skoro spať ...každopádne mia vymyslela super miesto , my sme chodili s ivulienkou na námestie do parku, ale toto je oveľa lepšie, akurát ivulienka to má dosť od ruky ...
😉 😖 😉
ivulienka máš IP

libka1
20. máj 2009

je to fajn ked sa takto drobci okukaju, nielen s dospelakmi stale 😉 mam jednu negativnu pripomienku - stipol ma tam komar 😠 inac dobreeeee 😵 😵 😵

stanka26
20. máj 2009

aj mna poštipal,zas mám o jeden štipanec viac. 😖

Šimi už spí a Sabínka ešte poletuje po byte. 😀

kankam
20. máj 2009

mňa nie 😉 😉 😉 , a už som zistila problém ninin, má teplotu 37,5 už po odrátaní, a strašne kúše ešte viac ako tam, takže asi zasa zuby chytajú grády ... 🙄 🙄 🙄 mi jej je ľúto zas si to odkašle, chúďa ... idem jej dať chamomilu dúfam, že noc prežijeme ...

stanka26
20. máj 2009

ivulienka Adriánkovi prajeme síce oneskorene všetko najlepšie narodeninkám.

libka1
20. máj 2009

hm, zubky, tak nech ju to moc neboli a nech mate pokojnu noc 😔
adrian je macher, nasa rucala ako tur 😅 aj nas mala sup sup, ani nedostrihala 😀 hlavne ze ofina je prec 😉 ado chce byt fesak 😀

stanka26
20. máj 2009

ako pozerám tak už tu je toho poriedko.pôdem asi spať.

drimajova
20. máj 2009

Sona, by si mala Evku premerat. Mne sa zda vyssia ...
...tiez som ju doma premerala, ci sme sa u doktorky nesekli ...
Dufam, ze nasa Sonka nebude vzdy posobit ako taka mala grulka...
Neockovali nas - neboli este vysledky z rozboru mocu, tak ju nechceli ockovat, ked nevedeli, ci je zdrava ci chora...

kankam, nie ze poctivo kojim. Ja sialene kojim! Alebo z toho uz coskoro sialena budem...
Ja ju tak aj uspavam, takze kojim aj cez den. A ked je den ako dnes - ze je mrzuta a unavena, a predsa nechce spat, tak sa kojime do nemoty...lebo len pisti "daj, daaaaj!"
No a potom zacina nocny maraton ... ale ked je ok noc ako vcera, tak len 2x a potom "az" o pol 6 (ale to na mne visi s prestavkami hodinu - lebo si chcem este pospat, tak jej to dovolim, aj ked nie som stastna, ze som taka makota a neviem tomu urobit koniec...)

libka1
21. máj 2009

Aj to raz skonci, ale musi to byt teda namahave 😔 Myslim ze ked sa prestane kojit a zacne chodit sama pochudne, teraz len papa a vozi sa v kociku, nema z coho zostihliet 😀 Aj ked u nas chodenie islo ruka v ruke s vyraznym narastom apetitu. Strasne jej chuti, asi potrebuje ovela viac energie 😅
Tiez si myslim ze Eva je vyssia, aspon teda sa mi nezda ze by bola o 9 cm nizsia od Sonky. Aj ked mozno prave preto ze je taka bambulka na nej nie je vidiet ze je taka vysoka. Vcera som akurat kukala maleho Robina, ten je ako pravitko 😀 😀 Vidiet na nom ze je dlhan, ved aj ma byt po kom 😀 😀

libka1
21. máj 2009

Kráááááááásne to vonku vyzerá 😵 😵 dáme raňajky a ideme na výjazd 😀 😅 😵

stanka26
21. máj 2009

dobre ránko....

tak mi dnes vstávali o pol šiestej.napapáme sa poupratujeme a pôjdeme najskôr do DM a odtial ako obyčajne na podzámsku sa na ihrisko šmýkať a hrať sa.

alionuska
21. máj 2009

🙂 Ahojte vsetky...ja som tu dlhsie nebola,ale uz vcera som si trosku citala,co ste to tu popisali o vselicom..ja mam pre vas jedno prekvapenie!!! 😉

🙂 CAKAM DIEVCATKO!!!!!!!!! 🙂

Ked mi to lekar oznamil,az mi slzy od radosti vyleteli...mam doma aj fotecku tej malilinkej šušurienky! 😀 Viete myslela som si,ze by to bola nahoda tretia baba a cakala som ze to bude chlapcek,ale ta sprava ma strasne potesila!!Tak sa s vami chcem o to podelit!Ahojte a prejem vam krasny slnecny den!!! 😉

stanka26
21. máj 2009

alionuska tak ty teda gratulujuem k druhej dcérke. 🙂 🙂

alionuska
21. máj 2009

Stanka dakujem...ale tato je uz tretia,neviem ci vies ze jedna mi zomrela.. ☹ pred dvomi rokmi...tak preto sa tak tesim ze budem mat dievcatko!!! 🙂

laluchova
21. máj 2009

ali tak gratulujeme!!!!
😉
my sme dnes spali do pol8...jeje vyzerá byť opäť krásny den...tak sa tešíme že budeme vonku...
aj tami mala ked začala behať väčší apetít a stále ho aj má ako behá a ko strela potrebuje aj viac papať a zje všetko nie je vyberavá aj chlebík a rožtek už papáme... 😀

stanka26
21. máj 2009

no tak mi teda odchádzame von.bo Šimi už búcha na dvere a nevie sa dočkať.

kankam
21. máj 2009

alionuška aj ja gratulujem 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 tak sa ti to podarilo čo si si v duchu priala, vidíš, všetko zlé sa raz na dobré obráti 😉 😉 😉 😉
a ty sa nezdáš s tými nápadmi na tortu - takéto erotické variácie 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ...

kankam
21. máj 2009

nina včera zalomila o 20:30 a hoci bola hore 2 x na mlieko - o 02 a o 05 h tak tiež ťahala do 7:45 h tak som až nechápala, ale dobre mi to padlo, asi ju tá teplota a únava zmohli 🙂 😉 🙂

stanka26
21. máj 2009

keď by sa k nám chcel niekto pridať tak budeme na podzámskej na detskom ihrisku... 🙂 😎

libka1
21. máj 2009

Mala si odjedla z toho rybacieho kremu co jej davam na zadok? Moze sa jej nieco stat? 🙄 😖

janetina
21. máj 2009

alenka gratulujem super ze uz vies...mozes kupovat nie ? 😀 😀 😀 😀 , teda ja som taka bola 😀 😀 😀 😀 😀

libka to je rybaci tuk v nej , co ja viem 🙄 a kolko spapkala,,,je nejaka zla? skus jej dat horuci caj a vela nech to prejde rychlo von 🙄 asiiiiii,,,asi ma rada sardinky 😀 😀 😀 😀 😀 fuuuj ako to mohla spapkat ked je uz na ovonanie smrdkava 😝

libka1
21. máj 2009

Zaspala 😔 revala, asi jej to nechutilo, uz sa pokusila viackrat ju zjest a teraz som ju nejak neustriehla a slohla mi tubu...., zloženie je ten olej, oxic zinočnaty, vosk z ovčej vlny a žltý vazelín 😝 samá dobrota, fuj....

ivulienka22
21. máj 2009

ahoj baby,
libka aj Adrián ľúbi rybačku, otvorí si a je vždy ufúlaný, ešte sa mu nepodarilo nejako viac spapať, len to čo je na vrchnáku má na perách. možno sa Evička z toho dobre vykaká 😀 , neviem či by jej to mohlo ublížiť, podĺa mňa nie. Koľko si toho hrkla?
My sme dnes boli u dr. lebo mali mi trošku chrčí akoby mal zatečené soplíky, preistotu som ho bola dať poočúvať, všetko ok, zubky neeok!! Teraz chrní 1xkrát, mohlo by to takto už zostať, aby tú najväčšiu horúčavu prehajal, a nie sa pýtal von.
Kankam včera som nemohla, dnes vychystám tatina von - ja idem relaxovať!!pri žehličke!!! mám tam asi 10 práčiek vypratých, tak mám čo robiť, fúúj a v tom horku!!!! dnes chcem byť bohatá a mať slúžku čo požehlí!!!
alionuska gratulujem!!!! babulka nech poslúcha v brušku!! máte vybraté meno??
Stanka ďakujem za gratuláciu, oslavovať budem až bud. víkend-doma, tak to tu bude ako po bombe. Libka to super vyriešila v Jašterke a hotovo. Mne nevadí ten bordel z oslavy ale ten frmol, ke´d sa zíde celá rodina...
dnes sme stretli Miu s Benom, ten si hačal v káričke ako najzlatší anjelik na svete... 😉 😉 aj náš Adrián tak pred druhými sedáva 😉 😉 no som na čertíkov zvedavá čo budú robiť spolu na pikniku 😀 😀 😀

ivulienka22
21. máj 2009

som sa rozpísala, idem upratať!!! sen o slúžke sa skončil!!

libka1
21. máj 2009

ja tiez snivam uz dlhodobo o upratovacke 😵 😵 😵 😵 a situacia s neozehlenym pradlom rovnaka ako u vas ivulienka 😝
alinouska tak alenka bude mat kamosku 😵 to bude mat tato veselo 😀 😵
neviem kolko toho dala, az na rev som sa otocila a ona cela huba od toho a nechutilo 😝
Ben je cisty anjel, len nemoze byt v blizkosti predmetov ktore mu nepatria alebo sa nehodia do detskej ruky... to sa mu nejako vymkyna spod kontroly 😀 😀 😀 ale inac je zlaticko 🙂 a v kociku vie celkom pekne cusat 😉

libka1
21. máj 2009

co varite? ja uz v poslednej dobe vobec neviem co jej dat okrem toho rybacieho kremu jest 😀

ivulienka22
21. máj 2009

no ja som varila Miin recept-bio šošovičku,zemiačiky a mäsko, ja obedujem, chleba,šunka,syr,rajčinka 😀 nevarím pre nás len pre Aďa.
Janettina ty vieš vždy tak super poradiť čo sa týka medicínky,liekov a pod... som sa ťa aj pýtala či si neni z fachu... no chcem sa ťa spýtať myslíš že mám dať malému sinupret či nie keď on zakašle len keď si chce odkašlať hlieniky čo mu chrčia. dr. povedal že je v poriadku ani hrdlo chytené, že nič mu nedá-čo som samozrejme rada, len som sa zabudla opýtať či ani taký liek ako je sinupret sa nemôže.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre