Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
22. máj 2009

Ja som chcela ísť dnes poobede do panskej,ale momentálne to vyzerá vonku na dážď.Takže uvidíme keď sa drobec zobudí,že ako bude.

libka1
22. máj 2009

My pojdeme, aj doobeda to vyzeralo na dazd a nic z toho nebolo, takze nas tam stani najdes 😉 pojdeme okolo pol 3

stanka26
22. máj 2009

ja neviem kedy vypadneme z domu,lebo Šimi ešte spí v kočári na balkony.a M išiel do TT za svokrom do nemocky.
a fesák sa už zobudil.ked sa nerozprší tak prídem do panskej. 😀

mia.k
22. máj 2009

libka a čože dnes tak skoro?Máte zmenu režimu?

stanka26
22. máj 2009

aj s takým počasím.ved neviem čo tým mojom drobcom obliecť. 😒

stanka26
22. máj 2009

ja už odchádzam s domu a zase len s jedným dieťaťom.Sabínku mi zas zobrali von.

stanka26
22. máj 2009

tak Šimi už spí a M išiel pre Sabínku na autobus.zastávku.

libka1
23. máj 2009

😀 mia ani nie, len isla skor spat, o 11,tak to bol odhad ze kedy budeme pripravene vyrazit a aj sa splnil 😀
dostipana som hrozne, tie potvory nenazrate ma tam chceli zjest 😝
co planujete na dnes? moj muz ide robit s kamaratom balkon, malu odnesieme k svokre a mna caka oblubena aktivita - gruntovanie celeho bytu, fuuuuuuuuuuj 😝 musim vyuzit ze tu mala nebude, susedia menili okna a nase cele oliali cimsi, takze ich musim umyt ☹

kankam
23. máj 2009

libka tak to budeš mať sýtu robotu .... 🙄 😉 ja sa chystám tiež umyť okná (ešte sa mi tento rok nepodarilo), ale to sa pri malej nedá, ani keď spí (tie svoje mikrospánky), tak keď bude muž varovať potom ...
včera som bola u segry, tak sa malá vyjašila, ale spať večer ani za svet, tak bola v postielke-revala jak tur a potom som ja zlyhala s uspávaním, lebo začala plakať typom že "mamá, mamí", tak som ju po 10 min vzala a hneď mi zaspala na rukách ... Koľko si vydržala libka nechať ju plakať, keď ste ju učili to zapávanie ?

inak pekný dník želám ...

alionuska
23. máj 2009

Libka,ked budes taka rozbehnuta s tym gruntovanim,zabehni aj k nam...ja akosi nevladzem po tej mojej malej stale tie hracky zdvihat... 😀
Ja dnes dokoncujem torticku POlicajne auto..este som to nerobila,tak hadam sa mi podari...ved potom dam fotku.
Inak s maminkou mojou som volala,tak zevraj to nakoniec bol ten slepak,ale ze taky strasne zapaleny,ze prisla v hodine dvanastej..operovali ju este v tu noc,co ju prijali...hadam ju uz pustia aj domkov.Moc sa na nu tesime...
A inak aj ja vam vsetkym prajem dobre rano a krasny den!! 🙂

kankam
23. máj 2009

alionuska aj mojej mame kedysi v mladosti vyberali slepák a tiež že na 85 % zahnisaný, tak fakt šťastie že prišla včas, lebo vraj slepák sa robí "na vrátnici" ale keď sa to podcení môže to byť katastrofa ... tak všetko dobré želáme a skoré uzdravenie ... 😉 😉 😉

libka1
23. máj 2009

kankam nasa plakala tak do 10 minut, ale to bol plac vydierac 😀 a teraz ju polozim do postielky a ticho 😵 pekne sama zaspi, sem tam trochu zaplace, ale tak max minutu, to len tak aby sme vedeli ze aj ona je tu 😉 Ja som velmi rada ze som sa na to dala, zhruba za dva tyzdne sa to upravilo a je pohoda, aj muz si pochvaluje 😵
Stani dik za ten tip s tou flasou jupika, mala z nej taha o dusu, bola som dnes v dmke a chcela som jej kupit novu aventku, ale ked som videla ako jej bralo z tej jupikovej ani som to nekupovala. 😅
mala odvezena k svokrovcom, muz uz maka na balkone, okna mi zakazali kvoli prievanu umyvat 😅 tak idem aspon upratovat a okna az ked oni skoncia 😀

libka1
23. máj 2009

k tomu slepaku, mojho otca tiez takto nieco chytilo a tiez ho hned operovali a zo slepaka bol nador na hrubom creve vo velkosti tenisovej lopticky .... 😔 😖 takze nech je to ten slepak a super 😵

laluchova
23. máj 2009

ahojte dlho som tu nebola síce som si občas prečítala, sme poväčšine vonku doobeda kým nepáli a a poobede kes sa vyspí, ja si ten jedens pánok za den pochvalujem je to super...viac toho stihneme a Tami si aj lepšie pospí...
teraz spinká ....
ja som dnes poslala mm na vychádzku po dedinke a ja som sa pustila do veľkého upratovania, okná umyť umývala som ich pred veľkou nocou ale nás sa strašne práši....prach kúpelku vyriadiť kompelet, prezleicť postele a prať 3 práčky može zas poschnúť a ja želiť 😝
navariť dnes som varila fazulu na sladko malá práskala ako divá uvidíme zjedla nejaých 8 fazuliek...a palacinky tie ju počkajú ked vstane...ešte by som mala koberec vytepovať, ale už mám toho dnes dosť!!!
poobede vybehneme von a k večeru asi na hrádzu chcem sa ísť korčulovať a mm zavaruje malú budú pozerať ako to mamine ide....

laluchova
23. máj 2009

ali tak som zvedavá na tortu...
mnam...

libka1
23. máj 2009

Tak ja mam umyte akurat 2 okna, este ma cakaju 3 vratane balkona 😝 ale ten asi nebudem ani umyvat ked sa tam muruje, az ked to bude uplne dokoncene...
nezasklievali ste niekto balkon? potrebovala by som nejake rady...

alionuska
23. máj 2009

Dakujem babenky..no torticka dokoncena.Uz je fotka aj v albume..tak kuk! 😉

libka1
23. máj 2009

paráááááááááááádna, ty máš fakt ruky zo zlata 😵 😕

libka1
23. máj 2009

kankam, za koľko ste kúpili tú kiddy autosedačku?

alionuska
23. máj 2009

Jeeej Libka,dík! 😉

libka1
23. máj 2009

no vážne, človek keď na to kukne, tak si myslí že to sa nedá spraviť normálne ľudskou rukou .. 😅 . ja si viem predstaviť že niekto má naučené 3 torty dajme tomu a robí ich stále dookola, ale ty sa kľudne pustíš do niečoho nového (čo teda nie je až taký problém), ale výsledok máš vždy úžasný (čo by už teda u väčšiny ľudí asi problém bol) 😀 😀

alionuska
23. máj 2009

No co sa zabijem,ked som od prirody šikovna? 😀 😀 😀
Dakujem Libka,to sa tak dobre cita... ach jaaj...

kankam
23. máj 2009

libka za 230 eur, inak to o tej torte - alionuska klobúk dolu - si libka vyjadrila úplne trefne aj moje pocity a predstavy, ako by to asi dopadlo, keby som ja robila nejakú tortu, ja keď budem tak asi také niečo ako ty aj to bude úspech, alionuska asi na to treba úžasnú trpezlivosť, ale ty mi pripadáš hrozne kľudný človek ... 😀 😀 😀 😉 😉 😉

tak to teda si - šikovnica ... 😉 😉 😉

kankam
23. máj 2009

my sme mali o ničom noc, ten 5 zub sa ťažko prerezáva, ako vlastne všetky a cez obed mala strašnú kakačku chúďatko 🙄 🙄 🙄 , tak to viem že je to ono ...

ale musím vám povedať, že som asi našla na ňu recept s tým jedením, lebo ráno dala mlieko už dávam len 90-120 ml o 09 sa vypýtala spať tak na 40 min strašne nepokojného spánku, potom jedla hrušku s keksom, ale nepostrúhané, len do ruky a ona sama jedla, potom sme boli na hodinku vonku okolo činžiaku, obedovala, normálne si dala trochu špenátu so zemiakom a vajcom a ešte moju na sucho opečenú topinku v hriankovači 😀 😀 😀 😀 pre spaním o 14:30 - 60 ml mlieka (len aby mala niečo), potom po spaní nič, išli sme von a vonku pila vodu(už som aj ja nahradila čaj, je to lepšie) a zjedla 2 grahamové paličky a teraz na večeru(vlastne som ju nechala vyhladovať 😀 😀 😀 😀 ) zjedla skoro som odpadla až na 2 malé lyžičky čo tam ostali, celého jednoťáčika (skúsila som namiesto pribináčika, lebo ten nechcela a tuším ivulienka mi poradila že toto je redšie) tak ho spakovala, ale už rožok nechcela, ale neva, je to veľký pokrok .... Už som bola chvílami v depke z toho, ako som sa posťažovala cez týždeň mii, tak vyzerá, že sa črtá na lepšie časy 😉 😉 😉 😉

čo sa týka chodenia, začala som von brať takú dlhú šatku, ktorú jej uväzujem pod ruky, namiesto tých trakov čo má laluchova a páči sa jej to, lebo môže žbrílať s voľnými rukami a mať v nich šišku, alebo kvetinu 😀 😀 😀 , tak čakám že ešte 2 týždne a už budeme v klube samochodcov 😀 😀 😀

kankam
23. máj 2009

ale som sa rozpísala, odchádzam umývať môjho malého nezbedníka ... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

libka ešte som chcela, že neviem ako to my urobíme s tým spaním, budem, to musieť skúsiť niekedy keď tato nebude doma, lebo on to nevydrží a hlavne otázka stojí, že keď sa ona budí a vrtí stále, aj v našej posteli, či to má význam. vaša sa už o tej 1 h nepýta k vám ?

alionuska
23. máj 2009

Kankam,dakujem ...ved ja aj som taka trpezila a kludna..ale tak viem sa aj riadne niekedy vytocit! 😀 😀 Ale cukrarcina ma bavi..je to take krasne,ked nieco tvorim. 🙂

laluchova
23. máj 2009

super tortička ako všetky Ali, a malinká v brušku poslúcha???a čo alenka teší sa???

libka1
23. máj 2009

kankam dnes v noci sa vypytala k nam, ale cely tyzden ani raz, tak neviem... ale vyzera to ze zacina byt s postielkou celkom kamaratka 😅

alionuska
23. máj 2009

Laluchova,dakujem.Aj za opytanie...malinka je v poriadku a poslucha...ja uz sa normalne neviem dockat,kedy zacne kopkat... 🙂 🙂
Alenka sa uz tesi,stale mi vravi,aby som otvorila pusinu,ze jej nieco povie...a potom sa rozprava akoze s babatkom v brusku..je strasne zlata! 😀

kankam
24. máj 2009

alionuška, to musí byť strašne zlaté, aký zaujímavý spôsob, že nerozpráva sa bruškom, ale takto 😀 😀 😀 , asi si myslím, že to bude malinká lepšie počuť 😀 😀 😀 , želám ti to, aby ste boli šťastní 😉 😉 😉

libka to je super, že sa vám takto zlepšila, stále premýšlam, že to skúsim aj ja, ale nemám predstavu, že keď bude revať kolko by som ju mala nechať a kedy by to už presiahlo medze. ninka po to včerašom jednotáčiku spala do 01 h a potom už do rána ... 😵 😵 😵 neviem či jej to tak dobre padlo, alebo bola taká unavená 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre