Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
24. máj 2009

myslela som, že alenka si myslí 😀 😀 😀

alionuska
24. máj 2009

Dobre ranko..
Kankam,no ja som to pochopila,co si tym myslela,ze Alenka si mysli,aj ked som este rozospata a taku som si robila chut na bielu kavu a šupla som si do mlieka granko...to uz zo zvyku,lebo mala Ala stale iba kakao pije... 😀 Inak dnes sa teda riadne mraci...co myslite bude prsat?? Vcera to bolo take vseliake ale nezaprsalo .... 😅

libka1
24. máj 2009

hadam nie, my za chvilu ideme von, tato pokracuje v balkone 😉
spraskala 1 biely jogurt, kusok papriky, 1/4 krajca chleba a kusok tvrdeho syra... dufam ze jej toto papanie vydrzi... vcera bola vraj u svokrovcov super, tak som rada, ked sme odchadzali tak prvykrat v zivote spravila akysi pokus o plac, akoze nechodte, a vecer ked sme sa vratili ani okom nemrkla 😅

kankam
24. máj 2009

libka to teda má apetít ... 😉 😉 😉 to mne keď zjedla včera toho samotného jednotáčika som kukala jak blázon ...

a to že ju máte takú samostatnú je úplne super, ale to je tým, že sa aj často varuje u dedkov a babiek, ja už tiež chcem teraz v lete u svokry urob taký varovací pokus viac krát, aby ju aj nakŕmili, aj uspali(cez deň), ale obávam sa že pre mňa to bude ťažšie ako pre ńu 😀 😀 😀 😝 , ale už to treba, lebo nemôže byť taký môj cecok ... 😵 😵 😵

kankam
24. máj 2009

😀 😀 😀 alionuska ja tiež ráno keď ešte po stojačky spím, tak robím všeličo, napr. som si pár krát umyla zuby s mužovou kefkou 😝 😀 😝 chudiatko MM, on vie že na mňa ráno nesmie ísť zhurta, aj keď teraz keď máme ninu sa to trochu zlepšilo - lebo sa o ňu bojím keď ona sa ráno hneď naštartuje na vymýšlanie, kým ja zleziem z postele, tak som rozobratá hneď ... 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

libka1
24. máj 2009

Zabudli sme si v Panskej loptu ☹ hm, a tak ju mala rada 😢
Pekne pocko je vonku, tu ticho, kazdy sa flaka 😀

alionuska
24. máj 2009

Libka,ja sem sem-tam nakuknem...aj my sme boli vonku ,natrhat bazu,idem robit sirup a trosku sme sa slnili...nech som neni cele leto jak cmar..nemoze slnko uskodit babatku,ze??Ved to je vitamin D,nie?? 😅

stanka26
24. máj 2009

ahojte...
tak mi sme sa už vrátili z Chtelnice,ale len s jedným drobcom.Sabínka ostala u babky a dedka. 😀
a boli sme aj v tej Modrovej na tom Novom Zélande.je tam vstupné 1.5eura a deti do 3rokov zadara,ale na kočík tam terén nieje.
je tam pár kráv , oviec, 2 klokany a 2 pštrosy,jedna ťava a kozičky. no celkom fajn až na to že tam nie je žiadna reštika.

alionuska
24. máj 2009

Stanka a co ste pri tych zvieratkach vyhladli?? 😀 My sme tam boli koncom jari a v tej malej budke drevennej nam pani urobila caj...teda sme ho aj zaplatili..ale skoda ze aspon halusky,alebo enjaky gulasik tam nevaria... 😅

stanka26
24. máj 2009

nie nevyhladli ale chceli sme vedieť čo dobrého by nám ponúkli..

libka1
24. máj 2009

vecer ma caka zehlenie, a budem pritom kukat lets dance, tak mi to hadam rychlo utecie 😉
aj my tam planujeme niekedy zajst, musime nabalit piknikovy kos 😀 😀
jej, a to uz je baza? aj mi mame bazovy sirup radi 😉

stanka26
24. máj 2009

mi už bazový sirup máme hotový.pridala som šimimu fotky.

libka1
24. máj 2009

Didžina z panskej je nafotena 😀 😀 dobreeeeeeeeeeeee

stanka26
24. máj 2009

ahojte zahlasujete za našu Sabínku? má v očiach štuple od piva kelt.Dakujem

www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/magazin...

libka1
24. máj 2009

zahlasovane 😀

laluchova
24. máj 2009

aj my sme hlasovali... 😉

stanka26
24. máj 2009

dakujeme.

www.rozpravkovyfestival.sk/index.html

určite pôjdeme...

libka1
24. máj 2009

a to kde bude?
stani ked kukam tu sutaz,tam je to nejake divoke,uplne nudne fotky na zaciatku maju vyse 1000 hlasov... 😒 no neviem...

stanka26
24. máj 2009

no to máš pravdu ten na 4 mieste je sesternicin syn

stanka26
24. máj 2009

tak dobrú noc a sladké sny.... 😀

stanka26
24. máj 2009

libka 19-21.6 trnava mestký amfik.

libka1
24. máj 2009

Ani to mi nepride nejaka extra fotka, ale teda ten altanok na 3 mieste, to vobec nepochopim kto tomu posiela hlas 😅

libka1
25. máj 2009

Krásne slnečné ráno prajem 😵 😵

stanka26
25. máj 2009

dobré ránko všetkým nevyspatým maminám 🙂 😀

libka1
25. máj 2009

Idete von Stani? My asi pojdeme, este sice spi, ale uz vidim ten stabarc co narobi ak sa nikam nepojde 😝

stanka26
25. máj 2009

no pojdeme.musím si do mesta kúpiť nejaké tie drobnosti a využiť že Sabínku mám u našich. 😝

libka1
25. máj 2009

ja pojdem asi na podzamsku, alebo sa mozno k vam pridame a pomoceme v meste... nemam co kupovat... ale pokukat mozem... 😅

stanka26
25. máj 2009

ako chceš,môžeš ísť aj s nami.pojdem len kockatú ulicu do rempolu kúpiť drobcom kozmetiku.tam má lanejšiu.

alionuska
25. máj 2009

Ahojte kocky! Stanka ja ti teda poviem,aj keby som natrafila na tuto sutaz a neviem,ze je to tvoja mala,taktvojej jej dam hlas...ved je to super fotka.Hned sa mi z rana vycaril pri nej usmev na tvari...je zlataa!!!! 😀

Na ten rozpravkovy festival by sme radi isli aj my s Alenkou...ona by sa tesila malinka... 🙂 len hadam bude tatino vtedy este doma.Ma prist na jej narodeninky domov po 5 tyzdnoch ,tak som rada,ze aspom oslavu stihne! Ale ak bude vyhovovat termin,my za tym pojdeme aj do Bojnic,len aby sme tam boli spolu! 😉

libka1
25. máj 2009

to ani neviem kde je, ze rempol... 😅 a kedy pojdete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre